طالع رنگی هفته - 19 تا 25 خرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۹ تا ۲۵ خرداد

طالع رنگی هفته – ۱۹ تا ۲۵ خرداد

فروردین

از دست یک حس نمی تونی فرار کنی و زندگی پیچیده و سخت می شه. اتفاقی که به ظاهر کوچیکه اعصابت رو به هم می ریزه و حتی دو سه روزی رو هم ممکنه از دست بدی. این رو بدون که گاهی وابستگی بد نیست و تکیه کردن به یک نفر می تونه کمک خیلی بزرگی باشه. اگر لازمه کمک یا مشورت بگیر ولی در نهایت کاری رو بکن که به نظرت خودت درسته؛ آدم وقتی مشورت می کنه اطلاعات جدید می گیره و اگر لازم بود نظرش رو عوض می کنه. تو و پارتنر در این هفته با هم اختلاف نظر خواهید داشت و مواظب باش که این اختلاف نظر بزرگ نشه. کار جدید قبول نکن چون باعث می شه بدقول به نظر بیای و بدون که شنبه یک نفر می خواد باهات حرف بزنه و خوبه به حرفش گوش بدی.

اردیبهشت

حالا که ماه مرموز عقرب داره از خونه هفتم دیگران رد می شه، ماجراهای مربوط به یک رابطه می تونه باعث دردسر بشه. رازهایی هست که یکی سعی می کنه برملاشون کنه یا حرف هایی زده می شه که دوست نداری گفته بشن. امنیت در خطره! این هفته برای متولد اردیبهشتی که کمی سهل‌انگاری کنه، دردسر زا است. ونوس داره از بالای سرت رد می شه و شکی نیست که یک زیبایی، مشکل درست می کنه. اگر امتحان داری یا باید پروژه ای رو تحویل بدی سعی کن تمرکزت رو روی همون حفظ کنی تا تمام ماجراهای جانبی خودشون بیان و خودشون برن. درگیر شدن تو در کشمکش ها فقط اونها رو طولانی تر و کثیف تر می کنه. اگر با پارتنرت هستی، وارد زندگی خصوصی هم نشین و بحث های حساس نکنین. رابطه یعنی دادن و گرفتن پس فکر کن که آیا به اندازه کافی سهم گذاشتی یا نه و اگر لازم بود، سعی کن انرژی،‌ شادی و برنامه ریزی بیشتری خرج رابطه ات کنی.

خرداد

گذاشتن برنامه ای برای فرار لذت بخشه و شدیدا هم لازم! مدتی است درگیر چیزهایی بودی که همیشه تو زندگی ات هستن و بهتره یک فرار موقت رو برای خودت برنامه ریزی کنی. چند روزی رو به کسی قول نده و اگر الان درگیر امتحان ها یا پروژه یا چنین چیزی هستی ، تنظیم کن که بعد از پایان اون می خوای چیکار کنی و یادداشتش کن و حتما به موقع اجراش. از ریلکس بودن استقبال کن چون فشار کار هیچ وقت خود به خود کم نخواهد شد. فانتزی هات رو گسترش بده ولی به موقع! اگر زندگی عشقی ات دچار مشکلی است (یا اصولا اونطوری که باید وجود نداره) توجه کن که رابطه چیزی دو طرفه ات. نه می شه به اجبار درستش کرد و نه برای کسی پیش می یاد که گاردش همیشه بسته است. اگر در رابطه هستی در آخر هفته مواظب سلامتت باش چون ماه کامل در بخش رابطه ممکنه نشونه اتفاقی فیزیکی باشه.

تیر

بهترین حالت تو در این هفته وقتی خواهد بود که کاملا با احساساتت همراهی کنی و کاری رو بکنی که عواطف می گن. شرایطی پیش خواهد اومد که چیزی به نظر نادرست بیاد ولی سخت نگیر و سعی کن بر اساس چیزی که قلبت بهت می گه رفتار کنی. اجازه نده هیچ کس تو رو مجبور به کاری بکنه که نمی خوای و نسبت بهش اکراه داری. به غریزه ات اطمینان کن و مطمئنا امن و امان خواهی بود و شاد. این هفته در تمام سال گذشته، بهترین هفته از نظر عشقی است و اگر می خوای عاشق بشی یا عاشق بکنی وقتش الانه! ساترن سفری طولانی در بخش عشق آسمون تو آغاز کرده و اگر کسی که دوستش داری از تو دوره یا بهش دسترسی نداری لازمه بدونی که اونم داره به تو فکر می کنه. اگر لازمه درس عشق به کسی بده این هفته شروعش کن!

