گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – باقلوا

یکی از کارهایی که می تونه یک بعد از ظهر خسته کننده رو هیجان انگیز کنه شیرینی پزی هست. هم می تونه دلیلی برای شاد تر شدن روزتون باشه و هم اینکه در نهایت می تونین اعضای خانواده رو به دست پخت خوشمزه تون دعوت کنین و لبخند به روی لبشون بنشونین

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – لیموناد پرتقالی

اگر به زودی یه مهمونی در پیش دارین بهتون پیشنهاد می کنیم با یه نوشیدنی مخصوص که خودتون درستش کردین ازشون پذیرایی کنین. پس آماده باشین که مسئولیت درست کردن نوشیدنی ها برعهده ی شماست :)

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – شیرینی عسلی بادام زمینی

امروز بهتون پیشنهاد میکنیم این شیرینی عسلی بادام زمینی رو درست کنین، بعد در بسته بندی های خوشگل رو رنگی به همسایه هاتون بدین و با اینکار مهربونی رو گسترش بدین :)

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – کیک موزی مخصوص گیاهخواران

شاید در باور بعضی افراد برای این رژیم غذایی تنوع زیادی وجود نداشته باشه، اما واقعیت کاملا برعکسه! کلی غذای متنوع میشه برای گیاهخواران درست کرد که هم مقوی باشن و هم هیجان انگیز. امروز میخوایم روش درست کردن کیک موزی مخصوص گیاهخواران رو یاد بگیریم. حتی اگر گیاهخوار نیستین هم میتونین این کیک خوشمزه و مقوی رو امتحان کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – املت کدو سبز

کدو سبز از جمله مواد غذایی جادویی هست که خواص زیادی داره و خیلی خوبه که یه جایی تو رژیم غذاییمون داشته باشه. غذاهای زیادی هم میشه باهاش درست کرد مثلا امروز در بخش آشپزی رنگی میخوایم املت کدو سبز درست کنیم و از طعم خوبش حسابی لذت ببریم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – پف فیل شکلاتی

تا الآن فکر کردین چه طوری میتونیم پف فیل های هیجان انگیز تری داشته باشیم و کمی بهشون تنوع بدیم؟ امروزدر آشپزی رنگی می خوایم پف فیل شکلاتی درست کنیم و حسابی خوش بگذرونیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سیب زمینی پنیری با بروکلی

امروز می خوایم سیب زمینی پنیری با بروکلی رو بهتون آموزش بدیم هم ساده درست می شه و هم غذای خیلی مناسبی هست که بتونین تو مهمونی هاتون ازش استفاده کنین و یه پذیرایی فوق العاده داشته باشین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – شیرینی وانیلی سریع السیر

احتمالا تا الآن براتون اتفاق افتاده که چند تا مهمون سرزده پیشتون اومدن و از قبل برای پذیرایی ازشون چیزی آماده نکردین، این بار که همچین موضوعی براتون پیش اومد، ما یه پیشنهاد هیجان انگیز داریم. می تونین با این دستور براشون شیرینی وانیلی سریع السیر درست کنین و با یه چای خوش رنگ و طعم ازشون پذیرایی کنین و حسابی خوش بگذرونین.

ادامه مطلب...


12345...102030...