گزیده سردبیر

آشپزی رنگی – سالاد ماکارونی یونانی

سالادها دنیایی پر از طعم ها و رنگ های مختلف رو برامون به وجود آوردن و میشه به عنوان یک وعده ی غذایی سالم و مقوی بهشون اشاره کرد. درست کردن سالاد میتونه خلاقیت ما رو در زمینه استفاده از ترکیبات مختلف به چالش بکشه. این بار رنگی رنگی به کمکتون اومده تا با مواد اولیه ی در دسترس به راحتی یک سالاد ماکارونی یونانی خوش طعم درست کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – مافین چیز کیک

شیرینی پزی یکی از هیجان انگیز ترین کارهایی هست که می تونه یک روز عادی رو، شاد و رنگی کنه. پس اگر کمی حوصله تون سر رفته و دوست دارین کار متفاوتی انجام بدین، مواد اولیه ی لازم رو تهیه کنین و یک مافین چیز کیک خوش مزه رو با کمک رنگی رنگی درست کنین و لذت ببرین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – ذرت فر پز

با کمک سرآشپز رنگی خیلی راحت برای خودتون و دوستانتون ذرت فر پز درست کنین و از خوردنش لذت ببرین. یادتون نره که خوردن غذاهای سالم به معنی احترام به بدن و سلامتیمون هست و از این کار پر از حس خوب میشیم.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – موکتل سانگریا

فصل گرم سال، فصل نوشیدنی های خنک و رنگی هست که حس خوبی به روزهامون میبخشن :) سانگریا یکی از محبوب ترین نوشیدنی های اسپانیایی هست که با تکه های میوه سرو میشه و طرفداران خیلی زیادی در کل دنیا داره. به خاطر وجود میوه های مختلف خواص زیادی داره و حسابی برای سلامتی مفید هست. سرآشپز رنگی امروز روش تهیه ی موکتل سانگریا رو بهتون آموزش میده.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – بادام هندی شکری

خیلی خوب میشه اگر بتونیم تنقلات مورد استفاده در طول روز رو خودمون تهیه کنیم. اینطوری هم از سالم بودنشون مطمئن هستیم و هم از آشپزی کردن لذت میبریم و ساعات شادتری رو تجربه می کنیم. امروز هم برای همین روش تهیه ی بادام هندی شکری رو بهتون آموزش میدیم

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – سالاد کلم و بادام زمینی

سالادها از مناسب ترین گزینه ها برای پیش غذا هستن و حتی اگر به فکر تناسب اندام هستین میتونن یک وعده ی غذایی کامل به حساب بیان. این بار مسئولیت درست کردن سالاد رو شما برعهده بگیرین. نگران نباشین چون سرآشپز رنگی به یک دستور هیجان انگیز به کمکتون اومده تا بتونین یک سالاد کلم و بادام زمینی خوش طعم و مقوی درست کنین.

ادامه مطلب...


آشپزی رنگی – اسموتی هندوانه

بهتون پیشنهاد می کنیم تا امروز با کمک دستور سرآشپز رنگی اسموتی هندوانه درست کنین و از اعضای خانواده تون پذیرایی کنین. اینطوری هم گرمای روز از تنتون میره و هم از ساعتی که کنار همین بیشتر لذت میبرین.

ادامه مطلب...


چالش یک هفته شادی با میوه های تابستانی با رنگی رنگی

این بار نوبت یک هفته شادی با میوه های تابستانی با رنگی رنگی هست. می خوایم طبق برنامه ای که داریم هرروز حتی یک قدم کوچیک به هدف این چالش نزدیک بشیم. در پایان هفته می تونیم تاثیرش رو در زندگیمون بررسی کنیم و اگر لازم دونستیم این رفتار رو به بخشی از سبک زندگیمون تبدیل کنیم.

ادامه مطلب...


12345...102030...