طالع رنگی هفته - 6 تا 12 دی ماه - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ دی ماه

طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ دی ماه

فروردین
شروع ماه دی که در تربیع با فروردین است خبرهای خوبی برای متولد فروردین داره. اگر به خودت استراحت نداده ای، اینکار رو بکن و اگر کردی بدون که خوب کردی. شاید تنهایی سخت باشه ولی مزایایی خوبی برات خواهد داشت که به زودی ثمره اش رو می بینی. خریدن چیزی در طالع هست و هی داری به تاخیرش می ندازی. زودتر خرید کن. سه شنبه یا چهارشنبه یا حداکثر پنجشنبه خبر مهمی در راهه که می تونه رو تصمیمیت تاثیر بذار. با جدیت گوش بده و قبل از اینکه حرف طرف مقابل تموم بشه، شروع به حرف زدن نکن چون با اینکار بخش مهمی از اطلاعات رو از دست می دی.
اردیبهشت
ماه دی برای اکثر آدم ها ماه خوبی خواهد بود؛ از جمله متولد اردیبهشت. لازمه برنامه ریزی برای کاری رو شروع کنی یا پیش ببری وگرنه بعد از مدتی حسابی استرس خواهی داشت. فریب این سرما رو نخور چون اطراف تو حسابی گرم می شه. ونوس داره از خونه نهم ایده های بزرگ مستقیم به سمت ماه تو حرکت می کنه پس منتظر اتفاقات جذابی باش. ستاره ها بهت اجازه دادن که تا جایی که می خوای بلند پرواز باشی و بهش هم برسی پس به کم راضی نشو. روز سه شنبه تا پنجشنبه اتفاق بدی در پیشه که بهترین روش از سرگذروندنش، صبر و شکیبایی است؛ اگر دعوایی پیش اومد اصلا درگیرش نشو.
خرداد
از شنبه تا سه شنبه احتمال ناراحتی هست ولی اصلا خودت رو نگرانش نکن.در صورتی که کاری به شکل دلخواه پیش نمی ره یا کسی رفتاری می کنه که برات جذاب نیست، بدون که شدیدا وابسته به شرایط آسمون است و با کمی صبر همه چیز درست می شه. از سه شنبه به بعد آسمون چرخشی به سمت تو داره و باید منتظر یک خوش شانسی باشی. یکی از چیزهایی که باعث می شه از خودت راضی باشی رو از دست دادی و بهتره با تمرکز و تلاش دوباره به خودت بقبولونی که بهترین هستی. واقعا هم هستی؛ حداقل نظر ستاره ها که اینه! از سه شنبه که ساترن از خونه هفتم پارتنر خارج می شه و جاش رو به ونوس می ده، شرایطی پیش می یاد که در هر ۲۹ سال یکبار ممکنه: ری استارت کردن یک رابطه خراب و تبدیل کردنش به یک رابطه عالی. راه انجام اینکار یک صحبت در مورد همه مشکلات و ارائه راهکار است. اگر مساله پیش نرفت بدون که خوب گوش نکرده ای.
تیر
باز شدن کانال احساساتت به وضعیت ستاره ها مربوطه. چه عاشق بشی و چه غمگین بدون که شدیدا گذرا است و نباید روش تصمیمی جدی بگیری. از امروز تا سه شنبه شرایط آسمونی خیلی خوب نیست و اگر بدشانسی ای پیش اومد بدون که راه رد شدنش ازش بی اعتنایی است و بس. یک مانع در سر راه عشق وجود داره که در همین هفته شروع به کنار رفتن می کنه. ساترن که سیاره یادگیری و محدودیت ها است داره از خونه پارتنرت عبور می کنه و عجیب نیست اگر یکهو حس کنی مشکلت غیب شده. اگر ازدواج کردی انتظار یک صحبت تند رو حوالی وسط هفته داشته باش.
مرداد
