طالع رنگی هفته - 15 تا 21 آذر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۵ تا ۲۱ آذر

طالع رنگی هفته – ۱۵ تا ۲۱ آذر


​​
فروردین
معلومه که چیز خوبی داره اتفاق می افته. اینو خودت هم حس می کنی و نیازی نیست ستاره ها بهت بگن. مساله جالب اینه که تغییری توی خودت به وجود اومده یا در حال به وجود اومدنه که باعث شرایط مثبتی می شه و حسابی خوشحالت می کنه. اگر یکی از دوستات سعی می کنه تو رو کند کنه یا توی کاری که می خوای بکنی «نه» بیاره، ازش در این هفته دوری کن. روز سه شنبه شرایطی جادویی داری برای لحظاتی معنوی. اگر وبلاگی داری که بهش سر نزدی یا دفترخاطراتی که سراغش نرفتی یا چنین چیزی، حتما روز سه شنبه تا پنجشنبه سراغش برو و چیزی توش بنویس. حتی شده یک خط.
​​

اردیبهشت
وقتی خودت آروم نیستی، نمی تونی کس دیگه ای رو هم آروم کنی یا کاری رو به سرانجام برسونی. اجبار به تموم کردن یک کار یا مشارکت در یک چیز، به نفعت نیست. اگر لازمه کاری رو برای دیگران بکنی اول فکر کن که اون کار رو برای خودت کرد یا نه و اگر جواب منفی است، برای خودت وقت بیشتری بذار. اگر با کسی به شکل جدی در رابطه هستی، شاید وقتش شده باشه که قدم بعدی رو بردارین و کاری رو بکنین که اوایل فکرش رو هم نمی کردین. روز دوشنبه یک حرکت دو نفره معنوی در انتظارته و اگر الان با کسی نیستی و برنامه ای نداری، سعی کن وقت رو با کسی بگذرونی و کاری بکنی که به روحت انرژی بده تا به جایی برسی که می خوای.

خرداد
فکر کردن دائمی به یک تغییر خسته ات می کنه. آدم باید تکلیفش رو با خودش روشن کنه که چیزی رو واقعا می خواد و آیا واقعا حوصله سراغش رفتن رو هم داره یا نه. ستاره‌ها با کسانی آشنان که چند ساله هی می گن «بالاخره اینکار رو می کنم» بدون اینکه بهش نزدیک بشن و کسانی رو هم میشناسن که جایی هستن که می خوان و دلیلش هم اینه که چند سال تلاش کردن و هر روز یک قدم به چیزی که می خوان نزدیکتر شدن. اگر داری به چیزی فکر می کنی ببین می خوای براش قدم هم برداری یا نه و خودت رو اذیت نکن. یک تولد یا جشن یا چنین چیزی در پیش است که توش انرژی خوبی تقسیم می شه و سهم خوبی هم به تو می رسه. ماه کامل در روز شنبه و یکشنبه چیزهای جدیدی رو بهت نشون می ده و خوبه که اگر لازمه مستقیم در مورد این چیزها با یک نفر حرف بزنی.

تیر
قبلا نگران چیزی بودی ولی الان دیگه نیستی. این هم می تونه خوب باشه هم بد. اگر فقط موضوع رو فراموش کرده ولی هنوز تهدیدت می کنه باید دوباره بهش فکر کنی پس بخصوص در روزهای یکشنبه تا سه شنبه این هفته به این فکر کن که آیا لازمه در مورد چیزی که فراموشش کردی اقدامی انجام بدی یا نه. این شنبه ماه کامل می شه و از پنجشنبه مریخ به خونه هشتم مشارکت های عمیق تو می رسه. در این سه روز (از پنجشنبه تا شنبه) مواظب کارهات باش چون انرژی ای که نباید توی وجودت غلیان خواهد کرد و باعث خواهد شد خطر «تصمیم بد» شدیدا تهدیدت کنه. به شکلی عجیب مورد توجه کسی هستی و وقتی بفهمی قول میدم که تا چند لحظه نتونی هیچ عکس العملی نشون بدی. حواست باشه که سریعا «آره» یا «نه» نگی.

