رنگی یاب – یک صفحه اینستاگرامی که خبرهای خوب دنیا رو منتشر میکنه - رنگی رنگی

رنگی یاب – یک صفحه اینستاگرامی که خبرهای خوب دنیا رو منتشر میکنه

رنگی یاب – یک صفحه اینستاگرامی که خبرهای خوب دنیا رو منتشر میکنه

دنیای بزرگ و شگفت انگیزی که توش زندگی می کنیم پر از اتفاقات ریز و درشت خوبی هست که آدم های رنگی باعث اونها میشن. آدم هایی که تصمیم گرفتن با عینک رنگی بین به دنیا نگاه کنن و با کمک خلاقیتشون ایده های جدیدی رو به وجود بیارن و جای زیباتری برای زندگی بسازن. ماهم هر بار در رنگی یاب به سراغ این افراد، ایده ها و کسب و کارها میریم تا با معرفی کردنشون هم حمایت کنیم و هم نقشی در گسترش این موج مثبت داشته باشیم.

heart3

حتما این جمله رو شنیدین که دنیا هنوز قشنگی هاش رو داره، دنیایی که ما در اون زندگی می کنیم هنوز هم پر از اتفاقات قشنگ ریز و درشته که باعث میشه جای خوبی برای زندگی باشه. پس اینکه مدام بگیم هرروز از روزهای قبل بدتره حرف کاملا درستی نیست و باعث میشه انرژی منفی محیط اطرافمون رو زیادتر کنیم. مثلا دیدین چطور هرروز پیشرفت علم باعث میشه تا مردم زیادی از بیماری های مختلف نجات پیدا کنن و زندگی راحت تری داشته باشن؟

در بیشتر خبرهایی که این روزها میشنویم به بخش تاریک قضیه توجه میشه و کمتر خبری بخش های روشن و رنگی داره. امروز برای همین تصمیم گرفتیم صفحه ی اینستاگرامی رو به اسم  the_happy_broadcast بهتون معرفی کنیم که اخبار قشنگ و مثبت دنیای ما رو منتشر می کنه و این خبرها رو با تصویرسازی های جذاب و قشنگ با ما به اشتراک میذاره.

هنرمندی که این کار رنگی رو شروع کرده و این تصویر سازی ها رو انجام میده گفته که خودش قبلا تحت تاثیر اخبار منفی اطرافش دچار اضطراب میشده و برای همین تصمیم گرفته با این کار قشنگ قدمی برای رنگی تر کردن دنیای اطرافش برداره.

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Fatemeh
    ۳ فروردین ۱۳۹۸

    بله من یک نفر رو میشناسم که علاوه بر اینکه به شما امید میده با اپلیکیشن هایی که داره به مردم یاد میده چه جوری توی کارشون موفق باشن
  2. Fatemeh
    ۳ فروردین ۱۳۹۸

    خیلی معذرت میخوام یادم رفت اسم این شخص رو بگم اقای ماهان تیموریارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...