هر جا که میری آدم ها خوشحال می شن و اکثرا دوست دارن توی جمعشون باشی. این هفته اما بهتره کمی از جمع ها فاصله بگیری یا حداقل سراغ جمع های جدیدتر بری و به قول معروف آب‌های تازه رو برای شنا انتخاب کنی. چیزی مثل کار یا رابطه داره سعی می کنه به تو برسه ولی مشکل اینه که جایی که باید باشی نیستی. سه شنبه چهارشنبه و پنجشنبه سعی کن مکان های جدید رو پیدا کنی – مثلا یک کافی شاپ جدید یا سر زدن به محل کار یا درس یک دوست – تا شاید به این جستجوگر فرصت بدی که پیدات کنه. کسی منتظر تلفن تو است پس لطفا زنگ بهش زنگ بزن – ایمیل و مسیج فایده نداره. اگر عشق جدیدی در حال شکل گیری است بهش اهمیت بده و جدی اش بگیر چون حرکت ساترن در وضعیت فعلی دو و سال و نیم طول خواهد کشید و هر چیزی که الان شروع بشه،‌ طولانی مدت است.
شهریور
اینکه بقیه به اندازه تو کاری رو جدی نمی گیرن باعث ناراحتی ات می شه. حق هم کاملا با تو است و اگر واقعا کسی در چیزی «بله» گفته باید سریعتر حرکت کنه. اما این رو در این هفته بهشون یادآوری نکن و سعی کن این هفته رو با آرامش و حوصله بگذرونی. حل کردن مشکلات دیگران نباید اولویت تو باشه و بهتره وقتت رو برای خودت اختصاص بدی. یاد گرفتن چیزی جدید شدیدا توصیه می شه حتی اگر چند کلمه از یک زبون دیگه یا نصب و ور رفتن با یک برنامه کامپیوتری یا پختن یک غذای ابتکاری باشه. در رابطه یک کشمکش قدرت هر دوی شما رو ناراحت می کنه ولی چاره ای نیست و اگر پیش بیاد خوبه که تلاشت رو برای برنده شدن بکنی. گاهی حتی در رابطه هم باید سعی کرد که برنده بود.
مهر
کارهای زیادی هست که باید تمومشون کنی. بخصوص کارهای خونه. اینکه نمی دونی از کجا باید شروع کرد اصلا مهم نیست و نباید وقتت رو بگیره چون در شرایط فعلی از هر جا که شروع کنی به نفعت است. برنامه ریزی بیش از حد وسوسه کننده است ولی حواست باشه که برنامه هدف نیست، هدف برداشتن قدم های کوچک برای رسیدن به مقصده. تصمیم گیری در این هفته سخته بخصوص اگر چیزی مشترک بین تو و یک دوست صمیمی باشه. در صورتی که نظر خودت درباره چیزی عوض شده، نگران نباش و مطرحش کن و بدون که تغییر نظر نشونه رشد است. در صورتی که دنبال دیدن آدم جدید یا رابطه ای جدید هستی، از سه شنبه تا پنجشنبه زمانی طلایی داریم چون ساترن درست در کنار ونوس ایستاده. در جمعی می درخشی و همه تا مدت ها هنرنمایی تو یادشون می مونه.
آبان
ماه دی شروع شده و هلال ماه هم درست توی خونه پنجم لذت ها است! وقتشه که از زندگی راضی تر باشی، خوشحالی کنی و به خودت خوش بگذرونی. یادت باشه که توی خوشگذرونی عقل همیشه مهمه ولی خب گاهی می شه کمی هم شل تر گرفت. متولد آبان در این هفته شدیدا حق داره هر کاری دوست داره بکنه. اگر درگیر امتحان هستی بهتره به اندازه کافی زمان برای شاد بودن و انرژی گرفتن هم بذاری چون نمی شه از یک ظرف فقط آب برداشت و توش آب نریخت. خودت رو با چیزهای خوب تغذیه کن و اگر لازمه چیز خوبی بری خودت بخر. در رابطه اتفاق خوبی در جریان است و اگر با کسی در رابطه هستی حتما یک هدیه کوچیک بهش بده تا بدونه احساست نسبت بهش چیه. اگر هم با کسی در رابطه نیستی ولی می خوای شروع کنی، این هفته هفته خوبیه چون متولد آبان، هیچوقت بیشتر از زمانی که ماه توی خونه شادی اش است، توانایی خوشحالی نخواهد داشت.
آذر