 مرداد

در شرایطی که خودت درست کردی گیر افتادی. حالا یا قولی دادی و الان عمل کردن بهش سخته یا چیزی گفتی و مسوولیتی ایجاد کرده یا اصولا وارد ماجرایی شدی که دیگه نمی خوای توش باشی و انتظار نداشتی اینقدر طول بکشه. توصیه دیگران شاید این باشه که بیخیال بشی و کارها رو راحت بگیری ولی واقعیت اینه که این یک انتخاب نیست و الان که اینجایی باید پیش بری یا حداقل با یک برنامه مشخص ازش نجات پیدا کنی. روز چهارشنبه مواظب یک مشاجره باش و حتما اگر شروع شد، حرف هایی که لازمه رو بزن. اگر در رابطه هستی فانتزی هات رو مطرح کن اما قدم به قدم و سربسته تا هر دو پا به پای هم پیش برین و اگر در رابطه نیستی بدون که به زودی مجبوری واردش بشی – چه دنبالش باشی چه نباشی.

شهریور

اگر نمی دونی که باید تا کجا در کاری پیش بری، جوابش ساده است: تا وقتی حس می کنی خوبه! به قلبت اعتماد داشته باش. بعضی چیزها قابل سنجش نیستن و هوای خاک آلود و ابری این چند وقت هم در کنار نور فریب دهنده ماه کامل بیشتر و بیشتر جلوی دیده شدن واقعیت ها رو می گیریه. شک نکن که قلبت در این هفته بهترین راهنما است و نباید وارد چیزی بشی که دوستش نداری. در این هفته چاره ای نیست جز رمانتیک بودن. نپتون جادوگر توی خونه دوستی تو است و همه چیز داغتر از قبل شده. می خوای فقط جنبه‌های مثبت آدم ها رو ببینی ولی خودشون نمی ذارن و جنبه‌هایی منفی رو دائم بهت نشون میدن. اشکالی هم نداره چون باعث می شه تصمیم درست تری بگیری. اگر مشکلی با کسی که دوستش داری پیش اومد،‌ با ابراز عشق حلش کن.

مهر

خواسته های عاطفی ات ظاهرا در تضاد با خواسته‌های مادی / فیزیکی قرار گرفتن و باید مواظب باشی که این وسط نیازهای عاطفی رو فدای تلاش‌های فیزیکی نکنی. حفظ کردن این تعادل بسیار سخته ولی عملی و ترازوی دقیق یک دختر مهر ماهی می تونه از عهده اش بر بیاد. اجازه نده شک به خودت باعث بشه که در راه شادی قدم بر نداری. شاید سر یک موضوع مربوط به خونه با پارتنر یا دوستی وارد گفتگو بشی. اگر اینطوره نقدت رو با دوستی و لبخند مطرح کن تا بهتر شنیده بشه و اگر بهش توجه نشد تلاش بیش از حد نکن تا کسی رو نرنجونی. هفته خوبی است به شرط اینکه دغدغه هات رو کاهش بدی و خودت رو مسوول ضعف های دیگران نکنی. باید درک کرد که جهان ترکیبی از آدم ها است و ما توان انتخاب، تنظیم و کنترل تک تک اونها رو نداریم.

آبان

بدون که نمی شه هر چی حس می کنی رو با دیگران به اشتراک بذاری. بعضی حس ها، بعضی فکرها و بعضی نقشه ها مال خود آدم هستن. در ضمن اگر هر فکری که داری رو به بقیه بگی، این تصور رو به وجود می یاری که فقط حرف می زنی و به اندازه کافی ایده هات رو عملی نمی کنی. در این هفته رویاهات رو پرورش بده ولی زیاد با بقیه در موردشون حرف نزن. شرایط آسمون برات پیام مهمی داره که امیدوارم دریافتش کنی. شاید یک خبر خوش شاید هم یک درس زندگی. نپتون در خونه ارتباطات است و منطقا باید چیزی بهت برسه. دنبال لذت باش چون حقش رو داری و اگر از بودن با کسی لذت می بری، وقت بیشتری براش بذار. کمی آرتیست بازی و هیجان شدیدا توصیه می شه. تو آب هایی شنا کن که قبلا سراغشون نرفته بودی.

آذر

باید منتظر چند حمله باشی! به خاطر چیزهایی که در گذشته اتفاق افتاده یا موضوعاتی که قبلا داخلشون شدی مورد حمله قرار می گیری – یا پیش رو یا پشت سر. در صورتی که واقعا به کارهایی که کردی اعتقاد داری از خودت دفاع کن و در غیراینصورت کلا بیخیال ماجرا بشو. بعضی ها دوست دارن وقتی کسی پیشرفت می کنه،‌هر طور که می تونن اذیتش کنن. در این شرایط بدترین چیز برای تو عصبی شدن است پس حسابی مواظب باش که کسی ناراحتت نکنه – در این هفته به همه انرژی ات احتیاج خواهی داشت. امیدوارم پیش نیاد ولی اگر کسی تو رو به گریه انداخت، نگران نباش و گریه کن و در مورد احساساتت با کسی که درک کنه حرف بزن. کتاب خوندن و با خودت خلوت کردن رو فراموش نکن چون انرژی مثبت رو توی بدنت به جریان می ندازه. با خودت صادق باش و پیش از کامل شدن ماه (در جمعه) تصمیم مهمی که عقب انداخته ای رو بگیر.

