چالش رنگی 2 تیر - روز تشکر از رئیس - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲ تیر – روز تشکر از رئیس

چالش رنگی ۲ تیر – روز تشکر از رئیس

داشتن یه شغل با در آمد خوب و محیط کاری دل انگیز و همکارهای دوست داشتنی ممکنه آرزوی خیلی ها باشه. شغلی که ساعت کاریش چشم بهم می زنیم و تموم میشه، اگر شما الان شغلی با این مشخصات در واقعیت دارید پس بهتره که بیشتر قدرش رو بدونید و یادتون باشه این شرایط الان شما رویای خیلی از آدم ها هست که برای رسیدن بهش شب و روز تلاش میکنند.

heart1

امروز روز تشکر از رئیس هست، رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده با بقیه ی همکارها قرار بذارید و یه کیک یا یه گل بخرید و اینجوری ازشون تشکر کنید. درسته شاید در همه ی زمینه ها کارهای رئیستون رو قبول نداشته باشید، اما شاید اگر خودمون رو جای رئیس بذاریم رفتاری مشابه رفتار اون انجام بدیم. پس امروز بهتره همه ی حس های بد در مورد رئیس رو از خودمون دور کنیم و اینجوری با یه کار کوچیک خوشحالش کنیم.

heart1

یادتون باشه که شما تقریبا بیشتر ساعت روزتون رو توی محل کارتون هستید و باید به هر شکلی که امکانش هست این ساعات رو حس خوب داشته باشید تا بهتون سخت نگذره و با همکارتون و رئیستون یه جو صمیمی و شاد رو داشته باشید.

heart1

راستی اگه کار شما با کامپیوتر هست استیکر های کیبورد رنگی رنگی قطعا می تونه میز کارتون رو پر از حس خوب و انرژی مثبت بکنه اینجوری که هر وقت دستاتون روی کیبورد حرکت میکنه و چشمتون به کیبورد دلبرتون می افته یه لبخند ناخودآگاه روی لبتون می شنه و میتونید با خودتون بگید خدا رو شکر که زندگی هنوز خوشگلی هاشو داره.

2 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Anne
    ۲ تیر ۱۳۹۷

    من که رییس ندارم چه کار کنم؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...