گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – چیکن چیپس و پنیر

بعضی وقت ها هیچ چیز به اندازه یک وعده غذای هیجان انگیز و خوشمزه نمیتونه حال آدم رو خوب کنه. تازه این کار خیلی جالب تر میشه اگر خودتون اون رو درست کرده باشین. امروز روش درست کردن چیکن چیپس و پنیر رو به شما یاد میدیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – چیپس کدو

چیپس یکی از پرطرفدار ترین خوراکی های دنیاست. احتمالا شما هم دوستش دارین. اگر می خواین که مراقب سلامتی و تناسب اندامتون باشین، حتما میدونین که باید چیپس رو خیلی کمتر از قبل تو برنامه غذایی تون داشته باشین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – قارچ خامه ای

قارچ یکی از مواد خوراکی هست که یک عالمه خاصیت برای سلامتی مون داره. خبر خوب این هست که به خاطر طعمش خیلی راحت با مواد دیگه ترکیب میشه و در نتیجه یک غذای خوشمزه و لذیذ رو میشه به کمکش درست کرد.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – ساندویج مرغ مایونزی

اگر طرفدار غذاهای ساندویچی هستین یک پیشنهاد خوب داریم. شاید فکر کنین همه ساندویچ های هیجان انگیز و خوشمزه رو باید تو رستوران ها پیدا کرد. اما سرآشپز رنگی به شما اطمینان میده که با این دستور ساده، میتونین یک ساندویچ مرغ مایونزی خیلی خوشمزه رو درست کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – گوشت و نخود فرنگی

خیلی سریع برین به خانواده اعلام کنین که یکی از همین شب ها قراره شما مسئولیت درست کردن یک شام خوشمزه رو بر عهده بگیرین. اصلان نگران نباشین، سرآشپز رنگی حتما کمکتون میکنه.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سیب زمینی سوخاری

حتما شما هم موافقین که سیب زمینی یک ماده غذایی جادویی هست. با خیلی از خوراکی های دیگه ترکیب میشه و میتونیم اون رو به یک عالمه روش متفاوت سرو کنیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – نان سیر

یک پیش غذای خوب و خوشمزه الزاما دستور تهیه پیچیده ای نداره و با چند ماده اولیه ساده میتونین درستش کنین. نان سیر یکی از همی خوراکی های خیلی محبوب هست که کمتر کسی پیدا میشه دوستش نداشته باشه.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – املت بروکلی

اینکه صبح یک کمی زودتر بلند شین و برای خودتون و عزیزانتون یک صبحانه دلچسب آماده کنین میتونه پیشنهاد خوبی برای شروع یک روز هیجان انگیز باشه. اگر هم چیزی به ذهنتون نمیرسه اصلا نگران نباشین، رنگی رنگی با یک ایده خوب اومده تا این کار رو آسون تر کنه.

ادامه مطلب...