صبح رنگی ات بخیر - شنبه 12 تیر - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۱۲ تیر

صبح رنگی ات بخیر – شنبه ۱۲ تیر

خورشید، سحرخیز تر از همیشه مهمون آسمون شده و خبر از روزی طولانی میده. آفتاب به رویاهات می‌تابه و جادوی طلایی رنگش رو بهت هدیه میکنه. یک فصل جدید از راه رسیده و همه چیز حس و حال یک شروع تازه رو داره. صبح رنگی ات بخیر دوست من.

شاید تابستون این یکی دو سال، با سال های قبل کمی متفاوت تر باشه، اما همیشه اسم این فصل، یادآور تموم شدن مدرسه و امتحانات و شروع استراحت، تفریح و سفره و روزها با خودشون عطر بستنی، هندونه و آبمیوه های خنک و رنگی دارن. فرقی نداره که چقدر مشغله داری و برای رسیدن به آرزوهای ارزشمندت  چقدر باید تلاش کنی. یادت باشه اگر خسته شدی، کمی استراحت کنی و دوباره از نو شروع کنی، اما هیچوقت تسلیم نشی. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو برای یک روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. تغییری باش که میخوای در دنیا ببینی.

 

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا رو کلیک کن

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

دنیایی از بازی های ساده و سرگرم کننده

مثل آب برای شکلات

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Negar
    ۱۲ تیر ۱۴۰۰

    سلام رنگی رنگی جانم😊
    من پنج ماهه که باهات آشنا شدم..تو این مدت واقعا زندگیم تغییر کرده…تو فوق العاده ای رنگی رنگی ..خیلی خیلی ممنونم بابت این همه حس خوبی که بهمون میدی..واقعا نمیدونم چطور ازت تشکر کنم..بین مطالبی که قبلا گزاشتی و الان میزاری ، سفر مجازی و آشنایی با ادبیات کشورهای مختلف عاالی ان..لطفا اگه میشه سفر به استان های زیبای ایران هم داشته باش…خیلی ازت ممنونم
    عاشقتم رنگی رنگی عزیزم❤️ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...