چالش یک هفته یک هفته مدیریت زمان با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته یک هفته مدیریت زمان با رنگی رنگی

چالش یک هفته یک هفته مدیریت زمان با رنگی رنگی

آدم رنگی یاد گرفته که مهم ترین رقیبش در زندگی، خودش هست و اگر سعی کنه هر روز حتی یک ذره بهتر از دیروز باشه، مثل یک قهرمان رفتار کرده. بهترین راه برای این کار هم به چالش کشیدن خودمون هست.

از این طریق می تونیم عادات و رفتارهای منفی گذشته رو قدم به قدم کنار بذاریم و عادت های جدید رو جایگزین کنیم. رنگی رنگی سعی کرده در این مسیر با طراحی چالش های هفتگی همراهتون باشه.

star2

چالش این هفته ی رنگی رنگی مدیریت زمان هست. ما هرروز با عمل کردن به برنامه ای که پیشنهاد شده، یک قدم در این مسیر پیش میریم و در پایان هفته می تونیم نتیجه ی این کار رو بررسی کنیم و تصمیم بگیریم که دوست داریم این رفتار رو به بخشی از سبک زندگی مون تبدیل کنیم یا نه.

star3

اگر شما هم با ما در چالش مدیریت زمان همراه بودین، تجربیاتتون رو با آدم های رنگی دیگه در بخش کامنت ها در میون بذارین تا با کمک هم دیگه بتونیم کم کم دنیا رو به جای رنگی تری تبدیل کنیم.

زمان

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. shina
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

  متاسفانه روز هایی که خونه هستم و کاری برای انجام دادن ندارم وقتم رو خیلی هدر میدم .و وقتی شب میشه فکرمیکنم دقیقا تو اون روز چیکار کردم؟؟؟؟؟؟؟
  و این خیلی بده .وقتی برای روزم برنامه ویژه ای نداشته باشم همیشه همین میشه ولی روزهایی که سرم شلوغه یا کلاس دارم اصلا سمت گوشی و فضای مجازی نمیرم!
  ممنون رنگی رنگی
  سعی میکنم این چالش رو نه واسه یه هفته، واسه تموم عمرم انجام بدمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...