رنگی یاب – قهرمان هنرمند المپیک - رنگی رنگی

رنگی یاب – قهرمان هنرمند المپیک

رنگی یاب – قهرمان هنرمند المپیک

آدم‌هایی در دنیا وجود دارن که انگار، یک عینک رنگی‌بین به چشم زدن و زندگی رو طور دیگه‌ای می‌بینن. این افراد با انرژی مثبت و حال خوبشون، به قشنگی‌های دنیا اضافه می‌کنن و حتی شاید بهمون درس جدیدی بدن و دیدمون رو عوض کنن. مهمون امروز رنگی‌یاب ما، از همین آدم‌هاست.

چقدر هنر در زندگی‌ات پررنگه؟ می‌دونی گاهی حتی یک رنگ‌آمیزی ساده هم می‌تونه در تغییر روحیه‌امون تاثیر خیلی زیادی بذاره؟ اگر تخصص دیگه‌ای رو هم دنبال می‌کنی یا تصمیم داری بعدها بهش بپردازی، می‌تونی همیشه هنرمند درون‌ات رو زنده نگه داری و اجازه بدی رنگ بیشتری به روزهات اضافه کنه. مثلا، می‌تونی یک قهرمان مدال‌آور المپیک باشی و در عین حال به طور حرفه‌ای بافندگی کنی!

تام دیلی، یک شیرجه زن بریتانیایی هست که تونسته در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو، مدال طلا بدست بیاره. در حاشیه این مسابقات عکس جالبی از این قهرمان محبوب شده که در حال بافتن دیده میشه. این ماجرا جالب‌تر شد وقتی که این ورزشکار، عکسی از کیسه بافتنی مخصوص نگهداری مدال طلاش رو به اشتراک گذاشت. بعد از این اتفاق، صفحه مربوط به هنر بافندگی‌اش دنبال‌کنندگان جدید زیادی پیدا کرد که باعث شد تا تام دیلی تصمیم بگیره از این فرصت برای جمع‌آوری پول استفاده کنه و به صندوق خیریه مربوط به تومور مغز کمک مالی کنه.

می‌تونی عکس‌هایی از صفحه اینستاگرام جالب این قهرمان رو در ادامه ببینی.

star2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. زهرا
    ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

    چه باذوق وسلیقه😍👏ممنون رنگی رنگی که روزامونوقشنگ میکنی اونم وقتی زیربمباران خبرای بدهستیم…. چک کردن پیج وسایت رنگی رنگی همیشه بهم حال خوب میده مرسی ک هستی رنگی رنگی جان❤️
  2. اشرف
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

    البته ایشون همسر مذکر دارن…ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...