طالع رنگی هفته - 7 تا 13 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۷ تا ۱۳ مهر

طالع رنگی هفته – ۷ تا ۱۳ مهر

فروردین
بی حوصلگی هست و گذروندن وقت به شکلی که خیلی هم دوستش نداری. تاثیرت روی بقیه زیاده، بیشتر از اون چیزی که دیده می شه و تلاش اضافی روی اینکه کسی رو به چیزی راضی کنی لازم نیست؛ آدم ها اتوماتیک تو رو دنبال خواهند کرد. اگر می خوای فعالیتی جدی بکنی، بهتره صبر کنی و تو این هفته شروعش نکنی. رابطه سرد است و اتفاقی خاصی توی این هفته هم نمی افته و بهتره منتظر هی چی هستی، منتظر عشق نباشی. از دوشنبه هفته بعد اتفاقات جالبتری در جریانه.

اردیبهشت
دوراهی حساسی پیش رو است. داری یک انتخاب می کنی. لحظاتی هست که توش ترجیح می دی همون اتفاقی که همیشه در جریان بود، ادامه پیدا کنه و چیزی تغییر نکنه و از یکطرف احساس میکنی همه چیز باید به هم بریزه و نظم جدیدی شروع بشه. حقیقت اینه که برای موفق شدن باید چیزی بین این و تا رو گرفت: از تغییر نترسید ولی همه چیز رو هم به هم نزد. سعی نکن احساساتت رو کنترل کنی و اگر جایی گریه ات گرفت گریه کن یا اندوهگین بشو؛ غم هم بخشی از زندگی است و تا وقتی تحت کنترل ما باشه، خطری نداره. حوصله داشته باش چون هفته بهتری پیش رو است. نیروهات رو ذخیره کن و خسته نشو.

خرداد
از موقعیتی نسبتا پیچیده بیرون اومدی؛ اونهم موفق. ممکنه خودت راضی نباشی ولی زحل درخشان بهت می گه که از نظر دیگران موفق هستی و قدرتمند. مهارتی که در این هفته برای کامل کردن پیروزی لازم داری، بیرون اومدن از مبارزه است بدون درگیر شدن. پیروزی گاهی از طریقی به جز جنگ به دست می یاد. اگر مجرد هستی در این هفته وضع خاصی خواهی داشت: کسی بهت توجه می کنه ولی تو محلش نمی ذاری. ونوس که سیاره عشق و هماهنگی است داره عقبگرد می کنه و از دوشنبه هفته بعد بازم در مسیر مستقیم می افته. تا اون موقع کسی رو فراری نده تا ببینیم هفته بعد چی در پیشه.

تیر
قلبت درگیر شده و فکرهای شلوغ و پلوغی ازش رد می شه. زحل خیلی بزرگه و حضورش یک چیزی رو تغییر خواهد داد. نیروهای مختلف تاثیرهای متضاد می ذارن و اگر فکر می کنی مثبت بودن برات سخته، به خودت قول بده که یکی از منابع انرژی منفی زندگی ات رو حذف کنی و حتی اگر لازمه، با جنگ و خونریزی اینکار رو بکن! بله.. آدم گاهی مجبوره انرژی زیادی صرف تغییرات کنه. اگر قراره تصمیم بزرگی بگیری  حتما یک نفر دیگه رو هم در فکر کردن شریک کن چون فکر تنها، غمگینی به بار خواهد آورد.

مرداد
حسی که توی دلت به وجود اومده درسته. اگر فکر می کنی چیزی حقیقت داره، حقیقت داره  واگر فکر می کنی کاری باید بشه، باید بشه. سعی نکن از این فکر خلاص بشی بلکه بهش دقت کن و عمل. برای مبارزه با موج‌ها انرژی زیادی نزار بلکه سعی کن روی موج ها سوار بشی چون با این روش بعد از کمی بالا و پایین رفتن، وضعیت پایدار می شه و تو هم جایی که دوست داری می مونی. تغییر محل اصلا برات خوب نیست و بهتره همونجا که هستی باشی. یک فان رمانتیک می تونه برات خیلی خوب باشه و براش برنامه بریز بخصوص در آخر هفته. تعطیلی یکشنبه هفته بعد فرصت عجیبی است برای یک دیدار هیجان انگیز، به هیچ وجه کامل خونه نمون.

شهریور
احساساتت مثل پاندول در نوسان هستن. در همه هفته بالا و پایین خواهی داشت و تاثیر متقابل زحل و ونوس توی خونه هشتم احساسات چیزی نیست که بتونی بهش غلبه کنی. نکته اینه که بدونی هر مودی که سراغت اومد گذرا است و به دلیل آسمون و نباید توی هیچ احساسی غرق بشی. یکشنبه هفته بعد تعطیل است و فرصت بازیافت انرژی های از دست داده در طول هفته. یک جر و بحث هم دیده می شه که امیدوارم توی محیط بیرون باشه و به داخل خونه کشیده نشه – البته این دعوا اصلا بزرگ نیست و حتی ممکنه به سادگی داد کشیدن یک نفر از پشت شیشه ماشین باشه! خودت رو نباز و یکشنبه رو برای تجدید قوا استفاده کن و هفته بعد چیزهای جدیدی برات می یاره.

