طالع رنگی هفته - 1 تا 7 آذر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱ تا ۷ آذر

طالع رنگی هفته – ۱ تا ۷ آذر

فروردین
در مورد چیزی نگران هستی یا می شی که در نهایت اهمیت زیادی نداره. قبل از اینکه عصبانیت رو بروز بدی به عواقب حرف‌هات فکر کن چون مکالمه‌ای در پیشه که یکی از طرفین ازش زنده بیرون نمی یاد. خوشبختانه در حالی که سیاره شاخصت یعنی مریخ داره از خونه دهم وضعیت اجتماعی رد می شه، کارهات کاملا به چشم می یان و نیازی به حرف و توضیح شرایط نداری. دیده خواهی شد پس به مسیر ادامه بده و کم نیار. اصلی ترین اشتباه در این هفته نگرانی برای چیزی است که ارزش نداره.

اردیبهشت
یک اشتباه در تشخیص یا قضاوت باعث می شه تند بری و کمی از جاده منحرف بشی. ماه نوی کماندار به خونه هشتم اشتراکات احساسی قدرت داده و اگر در رابطه هستی فرصت جالبی است برای صداقت صد در صد و مطرح کردن چیزهایی که گفته نشده و اگر در رابطه نیستی در این هفته کاملا پتانسیلش هست که یک کلیک عاطفی اتفاق بیافته. اشتیاقت به موضوعی باعث نادیده گرفتن جزییات منفی است! اگر چیزی رو خیلی دوست داری نگاه کن که چه نکات منفی ای در خودش داره و سنجش دقیق تری روی موضوع داشته باش. اگر قراره ریسک کنی اینکار رو بکن چون ماه کماندار برای متولد اردیبهشت خوش شانسی می یاره و احتمال اینکه در قمارت برنده بشی زیاده.

خرداد
حالا که سیاره حاکم تو یعنی مرکوری در خط مستقیمی با مریخ و پلوتو قرار گرفته وضعی بسیار خاص در آسمون حاکمه. این تقارن سه طرفه باعث می شه حساس باشی و این حساسیت از زودرنجی تا عاشق شدن تا عطسه و سرفه ناشی از ذرات معلق در هوا رو شامل می شه! حساسیتی در همه جنبه ها که هیچکس نمی تونه بگه خوب تموم می شه یا بد. اگر حدس می زنی کاری ممکنه تو رو در شرایط نامطلوب قرار بده حتما ازش اجتناب کن و حواست باشه در این هفته قراره از هر چیز منفی دوری کنی؛ حتی اگر لازمه با یک چیز بد روبرو بشی، بندازش برای هفته بعد. اگر در رابطه هستی از طرفت بخواه تا به تو برای رسیدن به اهدافت کمک کنه چون توان و علاقه اش رو خواهد داشت.

تیر
تغییر برنامه ها خوب نیست. ازش دوری کن. کاری که قبلا داشتی می کردی برات خوب بوده و اگر دلیل قطع شدنش اینه که حوصله ات سر رفته، دوباره سراغش برو. فکر کردن به اهداف خوب باعث می شه راه سخت، راحت تر بشه. متاسفانه فهمیدن حقیقت باعث ناراحتی می شه. شایدم حقیقت رو می دونی و تاسف در اینه که دونستن حقیقت بهت کمکی نمی کنه. اگر در مورد پیگیری یک عشق مردد هستی، بدون که همه چیز بسته به انتخاب تو نیست. روابط انسانی همیشه دو سر دارن و تو باید در نقش خودت خوب بازی کنی و حتی اگر لازمه پیشنهاد ملایمی بده – مثلا به شکل رفتن به جایی یا شرکت در برنامه ای – و ببینی چی پیش می یاد اما بپذیری که اگر چیزی قرار نیست شروع بشه، بهتره تو معطلش نشی.

مرداد
باید مشغول چیز دیگه ای می بودی ولی داری راه متفاوتی رو می ری. جالبه که خودت رو متقاعد کرده ای که کاری که می کنی خوبه ولی انگار قدم گذاشتن در قسمت سخت‌تر مسیر رو هی عقب می‌ندازی. در این هفته با بودن کماندار در خونه نهم تصمیم‌ها، فرصت خوبیه برای گام گذاشتن در قسمت سخت مسیر. هیچ کس نمی تونه نگرانی‌هاش رو یکشبه محو کنه ولی این امکان هست که قدم به قدم باهاشون روبرو بشیم و ببینیم که چندان هم ترس نداشتن. شیر درونت رو بیدار کن و غرش کن تا کارها عقب نشینی کنن و هفته‌های رمانتیک شروع بشن! کسی که پشت سرش اینقدر شلوغه، شانس مواجهه های رمانتیکش پایینه.

