گزیده سردبیر

یک نامه‌ی خوشمزه داری!

امروز به غذاهای دریایی اختصاص داره! بعضی افراد خیلی به این دسته از خوراکی‌ها علاقه دارن و گروهی دیگه، اصلا حاضر نیستن حتی امتحانشون کنن:دی تو جزو کدوم تیمی؟ امروز بهت پیشنهاد می‌کنیم کمی بیشتر در مورد خواص غذاهای دریایی مطالعه کنی و بعد به سراغ یک دستور تهیه‌ای بری که تاحالا امتحانش نکردی. می‌تونه‌ تجربه‌ی خوشمزه و خاطره‌انگیزی باشه!

ادامه مطلب...


یک دوشنبه‌ی مینیمال

امروز تقویم رنگی رنگی یک پیشنهاد ویژه داره. اگر تا الآن مینیمالیسم، جایی در سبک زندگی تو نداشته، خوبه که امروز کمی وقت بذاری و در موردش مطالعه کنی. یادت باشه این سبک، فقط در ظاهر و عادات زندگی روزمره نیست بلکه یک تفکر هم می‌تونه مینیمال باشه! راستی، اگر خودت رو یک فرد مینیمالیست می‌دونی، خوشحال می‌شیم اطلاعاتت رو با ما و بقیه آدم رنگی ها به اشتراک بذاری:

ادامه مطلب...


یک نامه با موسیقی اسپانیایی!

امروز رو قراره به رقص و شادی بگذرونیم. چندتا موسیقی شاد اسپانیایی رو انتخاب کن و در فضای خونه پخش کن. سعی کن باهاشون برقصی و حتی اگر بلدی، بخونی! اکثر موسیقی‌های این کشور، با ساز گیتار به شکل به خصوصی نواخته می‌شن که با خودش حس سرزندگی و شادابی رو میاره. این حس رو امروز با خودت همراه کن و ازش لذت ببر. می‌تونی این آهنگ‌ها رو برای بقیه هم بفرستی. البته ما هم خوشحال می‌شیم تا در کامنت‌ها بهمون پیشنهاد بدی:)

ادامه مطلب...


روز معلم‌ های رنگی مبارک!

امروز روز معلم‌های مهربونه که نقش پررنگی در شکل‌گیری شخصیت ما دارن. تقویم رنگی رنگی از ما می‌خواد، تا به یک معلم قدیمی ایمیل بفرستیم. البته اگر به ایمیلشون دسترسی نداری، می‌تونی شماره‌شون رو تهیه کنی و بهشون پیام بدی، یا حتی سری به مدرسه قدیمی‌ات بزنی و خاطرات رو تازه کنی. یادت نره اگر معلمی در فامیل و خانواده داری، حتما امروز رو بهشون تبریک بگی.

ادامه مطلب...


آشپزی، والپیپر، پادکست و چیزهای بیشتر

همه‌ی ما در زندگی با آدم‌هایی آشنا می‌شیم که برامون تاثیرگذار هستن. از معلم مدرسه گرفته تا یکی از اعضای فامیل و حتی یک شخص مشهور! امروز اگر امکانش رو داری، ازش تشکر کن و بهش بگو که چقدر روی تو تاثیر مثبتی داشته و چیزهای زیادی ازش یاد گرفتی. حتما دونستن این موضوع می‌تونه خیلی خوشحالشون کنه.

ادامه مطلب...


امروز چیزی رو به دل نگیر!

امروز قراره کمی دلمون رو بزرگتر کنیم و مهربونی بیشتری رو در اون جا بدیم. سعی کنیم تا چیزی رو به دل نگیریم، شرایط بقیه رو بیشتر درک کنیم و تا جایی که ممکنه، از بدرفتاری‌های بی منظور بگذریم و ببخشیم. اینطوری قطعا دنیای خودمون، پرآرامش‌تر و زیباتر خواهد بود.

ادامه مطلب...


والپیپر، پادکست و چیزهای بیشتر!

امروز تقویم رنگی رنگی ازت می‌خواد شرمگین نباشی! گاهی وقت‌ها این حس خجالت از اونجایی میاد که خودمون رو با دیگران مقایسه می‌کنیم و توانایی‌هامون رو نادیده می‌گیریم. امروز کمی وقت بذار و با خودت مرور کن، آیا شده به خاطر مقایسه نادرست، احساس شرم کرده باشی؟ می‌تونی از این به بعد، کمی آگاهانه‌تر با خودت رفتار کنی:)

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی و پادکست قصه گو

امروز قراره تو مسئولیت شستن ظرف‌ها رو بر عهده بگیری. اگر هم همیشه این مسئولیت با خودت هست، می‌تونی امروز، تجربه متفاوت‌تری ازش بسازی! مثلا موقع شست‌وشو، به موزیک مورد علاقه‌ات یا یک اپیزود پادکست گوش بدی. یا حتی می‌تونی ازش به عنوان یک بهونه برای مدیتیشن استفاده کنی. چطور؟ مثلا تمام توجهت رو به دمای آب، عطر مایع ظرفشویی و .. معطوف کن و تلاش کن تا در این مدت، فقط و فقط به شستن ظرف‌ها دقت کنی.

ادامه مطلب...