معرفی فیلم – غول بزرگ مهربان - رنگی رنگی

معرفی فیلم – غول بزرگ مهربان

معرفی فیلم – غول بزرگ مهربان

غول بزرگ مهربان یا The BFG فیلمی هست که از داستانی با همین اسم الهام گرفته شده. این داستان از رولد دال، نویسنده آثار قشنگ مخصوص کودکان و نوجوانان هست، داستان های معروفی مثل «چارلی وکارخانه شکلات سازی». حالا این داستان با کارگردانی استیون اسپیلبرگ ترکیب شده و یه اثر دوست داشتنی رو ساخته.

star1

داستان در مورد یه دختر یتیم و غول بزرگ و مهربونی هست که اتفاقی به هم برمیخورن، دخترک با غول به سرزمین غول ها میره، اونجاست که متوجه می شه همه غول ها مهربون نیستن، اون ها آدمخوارهایی هستن که به سرزمین آدم ها میان و بچه ها رو میدزدن و میبلعن. درسته که سوفی داستان سن کمی داره و غول مهربونی که همراهیش میکنه در دنیای غول ها ضعیفه، اما  هیچ کدوم مانع نمیشن تا اون ها برای هدف شون مبارزه نکنن.

star1

این فیلم با داستان تخیلی و فضاسازی قشنگش می تونه یه دلیل خوب برای رنگی شدن روزتون باشه، از اون فیلم هایی که بزرگ و کوچیک رو با خودش همراه می کنه و می تونه رضایت همه اعضای خانواده رو جلب کنه، اما مهم تر از این ها رنگی رنگی پیشنهاد می ده این فیلم رو ببینین تا شاید یادتون بیفته که دنبال عقیده و باورهاتون برین، برای چیزهایی که میخواین تلاش کنین و اجازه ندین مشکلات، هرچقدر هم بزرگ هستن با ظاهر ترسناک شون شما رو بترسونن، چون شما هم برتری های خودتون رو دارین.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. الناز
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۹

  عاشق فیلم های فانتزی ام
 2. دختر پرانرژی
  ۱۳ تیر ۱۳۹۹

  من کتاب این فیلم رو خونم که فوق العاده بود
  واقعا آثار رولد دال خیلی خوبن!
  رنگی رنگی،به نظرم یه بخشی رو بزار برای معرفی افراد بزرگی که میتونیم الگوی خودمون قرارشون بدیم
  • رنگی رنگی
   ۱۴ تیر ۱۳۹۹

   ممنون از پیشنهادتونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...