گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – سوپ نخود فرنگی

نخود فرنگی یکی از انواع سبزیجات جادویی به شمار میاد که با خواص فوق العاده ش میتونه به سلامتی مون کمک کنه. از این خوراکی میشه در غذاهای متنوع به شکل های مختلفی استفاده کرد. امروز میخوایم روش درست کردن سوپ نخود فرنگی رو بهتون آموزش بدیم که هم راحت تهیه میشه و هم پیش غذای مناسبی برای پذیرایی از مهمون های رنگی تون به حساب میاد.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – شربت گلاب

کم کم داریم به روزهای گرم سال نزدیک میشیم و هیچ چیز به اندازه ی یه شربت خنک خانگی نمیتونه خستگی یک روز کاری گرم رو از تنمون به در کنه، خصوصا اگر این شربت از موادی تهیه شده باشه که ما رو پر از حس خوب میکنن. امروز در رنگی رنگی میخوایم روش تهیه ی شربت گلاب رو بهتون یاد بدیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد نخود فرنگی

در دنیای سالادها خلاقیت انتهایی نداره، بسته به سلیقه و ذائقه مون میتونیم طعم های مختلف رو ترکیب کنیم و حتی سالاد ویژه ی خودمون رو داشته باشیم. امروز میخوایم یک سالاد نخود فرنگی خوش مزه و هیجان انگیز درست کنیم که هم یک وعده ی غذایی سالم رو تجربه کنیم و هم از خواص جادویی نخود فرنگی در رژیم غذاییمون استفاده کنیم.

ادامه مطلب...


۲۵ عکس رنگی که شاید شما رو به درست کردن یه ساندویچ خانگی سالم تشویق کنن

ساندویچ ها می تونن گزینه های مناسبی برای غذاهای سالم و سریع السیر باشن. شاید با دیدن عکس های تبلیغاتی از غذاهای آماده به هوس بیافتین که به سراغ فست فود برین اما امروز این عکس ها رو براتون آماده کردیم تا بهتون یادآوری کنیم غذاهای سالم و خانگی هم می تونن به همون اندازه جذاب و هیجان انگیز و در عین حال خوشمزه باشن.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – اسموتی سلامتی

یادتون باشه تصمیم به تغذیه سالم باعث نمیشه تا از تنوع غذایی تون کم بشه :) مثلا امروز در بخش آشپزی رنگی بهتون روش تهیه ی اسموتی سلامتی رو یاد میدیم که یه ترکیب هیجان انگیز و مفید رو در خودش داره و سریع و آسون هم آماده میشه.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – ماکارونی با جعفری و گردو

ماکارونی همیشه طرفدارهای زیادی داشته و به سادگی با طعم های مختلف ترکیب میشه، امروز تصمیم داریم ماکارونی با جعفری و گردو درست کنیم و حسابی از این ترکیب طعم ها لذت ببریم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد سبزیجات و تخم مرغ

امروز در بخش آشپزی رنگی دستور تهیه سالادی رو براتون آوردیم که میتونه به عنوان یک وعده ی غذای اصلی سبک و یا یک عصرانه ی کامل مصرف بشه. پیشنهاد خیلی خوبی هم برای یک دورهمی دوستانه به شمار میاد، پس با سرآشپز رنگی همراه باشین و سالاد سبزیجات و تخم مرغ رو درست کنین و حسابی لذت ببرین.

ادامه مطلب...


۲۶ ایده که شاید شما رو به نقاشی رو شلوار لی علاقه مند کنن

آدم های رنگی سعی می کنن تیپ و استایل خاص خودشون رو بسازن. یکی از راه ها این هست که لباس هایی که داریم رو با روش های خلاقانه و هنرمندانه، تغییر بدیم و هیجان انگیز تر کنیم. امروز یک عالمه عکس رنگی براتون آوردیم که بهتون کمک می کنن شلوار لی هاتون رو با استفاده از نقاشی خوشگل سازی کنین.

ادامه مطلب...


12345...102030...