مهر
در وسط یک جمعیت شلوغ گیر می افتی. شاید هم این جمعیت، انسان نباشن و چیزی مثل کار، ماشین یا وسایل باشن! زحل با همه عظمتش بسیار آروم حرکت می کنه و اونهم در خونه دوم فضای شخصی تو و این باعث می شه احساس نفس تنگی کنی. فضای شخصی ای رو برای خودت بساز که از شلوغی ها دور باشه و بهش پناه ببر تا انرژی کافی جذب کنی برای حمله ای مجدد. یکشنبه تعطیل روز شلوغی است و بهتره روش حساب خاصی برای کار خاصی باز نکنی. مکالمات سختی داشتی ولی هنوز همه چیز تموم نشده و باید حرفها رو ادامه بدی.

آبان
احساساتت در دو جهت متضاد در جریان هستن. از یک چیز هم خوشت اومده و هم نگرانشی. در این هفته پیام زحل و ونوس اینه که بهتره کمی احتیاط کنی و سعی کنی عقل رو بیشتر از هیجان و احساس بازی بدی. حرکت ونوس در خونه چهارم تصمیم است و قلب تصمیم خوبی در این شرایط نخواهد گرفت. خوشحالی ات وابسته به اینه که بدونی شرایطی که توش هستی رو خودت ساختی و محیطتت فقط به دست خودت تغییر می کنه. دنبال هدف های خیلی طولانی مدت و عجیب و غریب نباش و به چیزی که ممکنه قانع شو تا خوش و خرم پیش بری. رابطه ای در جریانه که می تونه خیلی از وضع فعلی قوی تر بشه. روش کار کن؛ با یک صحبت محبت آمیز.

آذر
قلبت انگار داره با انرژی های متنوعی در جهت های مختلفی کشیده می شه. به چیزهای مختلف علاقه پیدا کردی و فکر می کنی می تونی دست به کارهای پر هیجان تری بزنی. این فکرها رو کنترل کن و متمرکز بمون روی چیزی که قبلا شروعش کردی و تموم نشده. یک تماس منتظر گرفته شدنه. آدم ها رو چشم به راه نذار. موردی دیده می شه که توش توان تصمیم گیری نداری چون اطلاعات کافی نداری ولی باید اینو بدونی که با صبر کردن اطلاعات بیشتری جمع نمی شه. به سمتی که قلبت مایل شده حرکت کن و با اطلاعاتی که به دست می یاد، قدم های بعدی رو تنظیم کن. یکشنبه تعطیله و خیلی خوبه در اون روز کمی به خودت برسی و با خودت خلوت کنی و آرامش درون رو تجربه کنی.

دی
استرس به راحتی در چهره و کارهات دیده می شه. حس می کنی در حال حرکت به سرزمینی ناشناخته هستی  و واقعا هم همینطوره. شرایط بدون شک تغییر خواهد کرد و وارد چیزهایی می شی که تا حالا در موردشون تجربه نداشته ای. سعی نکن در یک روز همه جواب ها رو کشف کنی و بدون که تا زحل کند و سنگین از خونه نهم دانش‌های نهفته بیرون نیومده، نمی تونه اطلاعات جدیدی به دست بیاری. حوصله داشته باش و در طول عمل، داده‌ها رو جمع کن. زندگی عشقی منتظر یک هیجان زودگذر است پس حتی اگر واردش شدی، خیلی طولانی اش نکن. روز شنبه مرکوری حرکت رو به عقبش رو دوباره شروع می کنه و اگر در ارتباط با کسی که دوستش داری دچار تلاطم شدی، بدون که گذار است.

بهمن
کسانی هستن که باید تو رو قبول کنن اما هنوز شناخت صحیحی ازت ندارن. با حوصله و پشتکار خودت رو نشون بده و اصلا سعی نکن خودت رو به فضا یا کسی تحمیل کنی. بیشتر از قبل انعطاف نشون بده تا ثابت کرده باشی که اهل بازی کردن هستن. اگر لازم شد یک بلوف یا حتی دروغ کوچیک می تونه تو رو از دردسر بزرگی بیرون بیاره و حداقل انتظار از تو اینه که حتی اگر انجامش دادی، قبول داشته باشی که کار خوبی نبوده. در صورتی که سفری برنامه ریزی کردی، به خوبی و خوشی پیش می ره و اتفاقا یک دیدار در اون سفر سرنوشتی گسترده تر از سفر پیش روت می ذاره. ایمان داشته باش و با اعتماد جلو برو چون آدم های مطمئن، جذابیت خاصی دارن.

