طالع رنگی هفته - 30 آبان تا 6 آذر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۳۰ آبان تا ۶ آذر

طالع رنگی هفته – ۳۰ آبان تا ۶ آذر

فروردین
تخیلات، تصورات و فکرها باعث سخت شدن زندگی می‌شن. اگر روشی برای فراموش کردن فکر و خیال داری در این هفته به کارش بگیر. هفته خیلی جذابی پیش رو نیست. زحل و مریخ کنار هم هستن که فضا رو به انرژی‌های منفی آلوده می‌کنه. خوشبختانه این توان رو داری که شرایط رو با عقل و درایت پیش ببری. شاید هم خوب نباشه ولی به هرحال اینی دیگه! در حوزه عشق نمی‌دونی باید دنبال چی باشی. این هفته رو به عنوان استراحتی بین هیجانات عاطفی در نظر بگیر و سعی نکن کار عجیبی بکنی. هفته بعد زمان بیدار شدن است.

اردیبهشت
تنها عامل تاثیرگذار در این هفته، تخیلات و تصورات خودت است. ممکنه این فکر و خیال‌ها تو رو جلو بندازه یا عقب ببره ولی به هرحال هر اتفاقی که بیافته، دلیل اصلی اش ذهنیت خودته. نقشه‌های راه دور خیلی خوب هستن اما به شرطی که قدم‌های کوتاه مدت رو هم برداری. نگاهت به آینده باشه ولی حال رو از یاد نبر. عشق درد داره و می‌تونه باعث رنج بشه ولی چاره‌ای نیست و بهتره بری سراغش یا بذاری بیاد جلو. اگر مشکوکی که می‌تونی به دوستت اعتماد کنی یا نه یا اگر حس می‌کنی پارتنرت داره بهت صدمه می‌زنه، بهتره کمی فاصله بگیری تا نتیجه رو ببینی. نتایج شفافی دیده خواهد شد؛ به زودی!

خرداد
احساسات تو رو به مرز عمل نزدیک خواهد کرد. به خواسته‌های قلبت گوش بده و به حرفش گوش کن چون باعث پیش رفتن و درست شدن کارها خواهد شد. شدیدا پیشنهاد می‌شه که در مورد زندگی عشقی با همکارها یا همکلاسی‌ها صحبت نکنی – به هیچ وجه و به هیچ دلیل. در مقابل اگر درگیر یک عشق در محیط کار یا تحصیل هستی، این هفته رو تا حد ممکن بدون هیچ نشونه‌ای بگذرون. اتفاقی تو رو در وضعیتی ضربه پذیر قرار می‌ده. متاسفانه راه چاره‌ای هم نیست. سعی نکن قوی باشی و اگر لازم شد گریه کن. این هفته پایه‌ای خواهد شد برای شانس‌های مثبت در زندگی آینده ولی خودش ممکنه خیلی جذاب به نظر نرسه.

تیر
اتفاقات بزرگی در جریان است اما اطراف تو همه چیز ساده و آروم به نظر می‌رسه. به همکارها اعتماد کن و سعی کن زندگی کاملا طبیعی‌ات رو در این هفته پی بگیری. کار عجیبی نکن چون صدمه کوچیکی توی راهه که بهتره نذاری بهت بخوره. اتفاق بخصوصی در خارج از جاهایی که همیشه می‌ری منتظر تو است که بهتره باهاش برخورد نکنی. در این هفته یک «آه» بلند منتظر تو است. ونوس به سرعت در حال خارج شدن از سکتور رابطه است و اگر زود نجنبی، ممکنه تا مدتی امکان تغییر از بین بره. مواظب باش در سه روز اول هفته حتی با یک نگاه هم به چیزی که دوست داری خیانت نکنی!

مرداد
هیجان باعث خواهد شد از حوزه امن خودت بیرون بیای و صدمه ببینی. اگر مشتاق یک کار نسبتا خطرناک هستی یا فکر می کنی خوبه چیزی رو تجربه کنی که در حالت معمولی سراغش هم نمی ری، پیشنهاد می‌کنم این هفته هم سراغش نری! ماه در خونه عقرب است که اصلا اطمینان بخش‌ نیست. چسبیدن به کار یا پول خوبه. انگار دستت چسب داشته باشه، هر پولی که از اطرافت بگذره به دستت خواهد چسبید پس اگر فرصتش هست وارد کار تجاری و غیره بشو یا اگر چیزی لازمه بخر یا بفروشن. کار کردن با پول برای متولد مرداد عالیه. در صورتی که حس می کنی کسی که دوستش داری داره سعی می کنه شرایط رو به نفع خودش بچرخونه یا تو رو بازی بده، متاسفانه حق با تو است ولی اگر چنین حسی نداری، با اطمینان عشق بورز.

