گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – قارچ پنیری شکم پر

بعضی از افراد ممکنه علاقه زیادی به قاچر نداشته باشن ولی امروز میخوایم با یک سری ترکیب جالب یک قارچ پنیری شکم پر در کنیم که اون رو حسابی خوشمزه تر میکنه پس حتما امتحانش کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – بال مرغ فر پز

وقتی یک غذا رو در فر درست می کنین هم مطمئنین به خوبی مغز پخت شده و هم روغن کمتری در درست کردنش استفاده شده. این بار بال مرغ رو به این شیوه طبخ می کنیم ، مطمئن باشین که کلی خوشمزه میشه.

ادامه مطلب...


گزیده سال ۹۶ – ۱۹ مطلب برتر در زمینه شیرینی خانگی

حالا که به آخر سال 96 رسیدیم رنگی رنگی تصمیم داره بعضی از مطالب برتر در زمینه های مختلف رو به شما معرفی کنه، این مطالب به انتخاب آدم های رنگی "برتر" شناخته شدن، میپرسید چطوری؟ از طریق بازدیدی که داشتن! بعضی از این مطالب برای سال 96 و بعضی هاشون برای سال های قبل تر هستند، اما نکته مشترک همه شون این هست که در این سال بیشترین بازدید رو داشتن. امروز 19 مطلب برتر در زمینه شیرینی خانگی رو ببینید.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – پنکیک ژاپنی

این طرز تهیه پنکیک ژاپنی با پنکیک‌هایی که قبلا دیدین متفاوته و به دلیل ضخیم بودنش می‌توانیم به عنوان یک کیک هم به حساب بیاریمش.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سس گوجه پاستا

سس پاستا مهم ترین بخش اون هست. پس چه بهتر اینکه سس رو خودتون در خونه درست کرده باشین، بدون مواد نگهدارنده. امروز یک دستور ساده و خوب برای تهیه ی سس گوجه پاستا براتون آوردیم، پس وسایل کارتون رو آماده کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – مارشمالو خانگی

بعد از اینکه با دستور امروزمون مارشملو رو درست کردین، میتونین نوع کبابی اون رو امتحان کنین، اینطوری یه رویه ی کاراملی و بخش مذاب در داخل دارین که محبوب ترین نوع سرو مارشمالو در امریکای جنوبی و بریتانیاست.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سیب زمینی تنوری فلفلی

خیلی از ماها عاشق سیب زمینی سرخ کرده ایم! که خب میدونیم کلی روغن داره و میشه گفت خیلی جزو غذاهای سالم به حساب نمیاد، ولی امروز میخوایم این غذای خوشمزه رو به شیوه ی جدیدی طبخ کنیم، یعنی تنوری کنیم و با طعم فلفلی نوش جان کنیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – شکلات نارگیل و بادام

می خوایم نارگیل با این همه خواص رو در شکل یک شکلات داشته باشیم! نارگیل بخاطر پتاسیم زیادی که داره یکی از قهرمان های مبارزه با فشار خون هست، ترکیبش با شکلات و بادوم عالی میشه.

ادامه مطلب...


12345...102030...