رنگی یاب – پرسشنامه ای برای سفر دوست ها - رنگی رنگی

رنگی یاب – پرسشنامه ای برای سفر دوست ها

رنگی یاب – پرسشنامه ای برای سفر دوست ها

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

سفر یکی از دوست داشتنی تری تفریحات دنیا هست که حتی تاثیرش در روحیه مون بعد از برگشتن هم تا مدتی با ما همراه هست. این روزها به دلیل قرنطینه و شرایط ناشی از کروناویروس، با اینکه به فصل مسافرت های هیجان انگیز نزدیک میشیم، امکانش وجود نداره و فعلا باید خاطرات سفرهای قدیمی رو مرور کنیم و برای سفر بعدی برنامه ریزی کنیم.

حالا سی ان ان یک بخشی رو در سایتش ایجاد کرده و در اون از شماهایی که به سفر علاقه مند هستین، سوال های مختلفی درباره جاهای دیدنی میپرسه. در انتها هم یک لینک حاوی جواب های درست قرار داده که میتونین پاسخ هاتون رو چک کنین و اطلاعات عمومی تون رو بسنجین. نویسنده ی مطلب پیشنهاد داده که اگر در قرنطینه و به دور از خانواده و همسفرهای همیشگی تون هستین، یک تماس ویدئویی باهاشون بگیرین و باهم دیگه به سوال ها جواب بدین.

شما میتونین در این آدرس سوالات رو بخونین و پاسخ بدین. اگر ازش لذت بردین حتما این مطلب رو برای دوستانتون هم بفرستین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. یه دیوونه شاد
  ۱۹ تیر ۱۳۹۹

  رنگی رنگی جون چرا لینک نمیاد؟
  • رنگی رنگی
   ۲۱ تیر ۱۳۹۹

   سلام لنگار لینک در سایت منبع مشکل پیدا کرده. در صورت اصلاح لینک جایگزین رو قرار میدیمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...