دی

تفریح و شادمانی باید چند روزی صبر کنن چون درخواست های زیادی ازت هست و چند روزی رو بدون رو دربایستی تلف کرده ای. اگر در پروژه ای دو نفره به کسی قول دادی حتما پی اش رو بگیر و نذار فکر کنن تو قابل اعتماد نیستی. به سینما برو یا جایی مشابه چون لازمه کمی از محیط اصلی ات دور باشی تا بتونی حین برگشتن به اون محیط احساس راحتی و خلاقیت بکنی. اگر به یک فانتزی فکر می کنی بدون که در افکار خودت می تونی به هر جایی که می خوای سرکت بکشی اما در دنیای واقعی باید بین «کردن» و «نکردن» انتخاب کنی و موندن بین این دو وضعیت اصلا دلچسب نیست و انرژی عاطفی ات رو هدر می ده. قبل از جمعه به سوال مهمی جواب بده و نذار هفته بعد با داشتن سوال شروع بشه.

بهمن

اونقدر که می خوای نمی تونی باز و راحت در مورد موضوعی حرف بزنی و ماجرا هی کش پیدا کرده. کسی هست که با شکلی جدید از قدرت روی تو کنترل داره و با اینکه به ظاهر می تونی شرایط رو تغییر بدی، در عمل خارج شدن از شرایطی که توش هستی بسیار سخته. ناامید نشو و آروم آروم جلو برو. چیزها در طول زمان خود به خود تغییر می کنن و لازم نیست حتما ما یکهو عوضشون کنیم. یک قول روی دوش‌ات سنگینی می کنه و بهتره قبل از کامل شدن ماه انجامش بدی تا حین کوچیک شدن ماه، با کمبود انرژی مواجه نشی. فرصت انجام کار تا جمعه است و حتی اگر دست دست می کنی، صبح پنجشنبه شروع کن. حرفی خوشحال کنه هم در انتظارته و امیدوارم در همین هفته بهت برسه.

اسفند

این هفته تصمیم بزرگی منتظرت است. تفکر مثبت و بررسی دقیق جوانب موضوع بهت اجازه می ده کاری رو بکنی که مدت ها است داری بهش فکر می کنی – یا حداقل تصمیم قطعی اش رو بگیری. اگر می خوای چیزی رو بخری، حتما اینکار رو بکن چون نپتون و ماه کامل کنار هم هستن و هر دو هم در خونه چیزهای جدید. شاید خریدی که می کنی اونطوری که فکر می کردی هیجان زده ات نکنه (همه خریدها همین هستن) ولی اگر دنبال خرید هستی، جواب مثبت است. از سه شنبه نپتون حرکت معکوس کوتاهی داره و تاثیرش ممکنه خستگی یا بیحوصلگی باشه. جدی اش نگیر و بدون که دوامش دو سه روز بیشتر نیست و تنبلی کن و خوش بگذرون. گاهی زیاد خوابیدن لذت بخش ترین کار دنیا است. در صورتی که قراره تصمیمی در زندگی عاطفی بگیری، این هفته عالی است چون قلبت به راحتی واقعیت رو بهت می گه و اگر به اون رجوع کنی، جواب درست به راحتی قابل خوندنه. قوی باش و موفق.

 

 