شهریور
تغییرات متنوعی در راهه. احساست به اطرافت و محیط تحت تاثیر یک اتفاق تغییر خواهد کرد. سه شنبه رو جدی بگیر و صبح حتما تحت رو قشنگ جمع کن و منظم از خونه خارج بشو. ترکیب ونوس و پلوتو به تو امید زیادی می‌دن که توی عشق موفق بشی. امیدوارم بتونی خیلی راحت از این فرصت استفاده کنی. سرت رو بالا بگیر چون اتفاقات خوبی در جریانه که خوبه ببینی‌شون. یک رشته جذاب از فعالیت‌ها پیش روی تو اس تو هر کدوم رو که انتخاب کنی خوشحال بیرون خواهی اومد؛ تنها اتفاق بد این هفته اینه که دست به عمل نزنی و کاری نکنی. هر کاری که بکنی شاد خواهی شد.

مهر
با اینکه انرژی رو توی هوای احساس می‌کنی اما انگار جهش آخر برای گرفتن انرژی جاری توی هوا و استفاده‌اش در زندگی روزمره رو نداری. انتقاد و گله و شکایت زیاد است اما وقتی دعوا در پشت سر آدم جریان داره، بهتره اصولا برنگردی تا نگاه کنی ببینی کی داره چه غری می زنه. شک در رابطه گاهی خوبه! چهارشنبه نپتون توی خونه عشق است و اگر ابری جلوی عیش رو بگیره، نباید نگران باشی. شک باعث فکر و بازرسی مجدد توی اتفاقات می‌شه و این احتمالا کار مناسبی برای این هفته است. بخصوص در پنجشنبه به یک رابطه کاری فکر کن و ببین آیا می‌خوای ادامه‌اش بدی یا نه. در صورتی که در رابطه‌ای غیرجدی هستی، بهتره خیلی خرجش نکنی.

آبان
حقایق مهمی هستن که لازمه به کلام بیان. شاید هم کسی هست که از دور مواظب حرکات توئه ولی اگر عقل داشته باشه، جلو می‌یاد و مساله‌اش رو مطرح می‌کنه. خودت رو از هر خطری که پیش بیاد دور نگهدار و ترجیحا حتی جایی نایست که ممکن باشه مورد قضاوت کسی قرار بگیری. خوشبختانه ونوس از گوشه آسمون در حال ظاهر شدن است و اکثر آدم‌ها دیدی مثبت به تو دارن اما یک غر و لند کوچیک برات هیچ خطری نخواهد داشت. به اشناها سر بزن یا تلفنی سراغشون رو بگیر؛ خبرهای بامزه‌ای برات دارن.

آذر
جزییاتی که دارن تلاش می‌کنن به چشم تو بیان رو فراموش نکن! انگار داری سعی می‌کنی چیزهایی رو ندیده بگیری؛ چیزهایی مهم رو. رازهای اطرافت جواب‌های مهمی از زندگی برات دارن که توی این هفته تو ترکیب نور پلوتو و ونوس قابل مشاهده خواهند بود. اگر اینها به نظرت عجیب است برای اینه که سوال‌هایی که لازمه بشون جواب بدی عیجب هستن. زندگی عشقی مثل سریال‌های تلویزیونی می شه. نپتون که عشق بدون شرط رو برات می‌یاره داره روز چهارشنبه بعد از مدت‌ها در مسیر مستقیم حرکت می‌کنه و عجیب نیست اگر یکهو به این نتیجه برسی که محیط اطراف داره تلاش می‌کنه تو رو در مسیری عاطفی قرار بده. مقاومت نکن و بذار دنیا کارش رو بکنه.

دی
پاسخ گفتن به نیازهای مردم دردسرزا است. انگار خیلی‌ها ازت چیزهای متنوعی می‌خوان ولی تو حوصله نداری همه رو از خودت راضی نگه داری. حق هم با تو است. بیخودی تلاش نکن با همه مهربون باشی چون امکانش نیست. آرزوهات رو دست کم نگیر و برای کارهایی که فکر می کنی توشون خوبی وقت بذار. در صورتی که یکی از دوستانت سیگنال‌هایی می‌فروسته که تفسیر کردنشون سخته یا اصولا به هم متضاد هستن، بدون که دنبال شناختن و‌ آشنایی با تو است اما پیشنهاد می‌کنم بهش جواب مثبت ندی؛ تا لحظه‌ای که اینقدر بزرگ بشه که مثل آدم پیشنهاد بده. تو عالی‌ای و بهتره وقتت با کسایی که جواب‌هاشون رو ندارن تلف نشه.

