6 پیشنهاد برای زندگی دانشجوهای رنگی - رنگی رنگی

۶ پیشنهاد برای زندگی دانشجوهای رنگی

۶ پیشنهاد برای زندگی دانشجوهای رنگی

زندگی در زمان دانشجویی میتونه قدم اول برای موفقیت های بزرگ باشه. شما میتونین با قدم های درست در این دوره موتور زندگی رو پر از سوخت تجربه کنین و برای یه پرتاب بلند به سمت آسمون موفقیت ها آماده بشین. در این دوره که تقریبا برای خیلی از افراد فصل اول از زندگی بزرگسالی شون به حساب میاد، کارهای دیگه ای هم به جز درس خوندن هستن که میشه انجام داد و زمینه موفقیت و زندگی رنگی در آینده رو ساخت.

1

در انتخاب دوستان تون دقت کنین. فقط برای اینکه نتونستین دوستی پیدا کنین، سعی نکنین اخلاق و هویت خودتون رو تغییر بدین. خودتون باشین، از زمان لذت ببرین و سعی کنین گروهی که با رفتارها و علایق شما سازگار هستن رو برای دوستی انتخاب کنین.

2

در کارهای فرهنگی و علمی که خارج از درس در دانشگاه برگزار میشه شرکت کنین، این بخش از دانشگاه به شما فرصت آشنا شدن با آدم های تازه و تفکرات جدید و متفاوت از خودتون رو میده و توانایی این رو بهتون میده که روابط اجتماعی تون رو بهبود ببخشین.

3

راهکارهایی برای کنترل خرج تون داشته باشین، چه کار میکنین و درآمد دارین و چه پول تو جیبی میگیرین باید سعی کنین راه هایی برای مدیریت هزینه هاتون داشته باشین.

4

کار کردن در محیط کار واقعی رو تجربه کنین حتی اگر شده به اندازه چند ساعت در هفته، این تجربه میتونه در آینده شغلی تون تاثیر مثبت و بزرگی بذاره.

5

مراقب سلامتی تون باشین. ساعت خواب منظم داشته باشین و زیادی از حد نخوابین، به تغذیه تون هم توجه کنین و ورزش و تحرک کافی داشته باشین. هر چقدر در سنین جوانی سالم زندگی کنین در سنین بالا با مشکلات کمتری مواجه میشین.

6

برنامه ریزی داشته باشین. یک راهکار خوب اینه که برای هفته تون برنامه ریزی کنین، اینجوری فرصت دارین تا به بهترین و مفیدترین شکل از زمان هاتون استفاده کنین.

این راه کار ها به شما کمک میکنن تا دانشجوهای رنگی باشن 🙂

منبع اول

منبع دوم

منبع سوم

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. هانیه
    ۲۴ آذر ۱۳۹۸

    ???? با رنگی رنگی دوران دبیرستانمو گذروندم و بعد دانشگاه. اینم یه استارت خوب برای تلاش برای ارشد و ادامه زندگی دانشجویی?❤ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...