مرداد
یک خصوصیت بزرگ این هفته، حضور هزمان مریخ در خونه چهارم عشق و ماه در روز شنبه است. این ترکیب باعث می شه از سه شنبه تا جمعه و حتی شنبه و یکشنبه نور خوبی روی زندگی تو باشه. اگر می خوای اعترافی عاشقانه بکنی یا پاسخ مهمی بده، وقتش دقیقا همین تاریخ است و فضا به سمت جواب مثبت گرایش داره – البته بدون شک تصمیم تو مهمتر از دیدگاه ستاره ها است چون درکت از زندگی بیشتره! در طول این هفته سوار قایق معنویت باش و سعی کن چند فضای پر انرژی و معنوی برای خودت خلق کنی. این می تونه یک بعد از ظهر تنها با موسیقی، شعر و شمع باشه یا ساعت هایی خوب با دوستانی صادق که می تونین با هم به درجه جدیدی از معنویت، احساسات یا برداشت از دنیا برسین.

شهریور
تا وقتی که ماه به نقطه جدیدیش نرسیده‌ (شنبه بعدی) هیچ تصمیم بزرگی نگیر. این هفته برای متولد ماه شهریور هفته چندان پر انرژی ای نیست پس اگر احساس تنبلی داشتی سعی نکن بهش غلبه کنی و باهاش سر کن. روز دوشنبه انتظار تغییری در شرایط عشقی می ره که حتی اگر خبرش بهت نرسه، در زندگی ات موثر می شه. ممکنه کسی به تو فکر کنه بدون اینکه بهت بگه و ممکنه صادقانه مساله رو بهت اعتراف کنه ولی همونطور که در خط اول هم گفتم، این هفته ، زمان تصمیم های بزرگ نیست. صبر داشته باش و حوصله کن. اون قول قدیمی انجام نشده که حدس می زنم قبلا هم ازش حرف زده باشم، هنوزم منتظر انجامه.

مهر
در شرایطی که همه ازت می خوان آدم مرکزی گروه باشی و کارها رو بر عهده بگیری یا چیزهای مهمی رو انجام بدی، خودت دوست داری کمی کنار بکشی و میدون رو به بقیه واگزار کنی تا ببینی که آیا اونقدر که از تو انتظار کار دارن، خودشون هم اهل کار هستن یا نه. پیچیدگی هایی در زندگی بوده که با اومدن ونوس به کنار ماه روز شنبه، حل خواهد شد. تغییر کوچیکی در محیط کار یا زندگی یک بار دیگه انرژی مثبت رو توی خونه جاری کرده یا خواهد کرد. چیزی هست که می خوای بخری ولی دست دست می کنی. اگر می تونی بخرش چون بهت انگیزه های مثبتی خواهد داد. از زندگی لذت ببر و برای اینکار بدون که اگر قراره اتفاق بدی بیافته، بهتره زودتر بیافته – حتی اگر دردناک باشه.

آبان
زمانی که برای خودت می ذاری کمه! این هفته انرژی، زمان و توجه بیشتری برای خودت بذار. ممکنه حتی لازم باشه تغییری در ظاهر بدی یا لباسی بخری یا کیفت رو عوض کنی یا چنین چیزی. اگر آدم برای خودش تکراری باشه،‌ برای محیطش هم انرژی منفی خواهد داشت. یک تغییر خیلی ساده، توجه زیادی رو جلب خواهد کرد. از کارهای جدید با این فکر که ازت وقت میگیره و باعث می شه به چیزهای «مهمتر» نرسی دوری نکن. کارهای اجتماعی در این هفته بسیار مهم هستن چون دریچه هایی می شن برای اتفاقات جدیدتر و هیچ کس مثل متولد آبان،‌ در این هفته نیازمند اتفاق های جدید نیست. اگر نسبت به چیزی احساساتی تند و خشن داری، حتما بروزشون بده چون اینها اصلا نباید توی ذهنت بمونن. شنبه یک راز برات افشا می شه یا رازی رو افشا می کنی. دوستی واقعی یعنی رازداری.

آذر
در گروه بودن باعث می شه کارها بهتر پیش برن. این هفته تنها نباش و کارها رو تنهایی پیش نبر. یک حرف کوچیک که می شنوی ممکنه نظرت رو در مورد موضوعی به کل تغییر بده و اتفاقا این تغییر نظر کاملا به نفعت تموم می شه. اصلا از اینکه بگی نظرت عوض شده نگران نباش چون هر کس (بخصوص متولد فوق العاده ماه آذر!) حق داره نظرش رو در این هفته تغییر بده. از آسمونی که توش ماه شنبه، ونوس و مریخ کنار ژوپیتر هستن نباید انتظار ثبات داشت. ونوس از الان تا پنج روز دیگه توی خونه تو است و فرصت خوبی داری که از آهنربای قوی عشقی که اطرافت تشکیل داده استفاده کنی و هر کس که لازمه رو جذب خودت کنی. بخصوص پنجشنبه تا شنبه با همراهی ژوپیتر باعث می شه عملا هر جا که باشی جذابترین موجود جمع بشی.

