طالع رنگی هفته - 27 مرداد تا 2 شهریور - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۷ مرداد تا ۲ شهریور

طالع رنگی هفته – ۲۷ مرداد تا ۲ شهریور

فروردین

هیچ کس بیشتر از تو نمی دونه که شروع یک پروژه راحت تر از تموم کردنشه. کلی چیز نصفه و نیمه تلنبار شده و بهتره یا بیخیالشون بشی یا تمومشون کنی. نذار بینابین باشی. دوری از یک نفر به نفعت تموم خواهد شد. به زور خودت رو به کسی نزدیک نکن. حق انتخاب رو به طرف بده و بذار تصمیم نهایی رو اون بگیره. از یک بلیت استفاده می کنی تا به مقصود برسی. نگران خرج کردن نباش، جاش پر می شه. از همین امروز ، عاشق نشدن بسیار سخت می شه. فضا تو رو به سمت رمانتیک بودن سوق می ده پس خودت رو کمی ریلکس کن و اگر طرف فضای رمانتیک رو انتخاب کرد،‌ بهش بپیوند.

 اردیبهشت

یک هفته خوب در پیشته با یک اتفاق جالب که اصلا هم انتظارش رو نداری. اگر کسی سعی کرد خوشحالت کنه کمی بهش جو بده تا هیجان خوشحالی تو روش تاثیر مثبت بذاره. در صورتی که داری به خرید چیزی فکر می کنی بهتره کمی صبر کنی و چیزی رو نخری که بیشتراز پنجاه درصد پول نقدت رو تموم کنه. جواب کسی به سوالت اون چیزی که می خوای نیست ولی بهتره بپرسی و جواب بگیری تا اینکه صبر کنی و از نتیجه ای که دوست نداری فرار کنی. کمی جنگنده باش و جرات خطر کردن به خودت بده و هفته خوبی در انتظارته. یک علاقه در حال رشده ولی تا مدتی خودش رو نشون نخواهد داد.

 خرداد

داری به شکلی مفید چیزی رو پیش می بری. حتی اگر استراحت کنی هم مفیده و موثر است در پیشبرد کار. وضعیت ستاره ها به نفع تو و کاری است که در پیش می گیری. در این هفته تصمیم بگیر یا کاری رو پیش ببر و همه چیز باهات همکاری خواهد کرد. یک صحبت مهم با کسی که باهاش رابطه عاطفی داری یا پیدا خواهی کرد هم در پیشه. سیاره ونوس از جلوی ژوپیتر رد می شه و صحبت عاشقانه ای که اتفاق می افته هیچ وقت فراموش نخواهد شد. اگر مجرد هستی، حس مثبتی خواهی داشت که باید بهش اعتماد کنی.

 تیر

مدت ها است که به افشا کردن یک راز فکر می کنی؛ این هفته بخشی از این اتفاق خواهد افتاد. اگر فکر میکنی که هیچ استرسی نداری یا هیچ خطری تهدیدت نمی کنه این احتمال هست که واقع گرا نباشی یا به اطرافت توجه کافی نداشته باشی. مشکلی هست که بهتره زودتر ببینی و استرس بگیری تا اینکه اصلا متوجه اش نشی. دو سه روز آخر هفته احتیاط بیشتری توی بیرون رفتن از خونه بکن چون یک تصادف یا حادثه دیده می شه. عشق آرومه و اتفاقی خاصی در این هفته در جریان نیست چون ونوس با اینکه توی آسمونه ولی هیچ درخششی نداره.

 مرداد

اعتماد کردن در این هفته کاملا به نفع تو است؛ چه به آدم ها و چه به شرایط. سعی نکن تغییر خاصی ایجاد کنی و روون و راحت هفته رو بگذرون و بگذار کارها به روال معمول خودشون باشن. خبر خوبی در راهه که شدیدا امیدوارم با بودن عطارد در خونه دوم ارتباطات، در همین هفته بهت برسه. همین فردا ونوس و ژوپیتر در خونه فلکی تو به همدیگه می رسن و فضا تبدیل می شه به کلی پروانه عاشق که دور و برت پرواز می کنن. اگر می خوای کسی عاشقت بشه، در همین هفته باهاش قرار بذار و خنده رو به حرفهاش گوش بده.

