چالش یک هفته تفریحات بدون تکنولوژی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته تفریحات بدون تکنولوژی با رنگی رنگی

چالش یک هفته تفریحات بدون تکنولوژی با رنگی رنگی

فرصت های زیادی در زندگی ما به وجود میان که میتونیم ازشون استفاده کنیم و خودمون رو به چالش بکشیم تا به مرور عادت های خوبی در خودمون ایجاد کنیم و تبدیل به آدم های بهتری بشیم. نیازی نیست برای ایجاد این تغییرات در افکار و رفتارمون کار های خیلی بزرگ و ناگهانی انجام بدیم، با قدم های کوچیک و در طولانی مدت میتونیم سبک جدید زندگی رنگی رو جایگزین عادات گذشته کنیم.

star2

این هفته براتون چالش تفریحات بدون تکنولوژی در نظر گرفتیم. میتونین هر روز با عمل کردن به یکی از نکات گفته شده قدم به قدم پیش برین و در آخر هفته عملکرد خودتون و میزان پیشرفتتون رو بررسی کنین. حتما از این که خودتون رو به چالش کشیدین پر از حس خوب میشین و به خودتون افتخارمی کنین.

heart3

اگر شما هم تصمیم گرفتین چالش یک هفته تفریحات بدون تکنولوژی رو با ما  انجام بدین، یادتون نره که تجربیاتتون رو با ما و بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذارین. اینطوری با کمک هم دنیای رنگی تر و شادتری میسازیم.

تفریحات-بدون-تکنولوژی

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مریم.ک…
    ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

    سلام و عرض خسته نباشید خدمت دست اندکاران سایت بسیار عالی و جذاب رنگی رنگی. من ۲ روزه اتفاقی با سایتتون آشنا شدم بدون تعارف میگم انقدر برام جذاب و عالی بود که دیگه حتی شبکه هایی مثل تلگرام و اینستاگرام هم سر نمیزنم. واقعا دست مریزاد تبریک میگم بهتون و امیدوارم همچنان سایتتون پابرجا بمونه و ادامه بدید.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...