صبح رنگی ات بخیر - سه شنبه 29 تیر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۲۹ تیر

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۲۹ تیر

خورشید، سحرخیز تر از همیشه مهمون آسمون شده و خبر از روزی طولانی میده. آفتاب به رویاهات می‌تابه و جادوی طلایی رنگش رو بهت هدیه میکنه. یک فصل جدید از راه رسیده و همه چیز حس و حال یک شروع تازه رو داره. صبح رنگی ات بخیر دوست من.

شاید تابستون این یکی دو سال، با سال های قبل کمی متفاوت تر باشه، اما همیشه اسم این فصل، یادآور تموم شدن مدرسه و امتحانات و شروع استراحت، تفریح و سفره و روزها با خودشون عطر بستنی، هندونه و آبمیوه های خنک و رنگی دارن. فرقی نداره که چقدر مشغله داری و برای رسیدن به آرزوهای ارزشمندت  چقدر باید تلاش کنی. یادت باشه اگر خسته شدی، کمی استراحت کنی و دوباره از نو شروع کنی، اما هیچوقت تسلیم نشی. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. هر روز، چیزی جدید به دونسته هات اضافه کن.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا رو کلیک کن

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

صحرای زیبای نامیب رو ببینیم

سه راه ساده برای نگهداری از موز

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. زهرا
    ۲۹ تیر ۱۴۰۰

    به نظرم صحرای نامیب فقط برای گشت و گذار چند روزه خوبه! وگرنه کی بین این شن و ماسه ها و طوفان های گرد و خاکش میتونه زندگی کنه؟!
  2. سعیده
    ۲۹ تیر ۱۴۰۰

    دیدن سریال گامبی وزیر (ملکه شطرنج) تأثیر زیادی داره در ایجاد علاقه برای یادگیری شطرنج!!!ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...