شرایط خانوادگی پیچیده می شه – حتی پیچیده تر از چیزی که الان به نظر می یاد. در صورتی که در این هفته جنجالی به پا شد یا در اطرافت مشاجره ای اتفاق افتاد سعی کن اصلا توش درگیر نشی. از امروز تا سه شنبه نیاز داری که یک «نه»‌ محکم بگی. نه رودربایستی کن و نه تعارف و قرص و محکم به موضوع پیش اومده ای که نمی خوایش، «نه» رو بگو تا توی دردسر نیافتی. ساترن که سیاره نظم است داره وارد محدوده آسمونی تو می شه و نتیجه اش بلوغ در زندگی است. اگر در مورد چیزی مردد هستی در این هفته می تونی بفهمی نظرت در موردش چیه و اگر چیزی هست که مدت ها است معطل مونده، در این هفته تکلیفش معلوم می شه و اگر عاشق کسی هستی، تعهداتت نسبت به اون آدم جدی تر می شه. هفته جدی ولی خوبی در پیشه پس تنبلی نکن و از هر روز حداکثر استفاده ای که می تونی رو بکن.
دی
هر چقدر که بیشتر سعی می کنی به کارها و روزها و ساعت ها مسلط باشی،‌ وضعیت بدتر می شه. کمی بیخیال باش و سعی کن به جای تلاش در کنترل شرایط، باهاشون کنار بیای و کارها بهتر می شه. در نیمه اول هفته خبر خاصی در جریان نیست و بهتره کاملا معمولی بگذرونی ولی برای نیمه دوم حتما یک برنامه هیجان انگیز داشته باشه. تازه وارد ماه تولد تو شده ایم و اصلا درست نیست حوصله یک دی ماهی سر رفته باشه. یک ترس قدیمی دوباره به سراغت می یاد تا اذیتت کنه. راه خلاص شدن ازش اینه که با موضوع روبرو بشی. اکثر چیزها فقط در فکر ما ترسناک هستن و توی دنیای واقعی که اتفاق بیافتن می بینیم خیلی هم چیز خاصی نبودن. یک شب باید از خونه بیرون بری و بهتره حواست باشه که گوشی ات شارژش کامله.
بهمن
چاره ای نداری جز قبول اینکه بعضی ارزشهای خودت یا اطرافیانت در حال تغییر هستن. در این شرایط اصرار روی نگه داشتن ارزش های قدیم و پافشاری روی اینکه هیچ چیز عوض نشده بی فایده است. در این هفته – بخصوص در نیمه دوم – خیلی خوبه بتونی تنوعی به زندگی ات بدی و مثلا در یک جمع جدید یا جای جدید شرکت کنی یا چیزی رو بخری که مدتی است دوست داری داشته باشیش. مشکل مالی کوچیکی در راه است ولی به هرحال خرید کردن بهتر از اینه که صبر کنی پول‌هات جای دیگه تموم بشن. کسی علاقمند است تو رو در جایی همراهی کنه که قبول نمی کنی. متاسفانه تصمیمی اشتباه باعث ناراحتی و پشیمونی می شه ولی نگران نباش چون اگر فکرت رو باز نگه داری و از چیزهای جدید استقبال کنی، اتفاقات خوبی برای پنجشنبه و جمعه پیش بینی می کنم.
اسفند
ماه تازه وارد فصل زمستون شده و تغییراتی در اطرافت ایجاد خواهد شد. یک نگرانی نسبت به دوستان وجود داره و خوبه اگر خودت پیش قدم بشی و با تلفن از احوال یکی از دوستات پرس و جو کنی یا ببینی که مشکل چیه. سیاره ساترن به عنوان الگوی نظم وارد خونه مقابل اسفند شده و اگر می خوای به دستورش عمل کنی باید یک روز فقط و فقط برای خودت یک کار ذوقی انجام بدی که نظم و ترتیب داشته باشه. مثلا مرتب کردن قفسه کتاب ها یا آشپزی (فقط برای خودت!) یا درست کردن یک جسم فیزیکی. اگر فکر میکنی شانس عشق از دست رفته، اشتباه می کنی چون کسی که قبلا خیلی بهت توجه داشت، بازم داره بهت فکر می کنه و این تفکرش روز جمعه به اوج خودش می رسه و تو هم ارتعاشاتش رو حس خواهی کرد. آماده بازگشت به روزهای اوج باش!