 شهریور

حس اینکه باید خودت رو جایی ثابت کنی داره شدت می گیره. برای به جواب رسیدن لازم نیست شدیدتر کار کنی. برنده شدن تو در این هفته کاملا وابسته به خرج دادن هوش در جایی است که نظر تو رو می پرسن یا انگولک کردن یک چیز ساده است به نفع خودت. کمی تقلب اتفاق می افته ولی نترس؛ این چیزها بخشی از جهان است. یک راز عشقی یا عاطفی یا چنین چیزی در حال آشکار شدنه ولی معلوم نیست به نفع تو است یا ضررت. روز چهارشنبه به اطرافت خوب نگاه کن چون یک نفر داره خیلی دقیق به تو نگاه می کنه.

مهر

حالا که سیاره تاثیرگذار تو یعنی ونوس به ژوپیتر خوش شانس رسیده – اونم درست تو خونه یازدهم آرزوهات – بهترین زمان است برای نگاه کردن به آسمون و شمردن ستاره‌های خوش شانسی. چند اتفاق خوب پشت سر هم خوب رو به خاطر شلوغی فراموش کردی. چند لحظه صبر کن و ببین چه شانس هایی آوردی و ازشون خوشحال باش. به تلاش ادامه بده و برای امیدواری گرفتن به این نگاه کن که نسبت به چند وقت قبل چقدر به چیزی که می خواستی نزدیکتر شدی. همه ممکنه راه رو اشتباه برن ولی تو در این دوره کاملا در راه درست بودی. در صورتی که دنبال یک جواب هستی، روز یکشنبه سوالت رو بپرس و جوابش به نظرت بدیهی خواهد بود.

 آبان

موضوعاتی مخفی هستن که تو رو آزار می دن. دیروز یک مشکل باعث شده بی حوصله شده باشی ولی حواست باشه که هیچ چیز نباید در این هفته تو رو از کاری که می خوای انجامش بدی منصرف کنه. ظاهرا می خوای حرفی رو به کسی بزنی یا حرفی رو از کسی بشنوی یا منتظر یک جمله یا چنین چیزی هستی. برای جواب گرفتن فشار نیار و به زور هم حرف نزن. منتظر باش و در زمان خودش کلمات بر زبانی که باید جاری خواهند شد. نپتون و مرکوری کنار هم هستن و اگر بتونی در جایی که طبیعت هست یک ساعتی رو تنها باشی، احساس متفاوتی رو تجربه خواهی کرد. برای داشتن تجربیات تازه باید وارد محیطی تازه بشی پس از دعوتی که ازت می شه، خوشحال شو.

 آذر

زمان برنامه ریزی به سر رسیده و زمان عمل است. اگر به آرزوهات فکر می کردی یا اگر منتظر زمان مناسب برای شروع یک کار بودی یا اصولا برنامه خاصی نداشتی و هر روزت مثل دیروز بود، این هفته باید تغییری ایجاد کنی وگرنه حسابی کسل خواهی شد. در این هفته به یک چیز جدید دست بزن تا زمان به خوبی بگذره. اگر می خوای چیز جدیدی بخر، اگر می خوای جای جدیدی برو یا اصولا با یک آدم جدید رابطه بگیر. در صورتی که تنها هستی یادت باشه که این هفته یک نفر با همه وجود تلاش می کنه باهات دوست بشه؛ بد نیست یک محکی بهش بزنی. در یک محیط علمی یا فنی در موردت صحبت می کنن و نتیجه به نفع تو است؛ جودت رو جدی بگیر تا تو رو جدی بگیرن.

 دی

فرصتی فوق العاده است برای کشف یک راز یا وارد شدن به یک گروه بسته یا دست پیدا کردن به چیزی که به نظرت دور از دسترس بوده. خوشبختانه مسخره ترین موضوعات هم به نظر تو جایی برای تفحص دارن و می تونی به جوابی برسی که قبلا دور از ذهن بود. کمک به یک آدم عملا کمک کردن به خودت است چون سرمایه اجتماعی ای که با کمک به دیگران ایجاد میکنی، تا آخر عمر همراهت می مونه. به پول زیاد فکر نکن چون خبر خاصی در موردش بهت نمی رسه ولی در عوض انرژی ات رو روی عشق بذار که شدیدا پتانسیل رشد داره. دروغی می شنوی که بهتره کلا به روی طرفت نیاریش.

