رنگی یاب – با ترجمان بیشتر بدونیم - رنگی رنگی

رنگی یاب – با ترجمان بیشتر بدونیم

رنگی یاب – با ترجمان بیشتر بدونیم

اکثر کسب و کارهای خلاقانه، تغییرات سازنده، اتفاقات ارزشمند و خوشحال کننده و ماجراهای رنگی، از یک ایده شروع شدن. هدفی که در یک ذهن رویاپرداز شکل گرفته، رشد کرده و در نهایت گره از مشکلی باز کرده و یک بهونه دیگه برای شادی به دنیا اضافه کرده.

خبر خوب این هست که از این دست افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها در دنیا کم نیستن و ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم هربار، یکی از اون ها رو در گوشه ای از دنیا پیدا کنیم و با تو به اشتراک بگذاریم. این موضوع باعث میشه تا علاوه برشناخت و حمایت از اون ها، ازشون ایده و انگیزه بگیری و باور داشته باشی که رویاهات ارزش واقعی شدن رو دارن.

ما همیشه گفتیم که یک آدم رنگی، اطلاعات عمومی زیادی داره که شاید در نگاه اول هیچ ربطی هم به هم نداشته باشن. اما موضوع مهم این هست که داشتن معلومات عمومی، اعتماد به نفست رو افزایش میده، موقعیت های بیشتری برای پیشرفت در جامعه پیش روت قرار میده و حتی باعث میشه تا همیشه در یک جمع جدید یک موضوع جالب برای صحبت کردن داشته باشی. در رنگی یاب امروز، مجموعه ای رو معرفی می‌کنیم که مسیر افزایش اطلاعات رو برات آسون تر و شیرین تر میکنه.

ترجمان یک مجموعه از آدم های پرتلاش هست و همون طور که از اسم این تیم مشخصه، به ترجمه متون دست اول، از اندیشمندان اصلی جریان‌های مهم فکری و نظری می‌پردازه. مترجم های این مجموعه، دخل و تصرفی در متن ایجاد نمی‌کنن و به شکلی کاملا روان اون ها رو به زبان فارسی بازنویسی می‌کنن. هدف اصلی این تیم کیفیت کار هست و بنابراین ترجیح دادن که مقالات کمتر اما غنی تری رو ترجمه کنن.

شاید یکی از جالب ترین نکات راجع به ترجمان این باشه که در انتهای هر مقاله ای که در سایت tarjomaan.com می‌بینی، یک فایل صوتی از همون مقاله قرار داده شده که اگر شرایط مطالعه نداری، بهش گوش کنی. گوینده این پادکست ها بیان شیوایی داره و حتما از شنیدنش لذت می‌بری.

در کنار تمام این ها، ترجمان فصلنامه هایی رو منتشر می‌کنه که درواقع حرف‌های دنیای علم و فلسفه، تاریخ و سیاست، اقتصاد و جامعه و ادبیات و هنر هست که از بیش از ۱۰۰ منبع معتبر و به‌روز مثل نیویورک تایمز، گاردین، آتلانتیک و نیویورکر انتخاب می‌شن. این فصلنامه ها شامل مقالاتی هستن که بر روی سایت منتشر میشن و به علاوه با یک سری مطالب جدید و اختصاصی هم همراه می‌شن. تو میتونی همین الآن از طریق وبسایت فروشگاه ترجمان، با یک تخفیف خوب اشتراک یک ساله این فصلنامه رو تهیه کنی.

تو میتونی از طریق صفحه اینستاگرام tarjomaan بیشتر با کارهاشون آشنا بشی و با معرفی اون ها به بقیه، ازشون حمایت کنی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. رقیه
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

  خیلی عالی 👌👌👌

  مرسی رنگی رنگی❤❤❤❤
 2. زهره
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

  مرسی از چیزهای مفیدی که برامون میزارید
 3. عارف
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

  رنگی رنگی جان مرسی ، بسیار مفید و ایده‌آل
  امیدوارم با توجه به نقش بسزایی که رنگی یاب در جهت اطلاع رسانی مفید و کاملا علمی ایفا کرده بتوانیم سهم کوچکی در ساخت دنیای رنگی داشته باشیمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...