سفر به تایلند با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز سوم - رنگی رنگی

سفر به تایلند با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز سوم

سفر به تایلند با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز سوم

پروژه جهانگردی رنگی رنگی رو اینجا معرفی کردیم .
مقصد این هفته ما کشور تایلند هست 🙂
بیاین با هواپیمای خیالی رنگی رنگی یک هفته به این کشور سفر کنیم و هر روز یه عالمه مطالب جذاب در این مورد یاد بگیریم 🙂

امروز روز سوم تایلند گردی است.

با شنیدن اسم تایلند اکثرا درختان نخل و ساحل را به یاد می آورند اما این کشور زیبا جاذبه های طبیعی زیادی دارد که در این پست آنها را معرفی میکنیم.

1-

کو فی فی

مجمع الجزایر زیبایی است که یکی از معروف ترین مقاصد توریستی تایلند است. تنها جزیره ی کو فی فی دون در بین این مجمع الجزایر ساکنین دائمی دارد. در منطقه دیدن جانوران دریایی، غواصی و قایق سواری از تفزیحات پرطرفدار توریستهاست، همچنین یک ساحل به نام ساحل میمون ها وجود دارد که شهرتش به دلیل دیدن وجود میمون ها و امکان دیدن آنها از نزدیک است.

1 8 7 6 5

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3 2

2-

پارک ملی خاو یای

این پارک ملی زیبا با مناظر طبیعی و بکر محل زندگی حیواناتی مثل فیل آسیایی و خرس سیاه است و حتی جای پای دایناسورها هم در این پارک وجود دارد، توریست ها در این منطقه میتوانند به کوهنوردی و طبیعت گردی بپردازند. حتی ممکن است در حال رانندگی در این پارک ملی یک خانواده فیل را ببینید 🙂

9 13 12 11 10

3-

ساحل ریلای

یک ساحل صخره ای زیباست که فقط از راه قایق قابل دسترسی است. این ساحل مناظر بسیار زیبایی دارد و برای کسانی که ماجراجویی و یا صخره نوردی علاقه دارند مقصد بسیار جالبی است. در این منطقه زیبا غارهای فراوانی هم وجود دارد که توریست ها میتوانند از آنها دیدن کنند.

14

17 16 16 15

4-

جزیره کوچانگ

این جزیره زیبا با شن های سفید، جنگل های بکر، آبشارهای زیبا و فضای آرامش بخش سالانه مقصد بسیاری از توریست هاست و با توجه به اینکه جمعیت خیلی زیادی به جزایری مانند پوکت سفر میکنند، کوچانگ میتواند مقصدی به جذابی آنها و خلوت تری باشد.

تفریحات این منطقه قایق سواری، غواصی و کوهنوردی است. این جزیره بخش از پارک ملی مو کوچانگ است که تقریبا از ۵۰ جزیره تشکیل شده است.

On Thailand’s east coast, four hundred km from Bangkok, Ko Chang is the second largest island of the country. With few roads and no towns this place became an idyllic retreat. Bay's view

19 21 20

5-

جزایر سیمیلان

جزایر سیمیلان از ۹ جزیره اصلی و ۲ جزیره دور افتاده تشکیل شده اند. این منطقه محبوب ترین قسمت برای غواصی در تمام تایلند است. صخره های مرجانی و شکل زیبای صخره های اطراف این جزایر بسیار زیبا هستند.

21 31 30 29 28 27] 26 Whaleshark and scuba divers underwater

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. mahshid
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

    مرسی رنگی رنگی عالییه.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...