بهمن
اگر سعی کنی همه رو راضی نگهداری یا اگر داری سعی می‌کنی توی چیزی که مهارت اصلی تو نیست بدرخشی، غمگین خواهی شد. پلوتو توی سکتور مهارت‌های فردی تو معکوس می‌ره و در نتیجه یکی دو هفته آینده ناراحتی‌های کوچیک و بزرگی اتفاق خواهد افتاد. جوری که حس‌ می‌کنی رفتار کن تا موفق باشی. قلب تو بهترین قطب نماست. اونهم در این هفته خاص! بستن چشم‌ها در روز جمعه صبح می‌تونه چیزهایی خیلی عمیق از جهان رو بهت نشون بده. اگر لازم داری ذهن کسی ر و بخونی، جمعه صبح دو دقیقه چشم‌هات رو بسته نگهدار و به روشنی توی فکر هر کسی که می‌خواهی خواهی بود.

اسفند
تغییری در اطرافت باعث دلخوری‌هایی می‌شه. مساله اینه که آدم‌ها نگاه متفاوتی به مسائل دارن و این بین‌شون دلخوری درست می‌کنه. شکلی که تو داری به چیزی مهم نگاه می‌کنی کاملا با شکل نگاه کسی که برات مهمه فرق داره و عدم درک متقابل باعث مشکلات متنوعی در این هفته است. پلوتو کم در کنار مریخ قرار می‌گیره و این اتفاق شرایط ین هفته رو استرس زا می‌کنه. اگر چیزی رو از کسی که دوستش داری مخفی می‌کنی یا در مساله‌ای اخلاقی تظاهر به چیزی غیرواقعی می‌کنی، برنامه این هفته خیلی ساده است: شاید بشه در مسائل عمومی اخلاق رو یک هفته‌ای کنار گذاشت ولی در مسائل عاطفی اخلاق مهمترین حرف رو می‌زنن؛ همیشه!

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. mahsa
  ۳۰ آبان ۱۳۹۴

  ۶ آذر تولد منه! 🙂
 2. M
  ۳۰ آبان ۱۳۹۴

  رنگی رنگی چرا همیشه فال اسفندت انرژی منفی میده؟ چرا هیچوقت امیدوار کننده نیست؟؟?????
 3. saghar
  ۳۰ آبان ۱۳۹۴

  با سلام به رنگی رنگی عزیز

  من تو ماه تیر این اتفاق بخصوص متوجه نمی شم
  یعنی چی؟
 4. /میم./
  ۱ آذر ۱۳۹۴

  من خیلی میترسم…
  خردادش خوب نبود:{
  وضعیتی ضربه پذیر…
  خدایا خودت کمکم کن مثل همیشه…

  مرسی رنگی رنگی جان
 5. سما
  ۱ آذر ۱۳۹۴

  ممنون از اینهمه انرژی و برنامه های خوبتون ، اگه ممکنه فال هفتگیتونو یه خورده واضحتر بگین چون بعضی وقتا واقعا ادمو گیج میکنه…
  بازم متشکرم ازتون دوستون دارم
 6. سارا
  ۱ آذر ۱۳۹۴

  بعضی وقتا نه همیشه میترسم بیام فال هفته رو بخونم بخاطر نگرانی هایی که ادم گرفتارش میشه و باید منتظرش باشی و انگارراه فراری ام نیس
 7. Mim
  ۱ آذر ۱۳۹۴

  همیشه برام سوال بوده مگه میشه همه متولدین یه ماه با روحیات شرایط و ویژگی های متفاوت تو ی روز/هفته واسشون اتفاقای مشابه بیفته؟!

  رنگی رنگی مرسی که درتلاشی حالمونو خوب کنی:)
 8. عسل
  ۱ آذر ۱۳۹۴

  چرا همیشه تو ماه تیرموج منفی میده؟????
 9. نيلوفر
  ۱ آذر ۱۳۹۴

  چجورى میفهمید این هارو؟؟:):
 10. مژده
  ۱ آذر ۱۳۹۴

  واقعا از ته دلم آرزو میکنم طالع این هفته برای من درست از آب دربیاد…??????
 11. فرناز
  ۲ آذر ۱۳۹۴

  خیییییییلی خییییلی مبهم بود برام.کاش یکم واضحتر و قابل درک تر مینوشتید. چیز زیادی نمیشه متوجه شد.به هر حال ممنون.تیر
 12. شیما
  ۲ دی ۱۳۹۴

  چرا طالع بینی جدیدتون لود نمیشهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...