آشپزی خلاق Archives - رنگی رنگی
گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – سس ماست و شوید

خیلی از ماها سس رو دوست داریم و ترجیح میدیم کنار غذامون داشته باشیم، بهترین راه حل برای این موضوع درست کردن سس به روش خونگی هست. بخصوص اینکه اینطوری میشه خلاقیت بیشتری هم در طعم دهی به سس ها به خرج داد. مثلا امروز می خوایم تهیه سس با طعم شوید رو بهتون آموزش بدیم. این سس رو در کنار غذاهایی مثل کوکو و فلافل که با سس سرو میشه میتونین استفاده کنین و تا حدود دو هفته در ظرف در بسته در یخچال نگهداری کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – دسر کمپوت میوه های تابستانی

تابستون فصل دسرهای خوشمزه و دوست داشتنیه با اون همه میوه های تابستونی خوش طعم کلی آشپزی خلاقانه میشه انجام داد. مثلا امروز میخوایم بهتون طرز تهیه ی کمپوت میوه های تابستونی رو یادتون بدیم که حتی برای اون افرادی که میونه ی خیلی خوبی هم با میوه ندارن میتونه گزینه ی هیجان انگیزی باشه.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – فلافل

فلافل یکی از غذاهای خیلی خوشمزه و پرطرفدار جنوبی هست و خیلی از ماها شاید دستورش رو بلد نباشیم همش بریم و آماده ش رو تهیه کنیم. ولی هیچ شکی نیست که درست کردنش به روش خونگی هم خیالمون رو بابت سلامتش راحت می کنه هم آشپزی تاثیر مثبتی تو روحیه ی آدم ها داره و اوقات خوشی رو برامون رقم میزنه. پس با رنگی رنگی همراه باشین تا دستور تهیه ی فلافل خوشمزه رو یادتون بدیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد رنگین کمانی

سالاد علاوه بر پیش غذا میتونه یک وعده غذایی خوشمزه و سبک برای افرادی باشه که قصد لاغری دارن و یکی از ویژگی های خیلی خوب این غذا تنوع خیلی زیاد اون هست که با ترکیب میوه ها و سبزیجات مختلف میتونین هزاران نوع سالاد درست کنین. امروز به شما سالاد رنگین کمانی رو آموزش میدیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – کیک مادلن

امروز رنگی رنگی دستور پخت کیک مادلن رو براتون آورده که کیک سنتی فرانسوی هست و معمولا تو قالب هایی به شکل صدف پخته میشه ولی میتونین تو هر قالبی که دم دستتون هست درستش کنین و درکنار یک نوشیدنی خنک حال هوای فرانسوی به عصر تابستونی تون بدین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – اسموتی هلو

تابستون فصل خیلی خوبی برای راه انداختن مهمونی های دوستانه ست. میتونین دست بکار شین و برنامه ی یه مهمونی خودمونی دوست داشتنی رو بچینین دوستاتون رو دعوت کنین و دور هم خوش بگذرونین اگرهم در مورد نوشیدنی که می خواین سرو کنین تصمیم نگرفتین، ما یک پیشنهاد خیلی خوب داریم: اسموتی هلو! اصلا نگران نباشین که چطوری باید درستش کنین رنگی رنگی این بار به کمکتون اومده و یک دستور ساده برای اینکار رو بهتون آموزش میده.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد ماکارونی بروکلی

شاید خیلی از شماها پیش خودتون فکر کنین که رژیم غذایی گیاه خوار ها تنوع زیادی نداره ولی امروز رنگی رنگی براتون یک دستور غذایی آورده که مناسب برای برای این نوع رژیم غذایی هم هست و خیلی هم خوشمزه ست و ساده درست می شه. پس با رنگی رنگی همراه باشین تا دستور درست کردن یک سالاد ماکارونی بروکلی خوش طعم رو یاد بگیرین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – چای ماسالا

یک روز پر کار و پر مشغله داشتین و حالا برگشتین خونه می خواین پاهاتون رو دراز کنین و با گوش دادن به یک موزیک ملایم و خوشایند خستگی تون رو کم کم به در کنین و آروم و ریلکس بشین. تو این شرایط فقط یه چای خوش طعم، گرم و خوش عطر کمه که حس خوبتون رو کامل کنه. برای همین رنگی رنگی اینبار با آموزش تهیه ی چای ماسالا اومده پیشتون که هم یک تجربه ی جدید داشته باشین هم خستگی هاتون رو به در کنین قهرمان های رنگی.

ادامه مطلب...


12345...102030...