رنگی یاب – دختر نوجوانی که فرشته شادی کودکان بی خانمان شد - رنگی رنگی

رنگی یاب – دختر نوجوانی که فرشته شادی کودکان بی خانمان شد

رنگی یاب – دختر نوجوانی که فرشته شادی کودکان بی خانمان شد

افراد شجاعی که رویاهاشون رو دنبال می کنن، به توانایی های خودشون باور دارن و دوست دارن دنیا رو به جای بهتری تبدیل کنن انسان های تحسین برانگیزی هستن. این آدم های رنگی با فعالیت هاشون باعث میشن تا دوباره به توانایی هامون فکر کنیم، رویاها و اهدافمون رو مرور کنیم و به خودمون یادآوری کنیم که ما هم میتونیم یک آدم رنگی شجاع باشیم.

در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها، اتفاقات و .. رفتیم و سعی کردیم تا با معرفی اون ها، هم از تلاش و پشت کارشون حمایت کنیم و هم تلنگری باشن تا قدم بعدی رو خودمون برداریم. رنگی یاب خونه تمام افراد شجاع با افکار رنگی هست که به زیبایی های دنیای اطرافمون اضافه میکنن.

star2

داستان امروز رنگی یاب ما در مورد دختری هست که به محل اقامت افراد بی خانمان سر میزد و در بین این ملاقات ها متوجه شد بچه هایی که در این محل ها اقامت میکنن خیلی هاشون هیچ وقت تولدی رو تجربه نکردن. دلیل اون هم ساده بود، والدین اون ها فقط میتونستن به اندازه رفع نیازهای اولیه هزینه کنن و تولد خرجی اضافه براشون تلقی میشد. Tanvi Barman باور داشت که هر بچه ای باید در روز تولدش یک خاطره قشنگ و خاص برای خودش داشته باشه و اینجوری شد که تصمیم گرفت برای بچه های بی خانمان تولد برگزار کنه.

star1

این دختر ۱۷ ساله تا حالا بیشتر از ۴۵ تولد برگزار کرده و موسس خیریه ای به اسم nobirthdayleftbehind.com هست. حرکت اون هنوز مثل خودش کوچیک هست اما میتونه شادی های بزرگی رو رقم بزنه و یه خاطره خاص و زیبا برای این بچه ها بسازه. مهربونی کردن میتونه به همین سادگی باشه ولی شادی عمیق و واقعی به وجود بیاره 🙂

star2

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مريلاتيسا
  ۲۰ آذر ۱۳۹۸

  مرررررسی رنگی جونم، ای کاش بتونیم با کمک کسب و کارای رنگی ای مث خود تو، تو ایران هم از این کارقشنگا بکنیم ??
 2. M
  ۲۰ آذر ۱۳۹۸

  کاشکی میشد پیج اینستاشون رو بذارید
  • رنگی رنگی
   ۲۰ آذر ۱۳۹۸

   صفحه اینستاگرام ندارن، آدرس سایت شون توی متن هست 🙂
 3. P
  ۹ دی ۱۳۹۸

  دوستی رو میشناسم که به مناسبت تولدش امسال رفت به یکی از روستاهای محروم سیستان و بلوچستان و اونجا برای بچه های روستا که تا حالا چنین چیزی رو تجربه نکرده بودند یه جشن تولد بزرگ و همگانی گرفت 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...