طالع رنگی هفته - 14 تا 20 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۴ تا ۲۰ مهر

طالع رنگی هفته – ۱۴ تا ۲۰ مهر

فروردین

ساکت هستی و بقیه فکر می کنن که چرا. ماه داره خونه دوازدهم پرایوسی رو پر می کنه ولی تو درگیری هایی داری که نمی ذاره از این شرایط به نفع ایجاد یک رابطه استفاده کنی. توضیح دادن در مورد موضوعات بی فایده است و بهتره اگر چیزی در گذشته است، در گذشته رهاش کنی. در صورتی که در یک رابطه هستی انتظار پستی و بلندی داشته باش و اگر تنهایی در این هفته (بخصوص با خسوفی که تو خونه خودت در پیشه) چندان امیدی به هیجان جدید نمی ره.

اردیبهشت
طبیعتا دوست داری به دیگران کمک کنی و دوست و همراه و معشوق خوبی باشه ولی در این راه دردسرهایی پیش می یاد. حواست باشه که در این هفته شغل تو حل مشکل دیگران نیست و بهتره انرژی ات رو برای مقابله با چیزهایی بذاری که در این هفته در پیش رو است. تلاش کن تعادل احساسی ات رو حفظ کنی چون یک جاهایی حس می کنی باید بزنی زیر گریه ولی بهتره مقاومت کنی. در صورتی که در یک رابطه عاطفی در محل کار یا درس درگیر شدی حواست باشه که معمولا بهتره آدم چیزها رو با هم قاطی نکنه. عاشقی با همکار سخته و عاشقی با همکلاسی بهتره زودتر فرم دیگه ای بگیره.

خرداد
حالا که ماه به خونه نهم مکان‌های دور رسیده یک ماجراجویی درست روبروت قرار داره. در این هفته با هیجان جالبی روبرو می شی که درگیر شدن توش شدیدا توصیه می شه – حتی اگر اول کار کمی عجیب یا احمقانه به نظر برسه. خورشید در خونه چهارم امنیت است و این شرایط رو برات تا حد زیادی مطمئن می کنه اما هنوزم دستور همیشگی است که «اول فکر بعد عمل». تو و یک دوست خیلی صمیمی لازمه با هم حرف بزنین ولی این بحث به عقب افتاده. اگر تو می خوای چیزی به کسی بگی ، شنبه هفته بعد تا دوشنبه شبش اقدام کن و اگر فکر نمی کنی لازمه چیزی به کسی بگی، مطمئن باش کسی هست که حسابی منتظره با تو حرف بزنه.

تیر
رمز قدرت در این هفته اینه که با عقل پیش بری و حتی اگر چیزی رو دوست نداری، در مقابل منطق تسلیم بشی. یک صدای بلند در این هفته دیده می شه که امیدوارم فریادی از عصبانیت نباشه. وقتی شنیدیش یک لحظه مکث کن و بعد عکس العمت رو نشون بده تا موفق از حادثه بیرون بیای. کلا در این هفته با بودن ماه در خونه اول احتمالات، باید منتظر یک اتفاق (احتمالا نه چندان خوشایند) باشی. اگر در مجلس بزرگی شرکت کردی سعی کن با جمع خوب باشی چون بیشتر از اونی که خودت متوجهی، زیر ذره بین هستی. قولی به تو داده شده که به زودی عملی می شه. از شنبه به بعد منتظر باش و اگر تا دوشنبه خبری نشد،‌یادآوری کن.

مرداد
اگر حتی پیش از اینکه طرف مقابل حرف بزنه، معتقد باشی که می دونی چی می خواد بگه؛ حتی بهترین تلاش‌هات برای گفتگو هم شکست خواهد خورد. ماه احساساتی در خونه هفتم پارتنر است و لازمه ارتباط کلامی بیشتری برقرار کنی. با قلبت گوش بده تا طرف هم قلبش رو برات باز کنه. یک مشکل مالی کوچیک در این هفته خودنمایی خواهد کرد یا ریشه خواهد زد که بهتره نگرانش نباشی. پول قابل قبولی هم در راهه و این دو تا همدیگه رو خواهند پوشوند. به یکی از اعضای خانواده محبت کن تا خورشیدی که در خونه هفتم خویشاوندان طلوع کرده هم از این هفته شاد بشه و تاثیرش رو توی جایی که فکرش رو هم نمی کنی ببینی. اگر دنبال جواب یک سوال هستی، بهتره یک هفته دیگه هم صبر کنی.