شهریور
ماه جدید شروع شده و با بودن ماه کماندار در خونه چهارم پایه‌ها، شروع جدیدی برای تو هم در پیشه. هر چیزی که بخوای رو می تونی نو کنی. تصمیم با تو است که این نو شدن رو در یک خرید تازه مصرف می کنی یا توی استارت زدن یک نقاشی یا تغییر شغل یا یک آدم جدید. به تصمیم قلبی ات احترام بذار چون داره سعی می کنه راه درست رو جلوی پات بذاره. متاسفانه چند کلمه بد باعث دلسرد شدن می شن و چاره ای هم نیست. بهتره قبولشون کنی ولی بعد دوباره بایستی و به مسیر ادامه بدی. کسی که دوستت داره سعی می کنه پا پیش بذاره و اگر بهش علاقمندی، راه رو براش باز بذار که خیلی سختی نکشه.

مهر
انرژی جاری شده در محیط اطرافت نیاز به تغییر دارن. یک تغییر فیزیکی توی خونه می تونه جهت چرخش انرژی ها رو تغییر بده و در نتیجه اش یکهو از اینکه دوباره به همه چیز علاقمند شده‌ای شگفت زده بشی. ماه نوی کماندار در خونه سوم حواس‌پرتی است و اصلا بعید نیست یک چیز مهم رو فراموش کنی! برای جلوگیری از این اتفاق سعی کن کارها رو بنویسی و نذاری خیلی رو هم تلنبار بشن و حتی اگر لازم بود بعضی چیزها رو کنسل کنی. دو سه هفته کم فروغی عشق به عقب نشسته و بهتره خودت رو آماده مواجهه با کلی هیجان کنی چون درست پشت پیچ بعدی، اون چیزی که باید قایم شده!

آبان
حالا که ماه از برج تو خارج شده و ماه نوی کماندار توی خونه دوم ارزش‌هات طلوع کرده، بعضی باورهات با مشکل مواجه خواهند شد. اگر مشغول کشمکش با خودت هستی که «آیا درست فکر می کردم» یا درگیر این مساله هستی که «خب اینو می خوام ولی فکر می کنم چیز بدیه» باید این رو بدونی که اعتقاد آدم ها دستخوش دیدگاه اونها است و وقتی دید کسی گسترده می شه، اعتقاداتش هم تغییر می کنه. در این هفته از قرض دادن یا قرض گرفتن پرهیز کن و حواست باشه که بخصوص در رابطه یا عشق و عاشقی، بدونی که در کجا ایستادی و داری به کدوم سمت می ره. کمی حسابگری، لازمه.

آذر
مسیر زندگی در حال تغییر است. این تغیر از مدتی پیش شروع شده و هنوزم ادامه داره. ماه نوی کماندار که تازه وارد خونه تو شده هم کمکی است در این تغییر و تاییدی بر ادامه مسیر. زمان لازمه تا تغییرات واضح تر بشن اما شک نداشته باش که شروع شدن و به مسیر خوبی می رن. رد و بدل شدن یک هدیه برای متولد ماه آذر خیلی مناسبه. مستقل از تولدت که ممکنه همین روزها باشه، یک هدیه دریافت می کنی یا می دی که باعث خوشحالی است. ازش غفلت نکن – حتی به سادگی یک شاخه گل. امیدواری ها در حال بیشتر شدن هستن و روزهای خوبی پیش بینی می شه.

دی
مجموعه عجیبی از اتفاقات باعث شده الان اینجا باشی و این هفته رو شروع کنی. به چند سال قبل برگرد و ببین اصلا فکر می کردی الان مشغول این کارها باشی؟ پروژه ای که دو هفته عقب افتاده رو با شجاعت شروع کن وگرنه دچار دردسر میشی. دست به اقدام بزن! کردن کارها همیشه بهتر از نکردنشون است به امید اینکه یک روزی بهتر از امروز بتونی انجامشون بدی. ماه کماندار در حال نزدیک شدن به تو توی خونه دوازدهم فانتزی‌ها است و بهتره بدون ترس به یکی از فانتزی‌هات دست بزنی چون آرزوهات فقط منتظر یک تلنگر از طرف تو هستن تا عملی بشن. اگر رازی رو از دوست دختر یا پسرت مخفی می کنی یا فکر می کنی اون اینکار رو می کنه، صریح حرف بزن چون یک مکالمه جالب منتظر اتفاق افتادنه.

