گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – اگ ناگ

آشنا شدن با فرهنگ غذایی کشور های دیگه بهمون کمک می کنه تا بیشتر بهشون نزدیک بشیم و شناخت بیشتری از عادات غذایی دیگه داشته باشیم و خلاقیت بیشتری در آشپزی به خرج بدیم. مثلا امروز می خوایم درست کردن نوشیدنی اگ ناگ رو باهم یاد بگیریم که میشه گفت یک جور نوشیدنی زمستونی سنتی تو امریکا و کانادا به شمار میاد.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – گل کلم پنیری

گل کلم از جمله مواد مغذی هست که فایده های زیادی برای سلامتی ما داره. بر خلاف تصور اکثرمون، راه های هیجان انگیزی برای استفاده از این ماده ی غذایی وجود داره. مثلا تا حالا تصور کردین گل کلم پنیری رو امتحان کنین؟ اگر کنجکاو شدین براتون یه دستور ساده و هیجان انگیز آوردیم تا درست کنین و لذت ببرین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – کوفته قل قلی بادمجان

اگر یه مهمونی در پیش دارین و دوست دارین غذای خوش قیافه و خوش مزه ای بپزین و حسابی به مهموناتون خوش بگذره بهتون پیشنهاد می کنیم از این دستور پخت کوفته قل قلی بادمجان استفاده کنین و حتما درستش کنین. ترکیب طعم های این خوراکی خیلی جذابه و مواد مغذی زیادی در اون به کار رفته. حتما امتحانش کنین و لذت ببرین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – اسموتی پرتقال و آناناس

اسموتی ها نوشیدنی های سالم و خوش طعمی هستن که می تونیم به راحتی با ترکیب میوه های فصل خودمون تو خونه درست کنیم و حتی برای پذیرایی از مهمون هامون ازش استفاده کنیم. این نوشیدنی هارو اگر تازه درست کنیم و بنوشیم کلی برای سلامتی مون مفید هستن و کلی حس خوب بهمون میدن.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – اسنک تخم مرغ با اسفناج

اسنک تخم مرغ با اسفناج همون طور که از اسمش هم مشخصه از مواد مغذی ای تشکیل شده که حسابی برای سلامتی ما مفیده و خیلی هم طعم خوبی داره. با کمک این دستور رنگی رنگی حتما درستش کنین و نوش جان کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – شیر طعم دار

گاهی اوقات با ایجاد تنوع تو شیوه ی سرو کردن بعضی خوراکی ها، می تونیم اون ها رو تبدیل به یه تجربه ی جدید کنیم و از خوردنشون لذت ببریم. شاید با ترکیب کردن طعم ها به قوه ی خلاقیت خودمون کمک کنیم و طعم های مخصوص خودمون رو ایجاد کنیم. امروز می خوام روش درست کردن شیر طعم دار رو با هم یاد بگیریم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد گل کلم و انار

سالاد ها پیش غذاهای سبک و سالمی هستن که تنوع خیلی زیادی هم دارن حتی میشه گفت برای هر سلیقه ای تو دنیا یه نوع از این خوراکی وجود داره. امروز هم به سراغ سالاد گل کلم و انار رفتیم که ترکیب رنگ فوق العاده ای داره، می تونین حسابی از طعم دوست داشتنیش لذت ببرین. پس با دستور رنگی رنگی همراه باشین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – کاسرول بادمجان

اگر خیلی وقته که با دوست های خانوادگی یا فامیل هاتون دور هم جمع نشدین، تلفن رو بردارین و بهشون زنگ بزنین و برای یه شام جذاب دعوتشون کنین. ماهم برای این دورهمی یه پیشنهاد خوشمزه داریم. می تونین با این دستور آسون و جالب، کاسرول بادمجان خوش طعمی درست کنین و لبخند به روی لب های مهمون هاتون بنشونین.

ادامه مطلب...


12345...102030...