دی
از اینکه همیشه وظیفه داری یک کار مهم بکنی فاصله بگیری و مدتی رو زیرپوستی و راحت و خوشحال بگذرون. آدم شفافی هستی و آدم ها می دونن داری چیکار می کنی و نتایجش دیده می شه ولی بد نیست آدم گاهی هم کمی زیرآبی بره و کم سر و صدا باشه. محبت کردن به یک نفر رو فراموش کردی و تقریبا هر روز به این ماجرا فکر می کنه. اگر لازمه بهش محبت کنی اینکار رو بکن و اگر قراره دیگه رابطه ای نداشته باشین، این رو هم بهش خبر بده. آدم ها حق دارن وضعیتشون رو بدونن اما متاسفانه سردرگمی ای جدی در آسمون دیده می شه. روز دوشنبه تلاشی عاشقانه شکست می خوره ولی نگران نباش چون صف طرفدارهات از همیشه طولانی تره و اتفاقات خوبی در پیشه.

بهمن
سنگینی یک نگاه هنوز باقی است. انگار کسی ازت ناراضی بوده یا کسی با کاری دلت رو شکسته و هنوزم اثرش باقی است. اعصاب متشنج دیده می شه و شدیدا امیدوارم مال تو نباشه چون اصلا حس خوبی نیست. چیزی در جریانه که فکر می کنی کم اهمیت است ولی بعدا ممکنه این عدم توجه بهش حسابی دردسر ساز بشه. سعی کن جدی اش بگیری و در آینده ریلکس تر باشی. سوال سختی در انتظار جواب گرفتن است. این جواب نباید بیشتر از یک ماه عقب بیافته پس حواست باشه دیر نکنی چون ممکنه اصولا موضوعیت خودش رو از دست بده. پنجشنبه ستاره عشق می درخشه و اگر سورپریز، هدیه یا چنین چیزی منتظرت نباشه باید متعجب بشی یا در بخشی از زندگی تجدید نظر کنی. هر چی باشه هر کسی یکی رو لازم داره که سورپریزش کنه!

اسفند
​​
تقریبا به هر چیزی که دست زدی جواب لازم رو نداده. اشکال هم نداره چون چند قدم دیگه که بری خیلی هاشون ب نتیجه خواهند رسید. ادامه دادن مسیر مهمترین هدف متولد اسفند در این ماه است. سعی کن در این هفته جبهه های جدیدی برای خودت باز نکنی،‌ کار جدیدی شروع نکنی و با کسی درگیر نشی. حتی یک متلک یا شوخی می تونه باعث بشه انرژی ای که می تونستی صرف بستن پروژه های قبلی و به نتیجه رسوندن کارها بکنی ، هدر بره. از سه شنبه تا شنبه با بودن ونوس در خونه اول توجه شخصی، جذابیتت در اوج خواهد بود و یک لبخندت می تونه آدم ها رو پر از انرژی مثبت کنه و باعث بشه بهت معتاد بشن! اگر می خوای ازش استفاده کنی بسیار احتیاط کن چون داشتن اسلحه‌های بیش از حد قوی، مسوولیت زیادی می یاره!

 

طالع بینی رنگی توسط تیم رنگی رنگی اختصاصا تولید میشه اما متاسفانه جاهای زیادی مثل زندگی ایده آل ( با اکانت اینستاگرام zendegiideal ) با نام خودشون کپی می کنند.

یک آدم رنگی به حقوق دیگران احترام می گذارد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ویانا
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  مرســـی!
  اسفند خیلی خوب بود. 🙂 زیاد نمیخندم که یه وقت معتاد نشین 😀 😀
  • Firooze
   ۱۶ آذر ۱۳۹۳

   در مورد اسفندیا خیلی خوب بود 😉
 2. زهراالملوك
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  چقدر بد که کپى میکنن …
 3. eli
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  رنگی رنگی جون میشه بدونم منبع این طالع بینی از کجاست؟
  واقعا دقیقه به نظرم…
  خیلی خیلی ممنون
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۵ آذر ۱۳۹۳