بهمن
شاید در مورد موفقیت (در محل کار یا دانشگاه یا چنین چیزی) مردد باشی اما بدون که اگر تلاش کنی به راحتی امکان پیروزی رو داری. یک کشمکش ناعادلانه دیده می شه که باعث ضرر خوردن تو شده و بهترین روش مقابله باهاش رو ماه تازه طلوع کرده کماندار بهت یاد می ده: ادامه دادن مسیر انگار اصلا هیچ اتفاقی نیافتاده! به نظر غیرممکن می رسه ولی امکان داره. یک چرخه منفی در جریانه که لازمه اونو بشکنی اما راه اینکار مشخص نیست. شاید یک مقابله کلامی یا دوری کردن از دوستانی که مسبب این انرژی منفی هستن یا قطع کردن یک رابطه که از تو انرژی میگیره. به نظر می رسه یک نفر داره تلاش می کنه توجه تو رو جلب کنه و تو هنوز جوابش رو ندادی. این جواب رو زودتر بده و ترجیحا به شکلی که فرصت کمی کشف طرفین رو براتون ممکن کنه.

اسفند
در حالی که ماه نوی کماندار داره وارد خونه دهم موقعیت اجتماعی تو می شه، لازمه به وضعیت شغلی فکر کنی. اگر شاغل هستی شاید وقت پیشرفت یا برنامه ریزی برای یاد گرفتن یک مهارت جدید به منظور پیشرفت های آتی است یا حتی کلا تغییر شغل. اگر هم کار نمی کنی بد نیست به این فکر کنی که چی دوست داری و چه مهارت هایی لازم داره. به هرحال در این هفته مهارت های جدید شغلی منتظر گوشه چشم شما هستن. به مسیری که الان توشی خیلی دل نبند چون در کمتر از یکسال با هیجان تغییرش خواهی داد. این پررنگ بودن شرایط شغلی حتی خودش رو توی ماجراهای عشقی هم نشون می ده. یا تداخلی پیش می یاد یا سیگنال‌های کاری و عشقی رو با هم اشتباه می گیری و مشکلاتی درست می شه. ولی نگران نباش چون حتی اگر مشکلی پیش بیاد هم ، چهارشنبه نشده همه چیز دوباره در کنترل تو هستن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. hadis
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  merc rangi rangi k falo avale sob gozashti :* <3
 2. Me
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  Bavaram nemishe….in taalee k man daram in vaqte rooz mibinam???????
 3. ستاره
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  مرسی رنگی رنگی
  شهریور و فروردین خوب بودن خدارو شکررررر ، میشه رو این هفته حساب باز کرد
 4. farzaneh
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  یه صبح قشنگ همراه با خوندن یه طالع بینی عالی .مرسسسسسسسسسسسسی 5. مرسی رنگی رنگی جون:*
 6. rahil
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  cheghadr in hafte doros boood. moteajeb shodamm.
 7. Kimia
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  Mersi ke in Shanbe tale biniro zoodtar gozashti, RangiRangi joonam 🙂
  Man Motevalede Mehram o rastesh ghesmate akharesho kheyli khoob motevaje nashodaaam! 🙁
  دو سه هفته کم فروغی عشق به عقب نشسته و بهتره خودت رو آماده مواجهه با کلی هیجان کنی چون درست پشت پیچ بعدی، اون چیزی که باید قایم شده!
  Ino 🙂
  • ابروکمون
   ۱ آذر ۱۳۹۳

   داره بهت میگه منتظر خبرای خوب و اتفاقات هیجان انگیز و خفن باش
   😉
 8. ابروکمون
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  این هفته بوی خطرات میده!!
 9. SWEET HEART
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  SEPAS RANGI JOOON
 10. زهراالملوك ^__^
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  واااااااااى فروردین خیلى خوب بود 🙂
  من نگران نیستم پس این هفته خیلى خوووووووبه 🙂
 11. Kimia
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  Abrookamoon joon ba mani? 🙂
  • ابروکمون
   ۱ آذر ۱۳۹۳

