طالع رنگی هفته - 20 تا 27 مرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۷ مرداد

طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۷ مرداد

 فروردین

موندن در محدوده های قدیمی سخته و اگر کسی داره بهت پیام‌های متضاد و مخالف هم می فرسته شاید منظوری داره که باید بگیری. دیشب بهترین ماه این چند وقت توی آسمون بود؛ کامل و بزرگ و این تاثیری جدی روی زندگی تو داره. توهم‌ها و اشتباه ها می تونن مرگ بار باشن پس در انتخاب ها بسیار دقت کن. شاید همین حالا هم زندگی عشقی خیلی داغ باشه ولی اگر اینطور نیست بدون که سیاره ها دارن متحد می شن که شرایط رو حسابی داغ کنن! ونوس داره به کمک زندگی عشقی می یاد و مدتی هم چیز حسابی پر حرارت خواهد بود.

 اردیبهشت

در این مورد که این هفته اولویت اصلی چیه دچار تضاد هستی. چیزی هست که بسیار مهمه ولی عقب مونده چون سخت تر از بقیه کارها است. سراغش برو و انجامش بده و اینو بدون که ممکنه با دو سه جمله بتونی کاری رو در مسیر درست بندازی. آدمی قوی هستی که این روزها لازمه کمی استراحت کنه. خیلی قوی نباش و کمی کنار بکش. اوج تابستان گذشته و اگر کاری رو برای تابستون گذاشته بودی بهتره زودتر شروعش کنی. یک نفر شدیدا در حال فکر کردن به تو است و احتمالا در اواخر این هفته حرکتی نشون می ده؛ سورپریز نشو. ونوس در آسمون ظاهر شده و تو تبدیل می شی به مرکز توجه یک جمع.

 خرداد

ایده ای داری که هر چقدر هم تلاش کنی دقیقا اونجوری که توی ذهنت هست اجرا نخواهد شد و اگر قراره واقعا عملی بشه، نیاز به تغییرات گسترده ای داره. سعی نکنی کسی رو مجبور کنی که جوری رفتار کنه که تو می خوای و بپذیر که دیدگاه افراد با هم فرق می کنه. بهترین استراتژی اینه که با تطبیق دادن ایده ات و دنیای واقعی، اونو پیش ببری و بذاری در حین مسیر تغییر کنه و شکل بگیره. در طول چند هفته اینده متوجه خواهی شد که بیشتر از قبل سراغ فضاهای رمانتیک رو می گیری؛‌این به خاطر حضور ونوس توی آسمونه و باید مواظب باشی در این دوران کاری نکنی که بعدا پشیمون بشی. قولی که به کسی دادی کلا فراموشت شده ولی این هفته یک نکته باعث یادآوری اش خواهد شد. انجامش بده.

 تیر

اگر سوالی داری، روش خوب فکر کن و بخواب و خوابی می بینی که عین واقعیت است. رویایی اونقدر واضح که انگار جواب سوالت رو مستقیما توی خودش داره. این هفته به نفعت نیست وارد مسایل مالی بشی و چیز بزرگی بخری، اگر دنبالش هستی تا هفته بعد صبر کن. ماه عالی دیشب ممکنه قدرت تصمیم گیری خیلی ها رو مختل کنه ولی خرچنگ ماه تیر دقیقا می دونه چی می خواد و نور ماه فقط کمک می کنه اونو توی رویاها بهتر ببینه. یک اتفاق کوچیک عاطفی می تونه کلی انرژی بهت بده و روز جمعه تو و کسی که دوستت داره در یک حس خوب ممکنه پیشنهادی بسیار جالب بهم بدین که مدت ها است منتظرشی.

 مرداد

درسته که برای اعلام خواسته ات به اندازه کافی جسارت نداری ولی اعلام یکهویی، معمولا بهترین راه حل نیست. سعی کن کمی فضاسازی کنی و اگر می خوای چیزی رو به کسی بفهمونی، نشونه‌هایی بهش نشون بده که متوجه جریان بشه و بعد دقیق خواسته ات رو تشریح کن. تو و یک نفر دارین به موضوع مشترکی فکر می کنین ولی چون هیچ کدوم پیش قدم نشدین، اون موضوع هم اتفاق نیافتاده. از سه شنبه ونوس وارد ماه تولد تو می شه و شرایط عاشقانه تا چند هفته پر قدرت و قوی برقراره. اعتماد به نفست بالاتر می ره و این باعث می شه حرفی بزنی که خیلی وقته بهش فکر کردی. بدترین چیز برای متولد مرداد در این هفته اینه که خجالتی باشه پس کمی جسارت به خرج بده و به سمت چیزی که می خوای خیز بردار.

