صبح رنگی ات بخیر - دوشنبه 7 تیر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۷ تیر

صبح رنگی ات بخیر – دوشنبه ۷ تیر

خورشید، سحرخیز تر از همیشه مهمون آسمون شده و خبر از روزی طولانی میده. آفتاب به رویاهات می‌تابه و جادوی طلایی رنگش رو بهت هدیه میکنه. یک فصل جدید از راه رسیده و همه چیز حس و حال یک شروع تازه رو داره. صبح رنگی ات بخیر دوست من.

شاید تابستون این یکی دو سال، با سال های قبل کمی متفاوت تر باشه، اما همیشه اسم این فصل، یادآور تموم شدن مدرسه و امتحانات و شروع استراحت، تفریح و سفره و روزها با خودشون عطر بستنی، هندونه و آبمیوه های خنک و رنگی دارن. فرقی نداره که چقدر مشغله داری و برای رسیدن به آرزوهای ارزشمندت  چقدر باید تلاش کنی. یادت باشه اگر خسته شدی، کمی استراحت کنی و دوباره از نو شروع کنی، اما هیچوقت تسلیم نشی. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. منتظر نمون، الآن وقتشه.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا رو کلیک کن

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

از رنگ بنفش خوشت میاد؟ این رنگ ها در دکوراسیون باهاش جور میشن

عکس های رنگی – ۷ ایده برای نمایش یادداشت های روزانه

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مهسا
  ۷ تیر ۱۴۰۰

  سلام رنگی رنگی. 🌈
  شما دیگه پروژه های روزانه نمیزارین؟
  • رنگی رنگی
   ۸ تیر ۱۴۰۰

   به زودی میذاریمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...