   آره کیمی جونکم با شما بودمممم
   منتظر اتفاقای خوشمزه باش

   من دی ماهم D-: برای من بوی خطرات میده!
 12. Kimia
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  Khatarat? Cheraaa??
  ? Kodoom mah hasti?
 13. M E S H I
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  وآآآآآآآی رنگی رنگی
  من متولد اذرم 🙂
  ولی تولد این روزا نیست
  ۲۳ روز دیگس
  یادت نره تبریک بگیا 🙂
 14. آلما
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  دی! چقد طالع ِ این هفته واقعی بود، کارایی که باید شروع کنم، رازی که دارم…!
  هوف…
 15. نازنین پرسپولیسی
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  در مورد چیزی نگران هستم اره رنگی جونم کاملا درست گفتی چون دارم از دلشوره می میرم اخه دربی در راهه امااخههههه اهمیت زیادی برای من داره چون بازی مرگ و زندگیه
 16. پروانه
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  واااااااااااااااااااااای….
  چقدر شهریور خوب بود…
  منتظر اتفاقای خوب هستم!
 17. Kimia
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  Ishalaaa abrookamoon joon 🙂 😉
 18. الي
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  تولد منم ۲۶ آذره 🙂

  خیلی خوب بود رنگی رنگی جانکم 🙂

  خیلی حالم رو خوب کرد مرسسسسسسسسسسسسیییییییی
 19. ا.م
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  مطمئنی یه مکالمه جالب منتظر اتفاق افتادنه؟؟؟
  مطمئنی یه پیشنهاد ملایم میده؟؟؟
  من که باورت دارم…منتظرش می مونم
 20. هدیه
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  باورم نمیشه!! خب آخه چرا اینقده دقیق و درسته همیشه این طالع بینی؟ انگار آدمو میخونه … ممنون رنگی رنگی. همیشه باش لطفا.
 21. q
  ۱ آذر ۱۳۹۳

  (کسی که پشت سرش اینقدر شلوغه، شانس مواجهه های رمانتیکش پایینه).معنی این جمله که در مورد متولدین مرداده یعنی چی؟
 22. sana
  ۲ آذر ۱۳۹۳

  Vay torokhoda hamishe haminqadr zood bzarin.. ^_^
 23. طیبه
  ۲ آذر ۱۳۹۳

  من ۵ آذر…
  عالی بود کلی انرژی مثبت بهم داد…
  هووووووررراااااااااا 🙂
 24. عاطفه
  ۲ آذر ۱۳۹۳

  وایییییی ممنووووون من تولدم ٩ اذره خیلی انرژی گرفتم
  خیلی برام جالب بود چون تو فال روزانه یه چیزی تو همین مایه های بود واین باعث شد ک من قدم های محکم تری برای هدفم بردارممم مممنووووون رنگی رنگی خیلی مهربووونییی
 25. مهیار
  ۲ آذر ۱۳۹۳

  من اسفندی هستم.
  فال عاااااااالی بود، دقیقا این هفته قرارداد شغلی که چند وقت منتظرش بودمو قراره بگیرم…. هوراااااااااا
  کلی انرژی دادی رنگی رنگی
 26. مریم♥اسفندی♥
  ۲ آذر ۱۳۹۳

  باورتون میشه قبل از اینکه طالع این هفتمو بخونم امروز اومدم واسه مصاحبه یه جا نزدیک خونه و در راستای رشته تحصیلی خودم ؟ مرسی خدا جونم مرسی رنگی رنگی
 27. رویای اسفند
  ۳ آذر ۱۳۹۳

  واااای باورم نمیشه.چشام چهار تا شد!! این هفته قراره برم واسه یه کاری صحبت کنم.خیلی دو دلم واسه تعویض کارم.کلی انرژی مثبت داشت مرسی
 28. ٌصفورا
  ۳ آذر ۱۳۹۳

  خرداد
  ای کاش این هفته رو نمی خوندم!
  همه اش انرژی منفی بود . . .
 29. فرناز
  ۴ آذر ۱۳۹۳

  نه که اتفاق خوبی افتاده باشه ها نه اما عینن در واقعیت همین اتفاق افتاد اینا رو چجوری درمیارین آخه؟ :)))
 30. eli
  ۶ آذر ۱۳۹۳

  وااااااااااااای
  رنگی رنگی عاشقتم
  چقدر طالعم درست و دقیق بود
  ممنــــــــــــــــــــونم
 31. Mist
  ۸ آذر ۱۳۹۳

  شهریورش عالی بود اما حیف که خبری از اون کسی که دوستمون داره نشد :))
 32. hadis
  ۸ آذر ۱۳۹۳

  salam
  vaghean nemishod in hafteam mese hafte pish faletun be moghe up beshe??!!
  nemishe masalan shanbe ha saate 10-11 up
  ckkonid. in hame ma vaght nazarim bara
  check kardan
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۸ آذر ۱۳۹۳

   شما شنبه شب ها به سایت سر بزنید 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...