 شهریور

یک نفر داره زیادی گیر می ده یا سخت می گیره یا مته به خشاش می ذاره یا فضولی می کنه یا چنین چیزی. ونوس در کنار یک ماه خیلی بزرگ و روشن قرار گرفته و یک نفر داره در جاهایی سرک می کشه که بهش هیچ ربطی نداره. در صورتی که چنین موردی دیدی با یک تذکر، اخم یا صحبت به موقع نذار گسترش پیدا کنه وگرنه کل هفته رو با اعصاب خوردی پر خواهد کرد. اگر از کسی سوالی پرسیدی و جواب نداد، زیاد پاپیچ نشو. چند روزی صبر کن و سوالت رو یک جور دیگه تکرار کن. در این هفته فرصت جالبی پیش می یاد برای گسترش روابط عاطفی؛ این رابطه ممکنه خیلی هم طولانی مدت بشه.

 مهر

شاید حس کنی که ایده ات از آینده خیلی فانتزی است و چیزی توی ذوقت بخوره. زیاد نگران نباش،‌ آینده اصلا مشخص نیست و لحظه به لحظه ساخته می شه پس نه اونی است که فکرش می کنی و نه چیزی که نتونی بسازیش. در لحظه زندگی کن و غصه های خیلی بلند مدت نخور. چیزی برنامه ات رو به هم می زنه اما نگران نباش چون آلترناتیوها معمولا هیجان انگیزتر از برنامه اصلی از آب در می یان. ماه خیلی درخشان دیشب باعث شده یک واقعیت با توهم آمیخته بشه و ممکنه یکی از باورهات در این هفته کاملا زیر سوال بره. سعی کن کسی که خیلی وقته رو ندیده و گپی باهاش بزنی تا یک شب خوب رو بگذرونی که برای چند روزی انرژی خوبی بده. یادت باشه که آدم قرار نیست همیشه قوی باشه و باید گاهی فقط عقب کشید و استراحت کرد.

 آبان

برخورد آروم و با حوصله ات با بقیه مشهوره و این هفته هم به کمکت می یاد تا از یک برخورد جلوگیری کنی. چیزی که خیلی دوست نداری توسط بقیه دیده بشه، برملا خواهد شد ولی کاملا ریلکس از کنارش رد شو و خیلی سریع فراموش می شه؛ شایدم اصلا نفهمی که کسی این مساله رو دیده. ماه درخشان دیشب باعث اصلی این قضیه است. یادت باشه که کارهایی که بکنی به احتمال زیاد درست درک نمی شن و شاید کسی فکر کنه سوء نیتی داشتی. اگر لازم بود توضیح بده. در خیابون خیلی احتیاط کن چون یک تصادف دیده می شه که حاصل اضافه شدن مریخ و ونوس به ماه شب چهارده است.

آذر

حداقل هفته پیش که خودت رو کاملا راحت نذاشتی. انگار یک چیزی باعث شده در رفتارت خیلی دقت داشته باشی و اونی که همیشه بودی نشی. گاهی لازم است ولی حواست باشه که دائمی نشه چون به آدم دیگه خوش نمی گذره. اگر جایی می نوشتی و مدتی است کنارش گذاشتی، سری بهش بزن – یک نفر منتظر است از تو خبری بشنوه / بخونه. انگیزه بسیار ساده ای می تونه باعث بشه کار بزرگی رو شروع کنی؛ اگر حس چیز مهمی بود حتما انجامش بده. در صورتی که در زندگی عاطفی به جایی که خواستی نرسیدی دو احتمال بیشتر نداره: یا سطح انتظاراتت رو خیلی بالا بردی یا در جای درست دنبال چیزی که می خوای نگشتی. اگر دنبال یک آدم رمانتیک هستی، کتابخونه ممکنه جای خیلی مفیدی باشه. پیش برو و جایی که باید، دنبال چیزی که می خوای بگرد و نتیجه در همین هفته عملی خواهد شد.

 دی

این هفته انگار هر جا که بری، دردسر و دراما همراهت است. با اینکه دیدگاه و شیوه عملگرایانه ات کمک می کنه که همیشه در حال پیش رفتن باشی ولی اگر واقعا می خوای موفق بشی نیاز به نقشه‌های ریزی هم داری. برای اجرای یک کار جالب و هیجان انگیز نگران جزییات نباش و سعی هم نکن برای چیزهای لجستیکی خیلی فکر کنی. موافقت و تصمیمت رو اعلام کن و از بقیه کمک بخواهد تا کارها رو جور کنن. به خاطر ماه عالی دیشب که یکی از بزرگترین ماه های این سال ها بوده، مستعد عشق هستی ولی قبل از گرفتار شدن در عشق جدید، تکلیفت رو با عشق قدیمی معین کن. داشتن پرونده‌های باز در پشت سر،‌بدترین چیز در زندگی عاطفی است. سری هم به ایمیل ها بزن چون یکیشون خیلی وقته منتظر جوابه! تخیل نکن که چیا می خوای بنویسی،‌شروع کن به نوشتن و دگمه سند رو بزن.

