معرفی فیلم - The Straight Story ماجرای پیرمردی که تصمیم به سفر میگیره - رنگی رنگی

معرفی فیلم – The Straight Story ماجرای پیرمردی که تصمیم به سفر میگیره

معرفی فیلم – The Straight Story ماجرای پیرمردی که تصمیم به سفر میگیره

داستان فیلم در مورد پیرمردی هفتاد و چند ساله هست که به دلیل کهولت سن مشکلاتی براش پیش اومده، اما این بین متوجه میشه، برادرش که در شهر دیگه ای زندگی میکنه و سالهاست که اون رو ندیده مریض شده. اون تصمیم میگیره به دیدن برادرش بره اما چون نمیتونه رانندگی کنه با ماشین چمن زنی این سفر چند کیلومتری رو انجام میده. اون در طول سفرش آدم های زیادی رو میبینه، تجربه های متقاوتی رو کسب میکنه و ماجراهای جالبی رو پشت سر میگذاره.

star3

همونطوری که پیرمرد فیلم با ماشین چمن زنی، سرعت لاکپشتی و آرومی داره، فیلم هم روند خیلی آروم و بدون فراز و نشیبی رو طی میکنه. اما حرف های زیادی برای گفتن داره، آدم هایی که در سنین مختلفی از زندگی شون هستن و دید متفاوتی نسبت به اطرافشون دارن. شاید بیشتر از هرجای دیگه ای بتونیم نشونه های پیری و گذر زمان رو در این فیلم ببینیم.

star3

چرا این فیلم رو در رنگی رنگی معرفی می کنیم؟

در مسیر رسیدن به رویاهامون ممکنه گاهی وقت ها انگیزه و و انرژی مون رو از دست بدیم، اینجاست که فیلم هایی مثل The Straight Story میتونن به کمک مون بیان. این داستان ها مثل یک عامل انگیزشی و منبع انرژی بهمون کمک می کنن تا به سمت چیزهایی که می خوایم حرکت کنیم و بهونه نیاریم.

1 2 34

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. دختر آب های نقره ای
    ۱۹ تیر ۱۳۹۸

    سلام وخسته نباشید پلنر روزانه گل گلی رو ندارید اخه تو فروشگاه ندیدمش ممنونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...