   از روی وضعیت ستاره ها هر هفته می نویسیم
   • eli
    ۱۵ آذر ۱۳۹۳

    یعنی خودتون مینویسین طالع بینی رو؟؟
    از روی وضعیت ستاره های آسمون؟
    اگر قوانین کاریتون اجازه میده لطف میکنید بیشتر توضیح بدید؟
    • مجله آنلاین رنگی رنگی
     ۱۵ آذر ۱۳۹۳

     بله
     طالع بینی بر اساس وضعیت ستاره ها هست و اینجوری هم نیست برای یک سال نوشته بشه هر سال قابل استفاده بشه . هر ۱۵۰ هزار سال یکبار وضعیت ستاره ها نسبت بههم تکرار میشه. اگر بلد باشین معنی هر ستاره چه هست و نقشه ستاره ها رو هم بتونید بخونید بعدش میشه طالع بینی رو فهمید 🙂
 4. sepid
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳


 5. ترنم
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  واقعا متاسفم.
  این طالع بینی خیلی دقیقه و مطمئنا براش زحمت زیادی کشیدع میشه.
  اصلا درست نیست که کپی کنن.
 6. رها
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  از صبح منتظر طالع بینی بودم:))))))))
  خب خوبه! مطمئنم که درست از آب درمیاد
  از امروز منتظر دوشنبه هستم:))))))
 7. mahdi
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  یکی از دوستام از یکی داخل دانشگاه خوشش اومده.من قراره کمکش کنم:)
  دقیقا دوشنبه هم داخله کلاسمونه.و قرار بود این دوشنبه هم بره ابراز علاقه کنه:)
  اردیبهشت:))))))))
  یه حرکت معنوی:)))))))
 8. شفق
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  من این هفته مشغله هام بهم ریخته فالمم بهم ریخته
  نتونستم چیزیو به چیزی ربط بدم:-(
 9. هدیه
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  اسفندیا به پییییش! برای آغاز یک هفته هیجان انگیزززز!! پرچما بالاااااا
 10. kimiya
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  وای منتظر یه سوپرایز یا هدیه ام!بهمن
 11. MåêÐêh Ghårågözlö
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  بهمن به نظر خیلی جالب نمی آمد
  ولی امیدوارم خوب پیش بره ^_____^
 12. پروانه
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  مرسی مرسی مرسی مرسی خوب بود 🙂

  یه جایی خوندم که اگر کسی از تو تقلید میکنه بدون موفق هستی

  پس رنگی رنگی تو موفق هستی که دیگران ازت تقلید میکنند
 13. هاله
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  بهمن 🙂
  واقعا سوال سختی دارمم و درگیر جواب دادن بهش هستم. که ممکنه به همین پنجشنبه مرتبط باشه 🙂

  مرسی رنگی رنگی
 14. شادی
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  مرسییییییییییییییی رنگی جون من!
  اسفندیا!دست جیغ هوراااااااااااااااا!
 15. محبت
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  طالع خرداد این هفته خیلی واقعیه

  ممنون رنگی رنگی و البته متاسفم برایه اون های که بدون اجازه مطالب سایت ما رو کپی میکنن

  واقعا این سایت خیلی خوبه و با مطالب مثبتش به آدم احساس آرامش میده برایه همین این جا رو مثل خونه خودم میدونم 🙂

  همیشه موفق باشی رنگی رنگی
 16. سپیده
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  من هر هفته منتظرم تا یه بار واسه من درست باشه. اما هیچ وقت درست نیست!!! چطور همه میگن واسه اونا دقیقا درسته؟ هفته پیش حتی به حرفتون گوش کردم و چهارشنبه رفتم بیرون!!! 🙂 🙂
 17. Mahsa
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳

  هیچوقت ندیدم یه تیرماهی کامنت بذاره -__-
  وااااای خدا جوووون یعنی میشه؟!!!
  واقعااااا؟!
  خدایا شکرت
 18. نیلوفر
  ۱۶ آذر ۱۳۹۳

  اول از همه مرسی از زحمتی که میکشین 🙂
  این زندگی ایده آلو خیلی وقت پیش تو اینستا دیده بودم.خیلی از مطالبشو از اینجا کپی میکرد. منم بهشون گفتم که حق کپی رایتو رعایت کنید و آدرس اینجارو نوشتم.متاسفانه ادمینشون بلاکم کرد! :/
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۶ آذر ۱۳۹۳

   ما رو هم بلاک کرده :دی
   • کتی
    ۲۰ آذر ۱۳۹۳

    تو ف.ب یه امکانی هست که میشه فرد متخلف رو ریپورت کرد تا اکانتشو بلاک کنن! اگه این امکان تو اینستا هم بگین ما بریم ریپورتش کنیم بلاک شه
 19. مریم
  ۱۶ آذر ۱۳۹۳

