تایت، یک کیف پول جدید - مجله آنلاین رنگی رنگی

داستان موفقیت کسب و کار”تایت”، یک کیف پول جدید

داستان موفقیت کسب و کار”تایت”، یک کیف پول جدید

برای کسانی که یک ایده تجاری دارند اما سرمایه ای برای شروعش ندارند، KickStarter اهمیت زیادی دارد. این وب سایت به شما و هر صاحب ایده ی دیگری اجازه می دهد تا نقشه گنج خود را مطرح کنید و مشخص کنید چقدر سرمایه برای راه اندازی اش نیاز دارید. اعضای سایت می توانند روی ایده هایی که به نظرشات جذاب است سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری از ده دلار شروع می شود. بنابراین یک پروژه می تواند یک نفر یا تعداد خیلی بیشتر سرمایه گذار داشته باشد.

اگر گشتی در این وب سایت بزنید، متوجه خواهید شد که ایده بعضی از پروژه ها در عین سادگی انقدر جذابیت داشته اند که سرمایه ای چندین برابر مقدار درخواست شده برای شروع کار ایجاد شود. این یعنی صاحب ایده می تواند با توان بیشتری، کارش را در اندازه بزرگتری شروع کند.

کیف پول‌های تایت، نوعی کیف پول ساخته شده از پلاستیک کاغذی و چرم هستند که توسط “جک ساتر” در بروکلین ساخته می‌شوند. کلمه تایت به معنی ثابت و چیزی متناسب با فرم بدن است. “جک” بعد از اینکه این اسم را برای کیف پولی که طراحی کرده بود، برگزید، شماره ۱٫۰ و ۲٫۰ را هم برای دو مدل متفاوت آن انتخاب کرد. ۴ سال از عمر روز تولد اولین کیف تایت می‌گذرد. طراح آن مهم‌ترین ویژگی این کیف‌ها کم‌جا بودن آنها می‌داند.جک هم مثل بسیاری از کارآفرینان جوان سراغ سایت کیک استارتر رفته است و دلایلش را برای قانع کردن سرمایه‌گذاران این طور نوشته است:
 • استفاده از کیف‌های تایت باعث می‌شود شلوارتان قشنگ‌تر بایستد و جیب‌هایتان پف نکنند.
 • پیدا کردن کیف پول تایت توی کیف آسان است.
 • سایزش برای گذاشتن در جیب مناسب است.
 • انقدر جا دار است که حتی می‌توانید موبایل‌تان را هم داخل این کیف بگذارید.
 • بسته‌بندی خوب و زیبایی دارد و یک هدیه‌خوب برای کریسمس و تولد است.
 • طول عمر طولانی دارد.

برنامه کار


من سال‌هاست این کیف‌ها را دوخته‌ام. با کارخانه‌ها و دباغی‌های معتبری مذاکره کرده‌ام، نشان تجاری‌ام را طراحی کرده‌ام، بسته‌بندی و برچسب هم ساخته‌ام. بنابراین بخش عمده‌ای از خرده‌کاری‌های وقت‌گیر انجام شده است.

 

پس از ساختن تعداد بیشمار کیف پول با دست و در خانه سرانجام می‌توانم با تولید انبوه این محصول را روی قفسه‌های فروشگاه‌های محبوب شما ببینم. بسیار خوشوقتم که این شانس را داشتم که ایده‌ام را با جامعه کیک استارتر به اشتراک بگذارم.
Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مسعود
  ۱۴ دی ۱۳۹۱

  مثل همیشه خلاصه و مفید
 2. علی
  ۱۵ دی ۱۳۹۱

  اینم یه جورشه
 3. مهدی
  ۱۵ دی ۱۳۹۱

  حالا از کجا میشه تهیه کرد؟
 4. LimoTorsh
  ۱۷ دی ۱۳۹۱

  اولا ممنون از نویسنده ی گل
  دوما میشه درستش کرد . فقط باید ۲۰ سانت کشباف با پهنای دلخواه و ۲۰ سانت چرم با رنگ دلخواه تهیه کنید . در ضمن اسم این محصول رو اینترنت سرچ کنید عکس های زیادی میتونید پیدا کنید و راحت میشه تو خونه درست کرد .
  موفق باشیدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...