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Ned
  ۶ دی ۱۳۹۳

  روزهای اوج می آید…
  کمی صبر باید کرد،
  صبر…
  ممنون رنگوورنگی..
  ازهمه رنگی
 2. شیوا
  ۶ دی ۱۳۹۳

  بلاخره انتظارها به سر رسید و طالعمونو خوندیم:)
 3. نیلوفر
  ۶ دی ۱۳۹۳

  آخ جوووون
  ممنونم دختر رنگی 4. اخ جان…. ایول ینی خعلی خوشال شدم. هرطالع بینی ک شده بود هفته قبل برام اتفاق افتاد ایول دارین.
  شانس عشق از دس نرفته و طرف بم فک میکنه 🙂
 5. NeShAt
  ۶ دی ۱۳۹۳

  یه مهرماهی…….بینظیره
 6. شراره
  ۶ دی ۱۳۹۳

  اگر عاشق کسی هستی، تعهداتت نسبت به اون آدم جدی تر می شه !!!
  این چیه آخه؟؟؟ یعنی چی؟
 7. i
  ۶ دی ۱۳۹۳

  وای!چه دعوایی؟؟؟ترسوندیم رنگی رنگی!خدا به خیر بگذرون.
  اردیبهشتیم.برام دعا کنید.
 8. فاطمه
  ۶ دی ۱۳۹۳

  متولد ۲ شهریور باید طالع کدوم ماه رو بخونه ؟!
  میشه از طالع بینتون بپرسید؟!
  خیلی وقته ک دادم طالع مربوط ب شهریور رو میخونم اما اصلا با اتفاقات زندگیم تطابق نداره 🙁
  • AySan
   ۶ دی ۱۳۹۳

   من یک شهریوریم ولی شهریور برام درست از آب در میاد ^_^
 9. زهراالملوك ^_____^
  ۶ دی ۱۳۹۳

  وااااااااااااااى خداااااااااااااااا
  یعنى مردم از خنده وقتى دیدم نوشته خریدن چیزى توى طالع هست که هى عقب میندازیش :)))))
  من سه هفته است میخوام شارژر بخرررررررمممممم چون گرونه نمیخرم فعلا سر میکنم بدونه آیپد :))))))
 10. پروانه
  ۶ دی ۱۳۹۳

  خیلی جالب بود!!!!
  من اسفندی نیستم ،ولی روز جمعه شدیـــــداً به یه اسفند ماهی فکـــر میـــکردم!!
 11. صفورا
  ۶ دی ۱۳۹۳

  هر ۲۹ سال یکبار اتفاق میفته ؟!! خب من درگیر رابطه ای نیستم که قرار باشه عالی بشه . . .
 12. حسین
  ۶ دی ۱۳۹۳

  بهمن ماهی نداریم؟ این هفته اوضاع زیاد جالب نیست برامون :دی
 13. ساجده
  ۶ دی ۱۳۹۳

  سلام..این دو سه هفته رنگی رنگی حسابی داره غافلگیرم میکنه
  دمتون گرم ممنون
  واقعا هم منتظر تماسشم.قبل خوندن این فال به این فکر میکردم که چرا زنگ نمیزنه!عالی بود.اون دوسالش هم خدا میدونه چی میشه :))))
 14. محمد
  ۶ دی ۱۳۹۳

  قشنگ بود.
  مرسی.
  ولی دوستان این یه سرگرمیه نباید زیاد جدی بگیرین.
 15. بهرخ
  ۶ دی ۱۳۹۳

  پرچم اردیبهشتی ها که این هفته پایینه مثل اینکه:-)
 16. ریحانه
  ۶ دی ۱۳۹۳

  سلام.
  منم ۱ آذر هستم و هیچ وقت درست نبوده برام.
  راستش به نظر منم سرگرمیه. حداقل برا من که هست. چون تا به حال درست نبوده و جهت فان فقط میخونم.
 17. شهره
  ۶ دی ۱۳۹۳

  یعنی آرزو به دلم موند که یک هفته واسه من درس دراد اما هیچ کدومش اتفاق نمی افته واسم ولی من امیدمو ازدست نمیدم و هر هفته میخونم که شاید درست دربیاد
 18. ستاره
  ۶ دی ۱۳۹۳

  شهریوریا که بدبختا همش باید آسته برن آسته بیان 🙁
 19. نیلوفر
  ۶ دی ۱۳۹۳

  رنگی جون تو فروردین نوشتی رو تصمیمت تاثیر میزاره یا رو صمیمیت تاثیر میزاره؟؟
 20. الا
  ۷ دی ۱۳۹۳

  رنگی جونم من آبانی ام ولی چرا طالع من درست درنمیاد؟:-(
 21. لیلا
  ۷ دی ۱۳۹۳

  چه هفته ی پر هیجانی به نظر می رسه، خردااااد پرچمش بالاست 🙂
  هر ۲۹ سال یه بار، چه شود، هووووووو پیش به سوی آینده ی روشن 🙂
 22. پروانه
  ۷ دی ۱۳۹۳

