چالش رنگی 5 تیر - روز تنباکو ممنوع - رنگی رنگی

چالش رنگی ۵ تیر – روز تنباکو ممنوع

چالش رنگی ۵ تیر – روز تنباکو ممنوع

ممکنه بعضی ها از محصولات حاوی تنباکو استفاده کنند. خب سوال اول رنگی رنگی ازتون اینه که واقعا حیف جوونی و عمرتون نیست اینکه با دستای خودتون به بدنتون صدمه بزنید؟ ممکنه حتی خودتون این محصولات رو استفاده نکنید اما کنار کسانی باشید که این چیزها رو مصرف میکنند که باید بگیم فرقی نمیکنه و وقتی در کنار اون ها هستید هم انگار خودتون اون ها رو مصرف کردین. پس اولین موضوع اینه که خودتون استفاده نکنید و توی فضاهای مسموم هم تا جای ممکن قرار نگیرید.

heart3

مگه چند بار دوره ی جوونی رو قراره بگذرونید؟ وجود ما پر از انرژی مثبت و حال خوب و خنده های از ته دل و بلند بلند است اما گاهی با یه کارهای اشتباه جلوی این حال و هوای خوب رو می گیریم و پر از انرژی منفی و حال و هوای مسموم یا خوشی های زود گذر میشیم

heart3

امروز بیایم به هم قول بدیم سراغ این چیزها نریم و ببینیم دنیامون بدون تنباکو چه شکلی و چه رنگی میشه؟ قطعا خوش رنگ تر و شاد تر و بهتر از روزهای قبل میشه. به امتحان کردنش می ارزه، کافیه فقط یه روز امتحانش کنید.

heart3

امروز از صبح که بیدار می شیم تا شب که می خوایم بخوابیم سعی کنیم هیچ ضرری به بدنمون نزنیم. قبل از انجام هر کاری اول به سلول هامون فکر کنیم و یه امروز سعی کنیم باهاشون مهربون باشیم و بهشون بگیم عزیزای من، سلول های خوشگلم امروز حواسم بهتون هست و تا جایی که در کنترلم باشه اجازه نمیدم آسیبی بهتون وارد بشه. قطعا پایان شب حال بهتری خواهیم داشت.

5 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...