شهریور
در یک تصمیم گیری سخت درگیر شدی و مشکل اصلی هم اینه که هر دو طرف جریان از نظر تو ارزش یا وزن یا اهمیت نسبتا مشابهی دارن. راه انتخاب اینه که به آینده دور نگاه کنی و ببینی کدوم یکی از انتخاب ها رو با شادی در آینده دور برای بقیه ممکنه تعریف کنی و همون رو انتخاب کنی. در این هفته یک گردهمایی منتظرت است که نتایجی متفاوت با دفعات قبل داره. انگار یک تغییر در راهه که تو توش مرکزیت نگاه همه رو داری. رقصیدن رو فراموش نکن و اگر خیلی وقته که نرقصیدی حتی اگر شده در تنهایی کمی برای خودت برقص و از دقیقه دوم و سوم تاثیر مثبتش رو خواهی دید.

مهر
در طول چند روز آینده یک موضوع مربوط به اعتماد بروز می کنه و باعث دلخوری می شه چون اورانوس طوفانی و خورشید از چهارشنبه تا یکشنبه کنار هم هستن و بروز هر جور استرس ممکنه. در طول این هفته احتیاط کن تا اتفاقی نیافته که اثری طولانی مدت روی آدم ها بذاره – بعضی دل شکستگی‌ها به این زودی ها رفع نمی شن و این هفته مستعد اینجور چیزها است. ماجراهای عاشقانه هم افول می کنه و در این هفته نباید انتظار اتفاقات چندان هیجان انگیزی داشته باشی. این هفته رو به آرامش و امنیت بگذرون و اگر می تونی چیزی بکار یا آهنگ جدیدی گوش بده یا تنهایی کمی قدم بزن تا با انرژی مثبتی که می گیری، هفته رو با قدرت رد کنی.

آبان
انگار مجبوری که کاری رو بکنی که نمی خوای. حتی ممکنه اینکار نزدیک تر شدن به یک نفر باشه یا نوع رابطه با کسی که علی رغم خواست خودت، داره به شکلی که نمی خوای تغییر می کنه. خورشید و اورانوس در خونه تصمیم به هم رسیدن و کس دیگه ای برات تصمیم می گیره و کنترل خیلی کمی روش داری. حداقل کاری که می تونی بکنی اینه که نشون بدی با چیزی که در جریانه مخالفی ولی جنگ حادی هم نکنی. در صورتی که حس می کنی چیزی که قراره آرامش بخش باشه، استرس زا شده یعنی یک جای کار می لنگه. به خودت رجوع کن و ببین چه چیزی رو می شه تغییر بدی که فضای اطرافت دلچسب‌تر بشه.

آذر
کاری یا برنامه ای رو با انتظارات بالایی شروع کردی ولی سریعا برات مشخص می شه که باید سطح انتظاراتت رو پایین بیاری و با چیزی که توش قرار گرفتی جور بشی تا بتونی به مسیر ادامه بدی. در یک سورتمه،‌ امکان نداره یکی از سگ ها خیلی تندتر از بقیه بدود پس اگر دیدی هی داری تلاش می کنی تا چیزی رو پیش ببری ولی اون چیز سرعت نمی گیره، بهتره کمی کندتر بشی و با حوصله ماجرا رو پیش ببری. ماجرای عشقی هم در این هفته خوب نیست ؛ حداقل هیچ چیز جدیدی نداره. اگر تنها هستی این هفته رو هم تنهایی ادامه بده که قراره در طول دو سه هفته آینده اتفاقات جالبتری بیافته – تنها نقطه امید این هفته یک گردهمایی است که امیدوارم خوش بگذره.

