گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – ساندویچ سالاد تخم‌ مرغ

سالاد یک پیش‌غذای محبوب و رایجه که تنوع در تهیه‌ اون، هیچ انتهایی نداره. همین الآن اگر آشپز خلاق درونت رو بیدار کنی، می‌تونی سالاد مخصوص خودت رو بسازی. تازه اگر در تهیه‌اش از مواد مغذی هم استفاده کنی، می‌تونه یک وعده‌ کامل باشه. امروز سرآشپز رنگی بهت کمک می‌کنه تا ساندویج سالاد تخم‌ مرغ درست کنی. می‌تونه دستور پختش رو برای دوستانت هم بفرستی!  

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد هندونه

تا حالا با هندونه سالاد درست کردی؟ طعم شیرینش میتونه در کنار سبزیجات دیگه ترکیب فوق‌العاده‌ای رو ایجاد کنه و در نهایت بشقابی از عطر، طعم و رنگ داشته باشیم که یک پیشنهاد عالی برای مهمانی ها به حساب میاد. حتی می‌تونه یک میان وعده سبک و خوشمزه هم باشه! سرآشپز رنگی دستور تهیه سالاد هندونه رو بهت آموزش می‌ده. حتما برای خودت و بقیه اعضای خانواده درستش کن تا حسابی لذت ببرین.  

ادامه مطلب...


۱۱ دستور پخت رنگی برای صبحانه

صبحانه یکی از مهم‌ترین وعده‌های غذایی هست که درست کردنش، می‌تونه تبدیل به یک بهونه برای شادتر بودن باشه! بهت پیشنهاد می‌کنیم صبح‌ها کمی زودتر از قبل بیدار بشی و به جای صبحانه همیشگی، چند دستور پخت متنوع و ساده رو امتحان کنی. هم می‌تونی هنگام پختن‌شون از رنگ و عطر لذت ببری، هم یک شروع خوب و خوشمزه برای روزت بسازی.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد کالباس

همین که عطر کالباس تو فضا بپیچه، حس گرسنگی به سراغ آدم میاد، حتی اگر تازه غذا خورده باشی! حتما همین الآن یک عالمه غذای هیجان‌انگیز هم بلدی که باهاش درست کنی. امروز سرآشپز رنگی، دستور تهیه ساده و خوشمزه‌ای برای درست کردن سالاد کالباس رو بهت یاد میده. حتما ازش خوشت میاد.  

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد مرغ

اگر تمام حواست رو به آشپزی بدی، پروسه تهیه غذا می‌تونه تبدیل به یک تجربه جذاب و حتی یک تمرین مدیتیشن بشه! منظورمون از تمام حواس این هست که بافت مواد اولیه رو لمس کنی، به عطرشون توجه کنی، رنگ‌ها رو ببینی، صدای ترکیب شدنشون رو بشنوی و در آخر حسابی از طعمش لذت ببری. برای این تجربه یک پیشنهاد خوب داریم. قراره با کمک سرآشپز رنگی، سالاد مرغ درست کنیم. 

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – پاپ کورن سینمایی

احتمالا تو هم با ما موافقی که فیلم و سریال دیدن بدون خوراکی نمی‌چسبه! نظرت راجع به یه خوراکی که هم حسابی خوشمزه باشه هم کالری زیادی نداشته که بعدش عذاب وجدان بگیریم چیه؟ چون قراره باهم پاپ کورن سینمایی درست کنیم! طرز تهیه اش خیلی آسونه و مواد اولیه زیاد و عجیبی هم نمی خواد، پس فیلمت رو انتخاب کن و دست به کار شو 🙂

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – اسموتی کره موز زمینی

چی یک عصر تابستونی رو دلچسب تر میکنه؟ یک اسموتی خنک و مقوی که خودت درستش کنی! ترکیبات نوشیدنی که امروز قراره بهت یاد بدیم، کلی مواد مغذی داره و یک جور وعده غذایی کامل به حساب میاد! پس مواد لازم رو آماده کن و با سرآشپز رنگی، اسموتی کره موز زمینی رو درست کن.  

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – نان موزی

یک لحظه تصور کن که حسابی گرسنه ای و عطر نان تازه پخته شده تو کل خونه پیچیده و تمام وجودت رو پر از حس خوب کرده! خیلی کیف میده نه؟ خبر خوب اینه که قراره بهت یاد بدیم چطوری درستش کنی، اون هم نه به شکل معمولی، بلکه قراره با کمک سرآشپز رنگی یک نان موزی مقوی و خوش عطر و طعم بپزی و حسابی از خوردنش لذت ببری.

ادامه مطلب...