بهمن

هفته ای غیر عادی در پیشه! ماه پر نور دیشب در کنار ونوسی که وارد خونه اتفاقات شده، باعث رویدادهای بدی می شه. خبرهای بد بهت می رسه و باید بتونی به خوبی شرایطش رو کنترل کنی. اگر لازمه با خودت خلوت کنی اینکار رو بکن چون به انرژی ای که بهت می ده احتیاج خواهی داشت. ژوپیتر سیاره ای بسیار بخشنده است و در این هفته فقط بالای سر تو ظاهر می شه. شاید کسی بهت پولی که بدهکاره رو پس بده یا چیزی که می خوای رو در اختیارت بذاره. اگر از کسی چیزی می خوای حتما در این هفته بهش بگو تا جواب مثبت بگیری. در صورتی که عاشقی، این هفته می تونه هفته یک رویداد بزرگی عاطفی هم باشه چون ونوس و ژوپیتر کنار هم هستن و هر دو تقویت کنه فضایی رمانتیک.

 اسفند

کسانی هستن که فکر می کنن هر وقت بخوان یا لازم داشته باشن، تو باید در اختیارشون باشی. لازم نیست همیشه هم طوری رفتار کنی که اونها می خوان. باید زندگی مستقل خودت رو تقویت کنی و برنامه هایی بریزی که خودت توشون رهبری جمع رو بر عهده داشته باشی. به جایی جدید قدم بذار تا آدمی جدید رو ببینی. یک رابطه عاطفی در یک محیط رسمی در پیشه و معمولا ما نگاهی انتقادی به این تیپ روابط داریم. اگر چنین چیزی پیش اومد ببین اون آدم در خارج از محیط کار هم دوست داشت دنبال تو بیاد یا نه. چهارشنبه تا یکشنبه، اوج ونوس و اوج ژوپیتر است و بهترین وقت برای حرف زدن با کسی که از نظر عاطفی بهش کشش داری چون هر دوی شما به خوبی به نفر مقابل گوش خواهید داد. حتما استفاده اش کن.

 

محصول پیشنهادی امروز : گردنبند دوچرخه

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Ned
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  آره واقعا مث الان که یه ماهی کوچولو منتظر خبر یکیه اما انگار کسی صدای ماهی رو نمیشنوه……
  هووووووووووووم
 2. نرگس رنگی زاده:)
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  خدایاااا!!!من کاملا معتاد رنگی رنگی شدم…البته اعتیاد از نوع خیلی خوبشششش:))))
  • محبت
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

   خانم رنگی زاده فامیلتون خیلی باحااااال بود 😀
 3. سانا
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  من دچار استرس شدم!خبر بدددد!
 4. shafaq
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  سلام یه سوال نفهمیدم کجا بپرسم
  هزینه پست خریدای اینترنتی چنده آیا؟؟؟؟
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

   ۴۰۰۰t
 5. سیمین
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  سلام

  جالب بود ممنون
 6. mahbo0be
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  ممنون بابت زحماتتون
 7. نینا
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  واقعا بهش نیاز داشتم ….به یه امید….. وااااااااااای فوق العاده هستش….
 8. سپیده
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  من متوجه نمیشوم/……….
  🙁
 9. پري
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  سلام ،وای چه هیجان انگیز شده این طالع رنگی ،یعنی من در طی این هفته میخوام عمل کنم ،چه ترسناک
 10. بهرخ
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  برای من خبرای خوبی داشت.
  نرگس رنگی زاده ی عزیز منم کاملا معتاد شدم.اینجا خیلی خوب و خوشکله:-)
 11. سپیده
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

  از اول صبح ده دیقه یه بار سر میزدم ببینم طالع بینی هقته رو گذاشتین یا نه.
  نامردا دیر گذاشتین این هفته ! 😀
 12. مریم
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  مرسی از رنگی رنگی و دوستم که این سایتو بهم معرفی کرد.بی نظیره مخصوصا طالع رنگی
 13. فرشته
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  oh dear god !!
  چرا انقدر واقعی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من اصلا به طالع بینی اعتقاد ندارم واسه فان خوندنم…چرا اینجوری بود 😐
 14. سپیده
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  چرا یک نفر دیگر نامش مثل من است؟!!
  مگر میشود که کاربران با نام های تکراری نظر دهند؟!
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

   بله بله میشه. ولی ایمیل ها یونیک هست 🙂
 15. سارا :)
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  هه هه هه من قراره تصادف کنم 😀
 16. حسنا
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

  یک رابطه عاطفی در یک محیط رسمی در پیشه و معمولا ما نگاهی انتقادی به این تیپ روابط داریم. اگر چنین چیزی پیش اومد ببین اون آدم در خارج از محیط کار هم دوست داشت دنبال تو بیاد یا نه;)
  رابطه رسمی از کجا بیارم! :)))
 17. حسنا
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۳


 18. حسنا
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

  رنگی رنگی جون چرا قسمت تیپ رنگی همیشه قدیمیه مطالبشو جدید نمکنین چرا؟
  همش همون انگشترا و گوشواره ها و مانتو هاست 🙁
 19. سانا
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

  خبر بد:داداشم تصادف کرد
  اتفاقی ک همیشع دوست داشتم هم رخ داد
  من خیللللی عاشق این طالع بینی ام
 20. فرناز
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  ای بابااااااااااااااا .پس چرا طالع ۲۸ مرداد به بعدو نمیذارین.؟/؟؟؟؟؟؟ مردم ازبس اومدم رفتم…..
 21. فرناز
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  امروز مگه دوشنبه نیست؟؟؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...