  خخخخخ
  اسفند
 20. erfane
  ۱۶ آذر ۱۳۹۳

  مهر ماه و دی ماه مثل همیشه عالی بود.امیدوارم طالع همه ی رنگی رنگیا خوجل باشه
 21. Masal
  ۱۶ آذر ۱۳۹۳

  من هر هفته منتظرم که فال جدیدمو بخونم ،عااالیه رنگی رنگی جون میییییسییییییی برای من همش درست در میاد هررررر هففففففته دقیقا اتفاق میافته :))))))))
 22. عطیه
  ۱۶ آذر ۱۳۹۳

  دقت کردین قراره برای من هر هفته سه شنبه ها یا چهارشنبه ها اتفاق خوب بیفته. بعد اون روزم از همه بدتره؟””فروردین””
 23. Sahar
  ۱۶ آذر ۱۳۹۳

  سلااااام
  من تازه اومدم تو جمع دوستان رنگی رنگی
  خییییلی از اینجا خوشم نمیاد
  طالع بینی تون هم عااالی بود
  من اسفندی هستم
 24. Sahar
  ۱۷ آذر ۱۳۹۳

  سلااااام
  شرمنده دیروز با عجله نوشتم اشتباهی تایپ شد
  منظورم این بود که خیلی از اینجا خوشم میاد
  ببخشیییییید :(((((
 25. souzi
  ۱۷ آذر ۱۳۹۳

  اگر کسی متولد روز ۱۵ ماه باشه باید طالع همون ماه رو بخونه یا ماه بعدی رو؟
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۷ آذر ۱۳۹۳

   همون ماه
 26. parmis
  ۱۷ آذر ۱۳۹۳

  مهسا جان منم یه تیرماهی که مدت زیادیه دارم پیگیری میکنم.اما کامنت نمیذارم.حالا اینم کامنت یه تیر ماهی/
  این هفته تاحدودی درسته.من خودم همه چیو قبل رنگی رنگی پیشبینی میکنم
 27. parmis
  ۱۷ آذر ۱۳۹۳

  راستی یه سوال!
  من متولد ۳۰تیرم.لازمه طالع مرداد رو ه بخونم/؟آخه بعضیا گفتن تو باید مال مردادو بخونی شک کردم.
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۸ آذر ۱۳۹۳

   هر دوتارو بخونید
 28. بهار فروردین
  ۱۹ آذر ۱۳۹۳

  یکی از دوستام کندم نکرد تیشه زد ب ریشم 🙁 این هفته … 🙁 عه چ جالب ‏!‏ چن وقتیه ب وبم سر نزدم :‏)‏
 29. parmis
  ۲۰ آذر ۱۳۹۳

  کسی که متولد ۲۹فروردینه باید مال اردیبهشت رو هم بخونه؟؟؟؟مال دوستمه
 30. زهرا
  ۲۰ آذر ۱۳۹۳

  سلام
  من ماه های دیگه رو نمیدونم اما طالع تیر ماه واسه من که هیچ وقت درست از آب درنیومده
  میشه یکی رسیدگی کنه؟
 31. AFSANEH
  ۲۰ آذر ۱۳۹۳

  به سلامتی همه ی اردی بـ ـهـشتی ـ ـهـآ…

  دقیق شد همون که باس میشد!
 32. silentsec
  ۲۱ آذر ۱۳۹۳

  اخه چرا !!!!!!!!!!!!!!!!؟
  طالع بینی دروغ محضه.
  با زندگی مردم بازی نکنید . لطفا
 33. n
  ۲۲ آذر ۱۳۹۳

  وای مرسی…..خیلی دقیق و عالی هست….مرسی رنگی رنگی جووووووووون
 34. hadis
  ۲۲ آذر ۱۳۹۳

  ??alan chon tatile fale jadido nemizarid
 35. مصی
  ۲۵ آذر ۱۳۹۳

  پس فال این هفته رو چرا نمیزاری؟ رنگی رنگی خیلی بی نظم شدی
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۵ آذر ۱۳۹۳

   فال این هفته رو ۳ روز پیش گذاشتیم.
   یک آدم رنگی به این راحتی ها در مورد کسی قضاوت نمی کنه 🙂
   • مصی
    ۶ دی ۱۳۹۳

    بله رنگی جون ببخشید بوووووسارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...