 بهمن

یک آدم بخصوص داره تلاش می کنه با تو رابطه برقرار کنه. از ستاره ها نمی شه گفت بحث عاطفی است یا کاری ولی هر چی که هست به نفع تو است و بهتره شرایط رو براش راحت تر کنی. یادت باشه که هیچ تماس تلفنی رو بدون جواب نذاری چون شاید همین یک میسدکال، اون تماسی باشه که می تونسته تغییر خوبی رو رقم بزنه. اعتماد به نفست باید بهت برگرده چون جذابیت هایی داری که با اینکه برای خودت تکراری شدن، برای بقیه فوق العاده هیجان انگیزن. خوشبختانه رسیدن ونوس و ژوپیتر در روز سه شنبه، روی فضای عاطفی کل هفته نور می ندازه و اگر رابطه ای عاطفی پیش بیاد، پتانسیلی بسیار قوی برای رشد داره.

 اسفند

بیرون اومدن از روابط سخته، ولی لازم. اگر قراره چیز جدیدی پیش بیاد باید چیز قبلی تموم شده باشه. انرژی خوبی که در اطرافت حس خواهی کرد، حاصل کارهای مثبتی است که کردی پس به کار مثبت ادامه بده تا امواج تقویت بشن. در صورتی که ازدواج کردی یا در رابطه ای جدی هستی، سه شنبه و چهارشنبه رو برای صحبت جدی در یک مورد و تصمیم گیری غنیمت بدون. یک دروغ می تونه تا حدی غمگینت کنه ولی سعی کن با خنده ماجرا رو تموم کنی و تلاش نکنی همه واقعیت رو کشف کنی. در این هفته خوشحال بودن بهتر از کارآگاه بودنه. اگر بحثی مرتبط با سلامتی داره آزارت می ده، دیگه وقتشه که از دکتر برای خودت یک وقت مناسب بگیری و مشکلت رو مطرح کنی.

 

خرید دستبند رنگی رنگی دوستی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. fatima
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  وااااااای من چ قد هیجان زده ام
  اتفاقا این هفته در حال انجام دادن یک کار مهم هستم
  :)))))))
  امیدوارم بتونم ب موقع از هوشم استفاده کنم

  بی صبرانه منتظر کشف اون راز عشقی هستم
  و هم چنین ۴ شنبه
  =)

  شهریور
 2. fatima
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  رنگی جان !
  این طالع بینی ها ربطی ب جنسیت افراد هم داره عایا؟؟!!!
  اکثر خوانندگان این طالع بینی خانوم هستن ، میخوام بدونم این طالع بینی برای آقایون هم هست عایا؟؟ یعنی برای اون ها هم صدق میکنه؟!
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

   نه ارتباطی نداره
 3. فرناز
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  قربونش برم مدتهاست که عشق ارومه و هیچ اتفاقی نیسا.فقط مال این هفته که نیست
  تیر خیلی مبهه. اصلا نمیفهمم. راز-افشا-مشکل استرس…..
  وای خدایا خودت کمک کن
  • شیما
   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

   اخ اخ اخ……..آی گفتی……. عشق اروم نبود ، این بود اوضامون…… :)))))
  • دختر آسمانی
   ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

   آره واقعا…..استرس گرفتم اصن…آخه چند روزه شدید احساس آرامش می کردم
 4. زهرا
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  رنگی رنگی دو شهریور خیلییی خوبه:)
  چون تولد شماس:)
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

   هورااااا :دی
 5. نازی
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  وای : ) امیدوارم خدا هرروز از این اتفاقای باحال و هیجان انگیز برا هممون قرار بده
  بهمن
 6. زهرا
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  من هم بهمنی ام.
 7. fatima
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  رنگی جان !
  آیا میدانید تولد من هم ۲ شهریور هست ؟؟!!!
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

   با رنگی رنگی به دنیا اومدین :دی
 8. دختر رنگی
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  روز چهارشنبه به اطرافت خوب نگاه کن چون یک نفر داره خیلی دقیق به تو نگاه می کنه
  ———
  یادم باشه ۴ شنبه یه عینک ته استکانی بزنم ۰_۰
 9. mkia
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  این طالع بینی هات به شکل عجیبی برا من درست از آب در میاد.
  من اهل این مسائل نیستم ولی مالای شما همه درستن.
  مرسی رنگی جون.
  • فاطمه
   ۱ شهریور ۱۳۹۳

