گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – پیتزای گل کلم

شاید بعضی از شما تا الآن پیتزای گل کلم رو تجربه نکرده باشین. اما امروز براتون روش خیلی ساده و جالب درست کردن این غذا رو آوردیم که می تونین درست کنین و لذت ببرین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – شکلات پرتقالی

یه عصر زیبا که دوستانتون رو به صرف چای تازه دم به خونه تون دعوت کردین و یه موسیقی بی کلام ملایم هم پخش کردین، همه چیز خیلی هیجان انگیز تر میشه اگه با یه شکلات خوش طعم دستپخت خودتون سوپرایزشون کنین. یه شکلات پرتقالی که با عشق برای دوستانتون درست کردین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سیب زمینی گریل شده با پنیر

اگر یه مهمونی در پیش دارین و دوست ندارین غذای تکراری درست کنین، برای بخشی از پذیرایی تون یه پیشنهاد هیجان انگیز داریم. می تونین از این دستور پخت رنگی رنگی کمک بگیرین و از مهمونای عزیزتون با سیب زمینی گریل شده و پنیر پذیرایی کنین. این دستور خیلی ساده هست و سریع آماده میشه.

ادامه مطلب...


بعد از دیدن این ۳۳ عکس شاید به پختن یه کیک خونگی علاقه مند بشین

عطر خوب کیک خونگی که روزمون رو رنگی تر و خوشمزه تر کرده حس قشنگی بهمون میده و البه خیالمون راحته که این کیک ها از کیک آماده ی بیرون سالم تر و مطمئن تر هستن. بعد از دیدن این عکس های خوش رنگ و خوشمزه شاید دست به کار بشین برای پختن یه کیک برامه ریزی کنین و با چای تازه دم کنار خونواده تون اون رو نوش جا کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – شکلات داغ سفید

خیلی از ماها عاشق شکلاتیم و از روش های مختلف سرو کردنش استقبال می کنیم. فکر کنین بعد از یه روز کاری سخت به خونه برگشتین، چی میتونه بهتر از یه لیوان شکلات داغ سفید خستگی رو ازتون دور کنه و حسابی سرحالتون بیاره؟

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – مرغ پرتقالی

دوست دارین تو مهمونی با یه خوراکی هیجان انگیز و متفاوت از مهمون هاتون پذیرایی کنین؟ یکی از این خوراکی های جذاب میتونه مرغ پرتقالی باشه. ما هم برای درست کردنش روش ساده ای رو پیدا کردیم و اینجا براتون گذاشتیم

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – آجیل عسلی

اگر شما هم از اون دسته افرادی هستین که همیشه آجیل رو به روش عادی مصرف می کردین براتون یه پیشنهاد خوب داریم. نظرتون درباره ی یه آجیل عسلی هیجان انگیز چیه؟ حتی می تونه گزینه ی خیلی مناسبی هم برای پذیرایی از مهموناتون باشه. یادتون نره که آجیل مواد مغذی زیادی داره و می تونیم خیلی از مواد لازممون رو با خوردنش تامین کنیم و یک میان وعده ی فوق العاده به حساب میاد.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سیب زمینی لیمویی

لیمو طعم و عطر مخصوصی داره، وقتی عطرش رو حس می‌کنی پر از حس خوب و آرامش میشی. سیب زمینی هم که یه یک ماده ی مغذی هست که به راحتی خیلی از مواد لازم بدن رو تامین میکنه و به شیوه های مختلفی میشه مصرفش کرد. حالا امروز رنگی رنگی تصمیم گرفته این دو تا رو باهم ترکیب کنه و شما رو به یه بشقاب سیب زمینی لیمویی دعوت کنه. پس همراهمون باشین :)

ادامه مطلب...


12345...102030...