اسفند
باید ازت تقدیر بهتری می شد اما ظاهرا که این اتفاق نیافتاده و نخواهد افتاد. زحل یا همه بزرگی و بی حوصلگی اش به خونه یازدهم زندگی شخصی تو رسیده و اگر بطالت و تنبلی جزو برنامه‌هات نیست، باید تعجب کرد. روز یکشنبه رو برای تجدید قوا بذار و از این روز تعطیل برای انرژی دادن به خودت استفاده کن. به تنهایی رقصیدن اولش عجیبه ولی سریعا می تونه آثار جالبش رو نشون بده. وقتی حوصله اش رو نداری از جاهای خیلی شلوغ پرهیز کن اما دنبال جمع های کوچیک دوستانه باش که توشون با آدم جدیدی اشنا بشی. اگر به این فکر می کنی که «بله» یا «نه»، حداقل جواب آسمون در این هفته «نه» است.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. setareh
  ۷ مهر ۱۳۹۳


  • clara
   ۸ مهر ۱۳۹۳

   ستاره چی شده ؟ :)))
  • نجمه
   ۱۴ مهر ۱۳۹۳

   سلام پر انرژی. طالع امروز کوشش؟؟ ممنون
 2. ویانا
  ۷ مهر ۱۳۹۳

  هیــــــــــم!
  اســـفند …
 3. AySan
  ۷ مهر ۱۳۹۳

  واقعیِ واقعیِ واقعی بود

  اینا رو هرکی مینویسه من شخصا دیوونه ی انرژیش شدم ^_^
  یاشاسین شهریور
  پ.ن: عاااااالی ـَن قاشقااااا ^_^
 4. آلما
  ۷ مهر ۱۳۹۳

  چقد دی این دفعه بد بود 🙁 من برم بمیرم تا هفته بعد بیام خدمتتون 😀
 5. tala
  ۷ مهر ۱۳۹۳

  وااای خیلی جالبه.خیلی درسته.دقیقا چیزایی که میگه همون فکرای تو سرمه.باورم نمیشه
 6. لیلی بخشی
  ۸ مهر ۱۳۹۳

  آخه به من خردادی میگی فراری نده! فک کردی دست خودمه!! 😀
 7. شادی
  ۸ مهر ۱۳۹۳

  خیلی خوبه ! لایق رنگی رنگی هست!
 8. نگینا
  ۸ مهر ۱۳۹۳

  آبان چه حال و هوای راسخی داشت 🙂
 9. clara
  ۸ مهر ۱۳۹۳

  برا من که همیشه الکی بوده :/
 10. mili
  ۸ مهر ۱۳۹۳

  سلام
  من نمی دونم سیستم چیه که بیشتر موارد این طالع بینی درست در میاد الا قسمت رمانتیک و عشقیش! این چه وضعیتیه؟!؟! یکی رسیدگی کنه!!!
 11. شبنم
  ۸ مهر ۱۳۹۳

  نفهمیدم چی شد؟یهنی چی؟
 12. شبنم
  ۸ مهر ۱۳۹۳

  اینارو که میخونم با احساسات من بازی میشه خخخ مهر
 13. شقایق
  ۸ مهر ۱۳۹۳

  واااای عاشقتونم ! اون دعوای کوچیک واسه من اتفاق افتاد ! زنده باد رنگی رنگی و زنده باد شهریور ! <3 <3
 14. صفورا
  ۹ مهر ۱۳۹۳

  من بعد که فراری شدن به عمقش پی می برم!! ما خردادیا مجهول تو زندگی کم نداریم اینم روش تا هفته بعد
 15. ستاره
  ۹ مهر ۱۳۹۳

  شهریور این چند هفتست اصلا رو فرم نیست 🙁
 16. فاطمه
  ۹ مهر ۱۳۹۳

  من نمیدونم چرا هرسرى برای فروردین یه قضیه عشق و عاشقی وجود داره:))))
  هیییی خداااا
  Without partner
 17. tala
  ۱۰ مهر ۱۳۹۳

  واقعا جالبه.برای من همیشه فالم درست بوده.رنگی رنگی جونم مثل همیشه عالی هستی
 18. nahalbano
  ۱۱ مهر ۱۳۹۳

  شهریوری ها بیاین واسه هم دعا کنیم یکم اوضاع خوب شه من خیلی ناراحتم همش بد میارم:-( ینی راهی نداره یکم شادی بیاد تو زندگیمون؟
 19. sepideh
  ۱۳ مهر ۱۳۹۳

  عاقا چرا طالع این هفته نمیاد ؟؟؟! 🙁
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۳ مهر ۱۳۹۳

   چون دوشنبه نشده
   • تابنده
    ۱۴ مهر ۱۳۹۳

    طالع این هفته چرا نمی اد؟؟ منتظر خبرای خوبیم و اتفاقات خوب
    • مجله آنلاین رنگی رنگی
     ۱۵ مهر ۱۳۹۳

     اومده
 20. آلما
  ۱۳ مهر ۱۳۹۳

  به این امید که طالع ِ دی ِ فردا رنگی رنگی با رنگ های ِ جیغ باشه نه رنگ های مات و تیره 😐 والا… 😀 واقعا دقیقا همینقد مزخرف بود این هفته 🙁
 21. dana
  ۱۳ مهر ۱۳۹۳

  ali boooOOoood 😀
 22. samane
  ۱۴ مهر ۱۳۹۳

  پس چرا نمیاد طالع رنگی این هفته؟؟؟؟
  از صب منتظرم 🙁ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...