دی
دنبال یک هیجان هستی و دوست داری کاری بکنی که کلا در زندگی نه فقط نکرده باشی که فکرش رو هم نکرده باشی! مسیر عادی با اینکه تازه شروع شده کمی حوصله سر بر است و حق داری اگر بخوای کاری غیر معمول بکنی. در صورتی که به اندازه کافی فکر کرده ای حتما به سراغ چیز جدیدی که توی ذهنت هست برو اما اگر کلا چند روزه که به فکرت افتاده، بهش فرصت پخته شدن بده. در این هفته خورشید در خونه نهم حقایق است و چیزی که بهش مشکوکی یا بهش فکر می کنی، به احتمال زیاد همون شکلی است که فهمیدی. کشف حقایق خاصی دردناکه ولی بهتره باهاشون مواجه بشی تا به خودت دروغ بگی. در زندگی عاطفی یک هیجان کوچیک و تجربه نشده در راهه، احتمالا چهارشنبه.

بهمن
فرصت دیدن تصویر کلی از زندگی اقتصادی فراهم نیست و بهتره تصمیم بزرگی نگیری. البته نمی گم خرید نکنم… اورانوس در هفته بعد از خونه پنج اقتصاد گذشته و فرصت خریدهای بزرگتر فراهمه. اصرار برای قبولوندن نظرت به یک نفر کار نخواهد کرد. اگر می خوای کاری رو بکنی و مطمئنی، مشورت نکن و مستقیم عمل کن و بذار بقیه نتایجش رو ببینن. یک کاغذ مهم در این هفته دست به دست می شه – شاید هم چیزی رو امضا کنی که به نفعت است. کلید موفقیت بین تو و کسی که دوستش داری اینه که بتونین با هم حرف بزنین و هر کدوم از یک موضع پایین بیاین. اگر اون ببینه که تو حاضری از چیز مهمی به خاطرش بگذری، اون هم حاضر می شه تغییری که می خوای رو ایجاد کنه. حرف بزنین.

اسفند
کسی با انتقاد زیاد و حمله به ارزش‌های پایه‌ای ات باعث عصبانیتت می شه یا حتی بدتر، سعی می کنه عصبانیت کنه. دقت کن که آدم اگر حس کنه فضا، فضای عقل و منطق نیست لازم نیست با عقل و منطق پیش بره. دوستان خوبی دورت هستن که در این هفته در یک گردهمایی خوب، از یکیشون حرف مهمی رو می شنوی. در صورتی که کسی چیزی ازت خواست حتما بهش بده یا در موردش اقدام کن یا حداقل روشن بگو چرا نمی تونی قبولش کنی چون نیت طرف کاملا صادقانه است. در رابطه عاطفی کمی استرس رو شاهد هستیم که تاثیر بودن اورانوس در خونه یازده عشق است و روز چهارشنبه خسوف کوچیک ماه ممکنه کمی از منابع مالی ات رو صرف خودش کنه پس اگر پول کم بود نگران نباش، وضع سریعا بهتر می شه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بستنی خاتون
  ۱۴ مهر ۱۳۹۳

  “تلاش کن تعادل احساسی ات رو حفظ کنی چون یک جاهایی حس می کنی باید بزنی زیر گریه ولی بهتره مقاومت کنی.”
  این واقعا الان برام خوب بود…واقعـــــــــآ 🙂
 2. هدیه
  ۱۴ مهر ۱۳۹۳

  اسفند … هفته پراسترسی در پیشه … من نگرانم 🙁
  • آمتیست
   ۱۵ مهر ۱۳۹۳

   اسفند
   یکی از من یه چیزی خواست اما من گفتم نه 🙁
 3. parisa
  ۱۴ مهر ۱۳۹۳

  مرسی رنگی رنگی
 4. nahalbano
  ۱۴ مهر ۱۳۹۳

  ممنون. تاحالا نشده طالع شهریور برای من غلط در بیاد همیشه درست بوده حتی دفعه پیش…
  این دفعه هم درسته کلمه به کلمه اون
  شهریوری ها پرچم بالا پاشین برقصین
 5. آلما
  ۱۴ مهر ۱۳۹۳

  دچار ترس شدم، من دیه ظرفیت ِ کشف ِ حقایق ِ دردناک ندارم خب 🙁
  چرا دی مبهم بود انفد؟ :/
 6. ارمان
  ۱۴ مهر ۱۳۹۳

  به طرز عجیبی درسته دمتون ناجور گرمه ها…
 7. چیکچی
  ۱۵ مهر ۱۳۹۳

  امیدوارم همینطوری پیش بره که اینجا گفته 😀
 8. ابروکمون
  ۱۵ مهر ۱۳۹۳

  ^^در زندگی عاطفی یک هیجان کوچیک و تجربه نشده در راهه، احتمالا چهارشنبه.^^

  ای وای !! ینی کی میتونه باشه این وقته پاییز ؟! من آمادگیشو ندارم (-:

  حالا کدوم چهارشنبه؟ ای بابا خب تاریخ و آدرس دقیقُ مینوشتین دیگه !!

