چالش رنگی 6 تیر - روز مرتب سازی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۶ تیر – روز مرتب سازی

چالش رنگی ۶ تیر – روز مرتب سازی

تصمیم های خوب همیشه در یه ذهن آروم و یه خونه ی تمیز و مرتب گرفته می شن. تا وقتی که ذهن شما آروم نباشه و فضایی که در اون هستید باعث آرامشتون نشه شما نمی تونید به سمت اتفاق های خوب حرکت کنید. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز دست به کار بشید و کمی همت بکنید و اطرافتون رو تمیز و مرتب کنید.

star3

مرتب سازی یه اصول و ریزه کاری های خاصی داره که اگه انجامش بدین ذهن تون به آرامش می رسه. مثلا اینکه بهتره کارتون رو از قسمت هایی شروع کنید که در ظاهر آشفتگی و بهم ریختگی اون ها مشخص نیست مثلا کسی از بهم ریختگی داخل کمد خبر نداره و اگه براتون یه مهمون سر زده بیاد متوجه نمیشه که کمدتون بهم ریخته است پس کار مرتب سازی رو از همون قسمت شروع کنید و بعد به ظاهر برسید.

star3

پیشنهاد دیگه رنگی رنگی اینه که وقتی انرژیتون زیاده مرتب سازی رو شروع کنید و روزهای بی حوصلگی سراغ این کارها نرید که بیش از اندازه ازتون انرژی میگیره. یه موضع دیگه اینکه موقع کار کردن برای خودتون یه آهنگ ریتمیک و شاد بذارید و باهاش بخونید و بچرخید و برقصید و تمیزکاری کنید. شما با این کار محیط اطرافتون رو تمیز میکنید اما به ذهنتون آرامش و حس خوب میدین.

star3

یادتون باشه تمیزکاری و مرتب کردن محیط اطرافتون رو تبدیل به یه برنامه ی مدون کنید تا اینجوری همیشه خونتون تمیز و مرتب و پر از حس خوب و انرژی مثبت باشه.

6 (2)

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...