محصول جدید رنگی رنگی : کیت ساخت ۶ جفت گوشواره حلقه ای رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. sara
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  چه عجب تیریا یه هفته خوب دارند… والا…
 2. artimis
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  پرچم تیر ماهیابالاااااااااااااااااااااااااااااا بالاخره بهترین هفته عشقی ما هم رسید:)
  بعد از این همه صبر کردن.حالا ببینیم تا چه حد برا ما صدق میکنه.
 3. Zahra
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  پیش به سوی هفته عاشقی تیرماهی ها!
 4. مهدیس
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  من ی تیر ماهیم(الان یاد پست های اقا متی تو فیسبوک افتادم.درمورد تیرماهی هافقط پست میزد)
  من نه عاشقم نه معشوق
  الان باید دنباله عشق بگردم؟
  خیلی خنده داره.اصن درست نیس این تیرماهیش
  احساس و اینا هم نوشته بود
  اعلام میکنم کل ماه ها غلطه این دفعه
  چون واسه من غلط بود
 5. نگار
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  “اگر می خوای چیزی رو بخری، حتما اینکار رو بکن چون نپتون و ماه کامل کنار هم هستن و هر دو هم در خونه چیزهای جدید. شاید خریدی که می کنی اونطوری که فکر می کردی هیجان زده ات نکنه (همه خریدها همین هستن) ولی اگر دنبال خرید هستی، جواب مثبت است. ” یعنی چی؟ یعنی خوبه اگه بخرم الان؟ 🙂
  چقد باحاله که همه چی رو میدونی رنگی رنگی.
  راستی یه سوال من متولد ۲۸ اسفندم طالع بینی فروردینو هم باید بخونم؟
 6. شفق
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  دیگه نمیخونم این قسمتو الان چندین هفته س که به اردیبهشتیا حرفای ناامید کننده میزنین و انرژی منفی منتقل میکنین
 7. سحر
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  بلخره بعد از مدتها یه خبر خوبی و امیدوار کننده ای شنیدم. منم تیری هستم. ببینیم چی پیش میاد. تیریا امیدوااااار باشید منکه حس خوبی گرفتم……
 8. ترانه
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  من یه تیر ماهیه عاشق و خوشحالم :*
  درسته بیکار شدم
  درسته دیگه درآمد ماهانه ندارم
  ولی حتما خدا برنامه بهتری برام داره

  پرچم بالاست +++
 9. shim shim
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  ینی میشه یه تیر ماهی عاشق بشه؟اگر شدم سور میدم 🙂
 10. tala
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۳

  عااااااالیه واقعا درسته مرسییییییی
 11. سعیده
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

  یه سوال، مطالب سایت و این طالع‌بینیا فقط مخصوص دختراس؟ یا درمورد پسرا هم صدق می‌کنه؟
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

   برای همه هست
 12. حسنا
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

  من اسفند ماهیم
  اینقد صالع من عشق و عاشقی داره که حرمت لیلی رو احساس میکنم والا :)))))
 13. سیما
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

  وایییییییییییییییییییییی……تیر
  عشق. ….. یو هو یوهو
  چقدر تیر ماهی داریم اینجا!!!
  :* برای همتون
 14. لیندا
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

  منم تیرماهی هستم ایشالله ک همینی ک گفتن بشه…ازعاشق شدن میترسم والا…
 15. سارا
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

  دارم باورت میکنم ،اگه این هفته اوضاع عشقی به راه باشه بیشتر بهت ایمان میارم
 16. AySan
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

  خوووووبـــــ بود ♥ شیرِ شهریــــور
 17. jamile
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

  ببخشید قضیه این پارتنر و ماه و اینا چیه ؟
 18. سیمین
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

  جالبه که بیشتر نظرات مال اسفندیا و تیر ماهیاست ! 🙂
  احساساتیا بیشتر سراغ طالع بینی میان انگار!
  منم اسفند ماهی هستم!
 19. سحر
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

  چقرد تیری داریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم. پرچم هممون بالاااااااااااست
 20. choi jong hoo
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۳

  یه هفته نظر نذاشتم همه تیریا اینجارو محاصره کردن :))))
  یوهووووووووووووووووووو
  منم تیر ماهیم …
  بابا عششششششششششششق من اسفندیههههههههههههههههههههههه
  فدااااااااااااااش !!!
  واقعا درست بود واس من 🙂
 21. shadi14
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۳

  تیر تیر فقط تیر!!!
  من خودم تیری هستم
  خواهرم تیری هست
  دوستام تیری هستند
  هممون عالیییییییییییییی هستیم!!!
  دخترای تیری فوق العاده اند
  تجربه اینو می گه.
 22. Risa.Farhadi
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۳

  فرصت یه رابطه که دنبالش نبودم پیش اومد ولی کی میتونه منو مجبور کنه؟؟تو نید گرفتن فرصت ها استدام واقعا!اینم از استعداد های ما.به نظرت کار غلطی کردم؟!آخرین بار دو سال پیش بود که اونم از دست دادم.پشیمون نیستم ولی خب…
 23. مهدی
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  سوال!!! سوال!!!

  منبع اصلی این طالع بینی کجاست؟
  آیا فال های هفته بعد از مثلاً یک سال دوباره تکرار میشن یا هر هفته یه مطلب جدید میاد؟
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

   وضعیت ستاره ها هر ۱۵۰ هزار سال یکبار تکرار میشه و ارتباطی به سال زمین ندارن.
   این ها رو از روی وضعیت ستاره ها هر هفته می نویسیم 🙂
 24. سعیده
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  چرا شنبه کسی با من حرف نزد؟ ! :'(ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...