   من هم ههمینطور
   اما به طرز عجیبی درسته!!!!!!!!!!
 10. Merlin
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  مرسی رنگی رنگی
  پرچم خرداد مثل همیشه بالاس:)
  هورااااااا
 11. ستاره
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  چقدر شهریور مرموز بود طالع این هفتش! یعنی کی تو نخ ما شهریوریاست :/
 12. parisa
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  واااااااااااااااااای ایول خیلی خوب بود و بهتر از اون اینه که فردا تولدمـــــــــــــــــــــــه هورااااا 🙂
 13. بهار فروردین
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  وای هوراااااا………..داشتم فکر میکردم ک پولامو خرج کنم یا ن؟حالا دیگه باخیال راحت میرم ولخرجیییییییییی هوووووووررررراااا 🙂
  از این فضاهای رمانتیک بدددمممم میاد اییییشششششششش
  • manic
   ۳ شهریور ۱۳۹۳

   خیلی جالب بود انگار واقعا راست بود طالعش من خوشم اومد همش واسم براورد شد بازم بذارید لطفا
 14. اسما
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  به افتخار متولدین تمامی ماهها…
  خوشبحال خردادی ها
  دوستتون دارم..آرزوی شادی و سلامتی برای همه
 15. دنا
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  رنگی جونم تولد من یه روز بعد از تولد تو سوم شهریورهههههههه.بیا کلی خوشال باشیم 🙂
 16. بهرخ
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  اصلا میدونید که آدما کلا دو دستن :یا اردیبهشتی ان یا دوست داشن که اردیبهشتی باشن:-)
  همتون ماهین:-*طالع کل عمرتون زیبا.
 17. سوفیا
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  رنگی رنگی جون باور کن واسه سرگرمی میام میخونم ولی نمیدونم چرا هر ماه درست از آب در میاد!!!
  من هم به عنوان یه شهریوری کاری رو شروع کردم که می خوام خودمو توش اثبات کنم.دعا کنید دانشگاه خودم (تهران) ارشد قبول شم و خودمو به خودم ثابت کنم.
  مشتاقانه هم منتظر چهارشنبه هستم ببینم کیه این که داره ما شهریوریا رو نگاه میکنه!
  دوستون دارم خیلی زیاد
 18. baran
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  برای اقایون هم طالع بینی بزارین ممنون
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

   آقایون و خانوم ها نداره ! قاطیه
 19. نرجس
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  وای خدا من حرفی رو میخوام به کسی بزنم که نمیشه!
  آخه۱۶سالمه زشته بهش بگم!
  خخخخخخخخخ
 20. زهرا
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  ۲ خط اول فرودین برا من درست درسته… من همیشه مشکلم استارت یه کاره 🙁
  رنگی رنگی منبع این طالع بینی کجاست؟ کلن چه جوریاست؟!
  • z
   ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

   کاملا با زهرا جون موافقم ما ک همیشه میخونیمت ولی میشه منبع این طالع بینی رو بدونیم؟
 21. sRe
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  عاقا من چارشنبه چی بپوشمممممم؟ -_____________-

  عاخه یکی میخواد نگام کنه >_____< d:
 22. AySan
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  چه هفته ای بشه این هفته ^____^
  ایول به شهریور
  رنگی رنگی به نظرت جالب نیس که من یه روز از تو بزرگترم؟ ((((:
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

   یعنی دو سالتونه ؟ :دی
 23. الکترون آزاد
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  مهر کاملا درست بــــــــود..ممنون^___^
 24. nahalbano
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  اووم منم شهریورم تو یه مسابقه شرکت کردم اما احتمال برنده شدنم کمه…فردا نتایج اعلام میشه اگه برنده شدم میام میگم:-(
 25. سانا
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۳

  همش فکر می کنم کارم خوب نیس و اعتماد ب نفسم افول کرده و خیلی هم میترسم هدم ازم خوشش نیاد
  ولی چششششم پیش ب سوی اعتماد ب سقف شدن
 26. مهدیه
  ۳ شهریور ۱۳۹۳

  شما چرا هر دفه یک ساعت یک ساعت دیر تر میذارین ؟؟
  الان ساعت ۵ شده و هنوز نذاشتین !!
  🙁 🙁 :۰ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...