  دوباره به خودت بقبولونی که بهترین هستی. واقعا هم هستی؛

  من خیلی خوبم واقعآ هم هستم 🙂
 23. shadi
  ۷ دی ۱۳۹۳

  هورااااااااااااااا!
  بسی خوشحال شدم!رنگی جونم مرسی!
  من عاشق اسفندم!
 24. neda
  ۷ دی ۱۳۹۳

  بازم دقیق ..مثل همیشه.. مخصوصا اون قسمتش ک مربوط ب کار بود مررردداددد
 25. هاله
  ۷ دی ۱۳۹۳

  متاسفانه تصمیمی اشتباه باعث ناراحتی و پشیمونی می شه !!!!!!!!!!!

  یعنی چی؟ تصمیم من قبول کردن خواستگارم بوده… یعنی اشتباههههههه؟؟؟؟ 🙁
 26. ستاره
  ۷ دی ۱۳۹۳

  ببخشید ولی من واقعا متاسفم واسه آدمایی که به این طالع بینیا اعتقاد دارن و حالب اینکه میگن واااای خدایا چقدر برا من درست میاد بابا بخدا اینا همش چرت و پرت یکم به خودتون بیاین دنبال این خرافات نرین من قصد ناراحت کردن کسیو نداشتم ولی واقعا ناراحت شدم وقتی کامنتا خوندم که اینقدر به این چیزای پوچ و بی ارزش اعتقاد پیدا کردن
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۷ دی ۱۳۹۳

   ممنون از ابراز نگرانی تون اما آدمها برنامه زندگیشون رو بر اساس طالع بینی نمیچینن. فقط از جهت یک تفریح چک میکنند ببینند چند تا از اتفاقات با این نوشته جور بوده یا نبوده ؟ 🙂
   • daffodill
    ۷ دی ۱۳۹۳

    توصیه های این طالع بینی هم خیلی خوبه
    مثل اینه که یه دوست داره بهت می گه اگه این شرایط پیش اومد می تونی این کار رو هم انجام بدی
    (قرار نیست زندگی رو روی یه طالع بینی بچینیم ، ولی دید آدم رو نسبت به اتفاقات دور و برش وسیع تر می کنه)
  • boshra
   ۱۳ دی ۱۳۹۳

   عزیز من منم قبلا به این چیزا اعتقاد نداشتم.اما این طالع هم یه سرگرمیه و هم یه امیدواری.نه که جوگیر باشم سر این چیزا.امیدوار میشم که میشه خیلی چیزا رو تغیر داد.مثلا اگه بگه بدشانسی میاری من تمام تلاشمو میکنم که هفته ی خوبی داشته باشم.خوبیش اینه.
 27. راستین
  ۷ دی ۱۳۹۳

  حقیقتا من به این ها اعتقادی ندارم و فکر می کردم که یک آدم رنگی رنگی هم اصولا به چنین چیزهایی اعتقاد نداره.
 28. الهام
  ۷ دی ۱۳۹۳

  عجب چ شود این هفته واسه منِ اردیبهشتی!اتفاقات جذاب منو از اون هفته تا الان ول نمیکنه 😀
  ولی دعوا رو چ کنم !
 29. مهدیه
  ۷ دی ۱۳۹۳

  عجیبه که انقدر درست در میاد 🙂
 30. eli
  ۷ دی ۱۳۹۳

  kheyli daghigh bud ham male khodam ham male namzadam mercccccc
 31. پانی
  ۸ دی ۱۳۹۳

  مرسی از طالع بینی خوبتون! همیشه از خوندنش و درست بودنش لذت می برم!این دفعه یکم هیجان انگیز ناک بود :)) تولد دی ماهیای عزیز (هم ماهیای خودم) هم مبارک 🙂
 32. الهام
  ۹ دی ۱۳۹۳

  مرسی رنگی رنگی

  عالی بود
 33. لاذن
  ۱۳ دی ۱۳۹۳

  من آخر هفته میام میخونم که یه وقت تلقین محسوب نشه …. لامصب عینه هفته آدمو میگه …
  دیگه بهونه نیارین
  من آخر تیرم جمع بندی میکنم تیر و مردادو ..!! درسته دیگه ؟ :)))ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...