  حالا من چی بپوشم !!!!
 9. فلورا
  ۱۵ مهر ۱۳۹۳

  اسفند: آقا من همین امروز روشن می گم چرا قبول نمی کنم عواقبش با تو رنگی جان! 😀
 10. نازی
  ۱۵ مهر ۱۳۹۳

  خیلی دوست دارم با کسی که دوستش دارم حرف بزنم(بهمن) ولی…

  من همین دیروز ارتودنسی کردم : |
 11. نازی
  ۱۵ مهر ۱۳۹۳

  ای بابا شما چرا اینجوری میکنید.. : [
  یکی میترسه یکی نگرانه یکی هفتش پراسترسه…
  فردای هر روزتونو خودتون رقم میزنین.این طالع بینی رو به فال نیک بگیرین و نیمه پر لیوانو ببینین.تا رنگی رنگی مجبور نشه در جوابتون بگه “این فال رو جدی نگیرین” : (
  کل تصورات آدم له میشه :’ (
  • فیزول
   ۱۸ مهر ۱۳۹۳

   کاملا با شما هم عقیده هستم
 12. زهراالملوک ^___^
  ۱۵ مهر ۱۳۹۳

  چقدر واقعا امیدواری :)))))))))))))))
  منتظر اتفاق خاصی نباش :دی
  جونم رنگی رنگی جوووووووووووونم 🙂
 13. DODO.JRH
  ۱۶ مهر ۱۳۹۳

  خیلی خوبی رنگی رنگی.خیلی.
 14. حسنا
  ۱۶ مهر ۱۳۹۳

  عاشقتم رنگی رنگی جوووووووووون
  بازم مثه همیشه پرچم اسفند ماهیا بالاست
  هورااااااااااا
 15. من
  ۱۶ مهر ۱۳۹۳

  سلام رنگی رنگی جون
  کاش طالع تیری ها یکم جذاب تر بود باور کن اینقدر ها هم شرایط ماکسل کننده نیست
 16. عطیه
  ۱۶ مهر ۱۳۹۳

  به طرز اسف باری درست بود. واقعا زیادی آروومم این هفته
 17. زهرا
  ۱۷ مهر ۱۳۹۳

  اورانوس در خانه یازده عشق یهنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی میدونه
 18. اسفندیااااا
  ۱۷ مهر ۱۳۹۳

  کمی استرس؟؟؟!!!!!
  پووووووووووووووف
 19. احسان
  ۱۸ مهر ۱۳۹۳

  آذر 🙂
  ممنون رنگی رنگی :*
 20. بشری
  ۱۸ مهر ۱۳۹۳

  یه جورایی درست در میاد.اما من برام قابل درک نیست که همه ی تیرماهیا اینطور طالعی داشته باشن.
  برام جذابه.منتظر اون فریاده م.
 21. sara
  ۱۸ مهر ۱۳۹۳

  در مورد شهریور به طرز وحشتناکی درست بود!:O
  نمیدونم چه تصمیمی باید بگیرم هنوز…هههههیییی:(
 22. شادی
  ۱۹ مهر ۱۳۹۳

  خیلی درست بود!همش هم اتفاق افتاد:(
  فقط یه اشتباهی کردم کسی ازم چیزی خواست و من ندادم:(( حالا چه غلطی کنم؟؟؟!
  اسفند
 23. گل
  ۲۰ مهر ۱۳۹۳

  روز بیستم خوندمش اما هم مهر و هم بهمنش دقیقن درست بود و اتفاق افتاده بود !!
 24. شادی
  ۲۰ مهر ۱۳۹۳

  الان خوندمش کاملا درست بود
 25. paeez
  ۲۰ مهر ۱۳۹۳

  ey baba
  kooooooooooooo pa hayajane atefi man:(
 26. بهار فروردین
  ۲۳ مهر ۱۳۹۳

  باید ی جوری طالعه فروردینیارو مینوشتی ک سکته نکنن بیچاره هاارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...