رنگی یاب – پادکست طبقه 16 - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست طبقه ۱۶

رنگی یاب – پادکست طبقه ۱۶

احتمالا برات پیش اومده که با دیدن اثری هنری، شنیدن ایده ای خلاقانه یا آشنایی با یک کسب و کار هیجان انگیز، با خودت بگی چقدر خوبه که این آدم ها با کارهاشون دنیا رو به جای زیباتری تبدیل می‌کنن. شاید از خودت بپرسی که امکانش هست بتونی همچین اثری به جا بذاری و با دنبال کردن رویاهات به قشنگی های جهان اضافه کنی؟ جواب این سوال یک «بله» بزرگ هست. کافیه به توانایی هات ایمان داشته باشی و دست از تلاش برنداری. درست مثل مهمون های رنگی یاب ما.

ما در این بخش به معرفی افراد، ایده ها، کسب و کارها و خلاقیت هایی می‌پردازیم که هرکدوم به نوبه خودشون زندگی رو برای بقیه دلپذیرتر و حتی گاهی ساده تر می‌کنن. افرادی که ایده هاشون رو دست کم نگرفتن و باور داشتن که می‌تونن تغییری ایجاد کنن. 

فکر کن که می‌خوای استارت آپ خودت رو راه بندازی. احتمالا اون اول، یکی دوتا سوال کلی تو ذهنت میاد کم کم که به دنبال جواب میری، با یک عالمه سوال ریز و درشت دیگه رو به رو میشی. بعضی از پاسخ ها رو باید خودت با آزمون و خطا در طول مسیر به دست بیاری، اما آدم هایی هستن که می‌تونن بهت کمک کنن تا آجرهای اولیه ی استارت آپت رو در جای درستی بذاری. چه افرادی؟ اون هایی خودشون این مسیر رو طی کردن.

پادکست طبقه ۱۶، در شانزدهمین طبقه یک ساختمون در شهر تورنتو کانادا تولید میشه. سهیل علوی گپ و گفت های دوستانه ای رو با بنیانگذاران و دست اندرکاران استارت آپ های موفق ایرانی میزبانی می‌کنه. این آدم ها پای میز می‌نشینن و به ساده ترین و صمیمی ترین شکل ممکن مهم ترین نکته ها رو باهات درمیون میذارن.

مثلا تا حالا فکر کردی چطور باید فقط و فقط روی یک موضوع تمرکز کنی و نذاری حواست پرت بشه؟ اصلا چطوری باید راجع به ایده ها فکر کنی؟ این سوال ها و خیلی مسائل جالب دیگه تو قسمت های مختلف پادکست طبقه ۱۶ بحث میشن و میتونی حسابی ازشون یاد بگیری. نکته جالب تر این هست که موضوع صحبت ها، فقط به بحث کاری محدود نمیشه و گاهی به سمت هنر، زندگی و .. هم کشیده میشه. اگر علاقمند شدی، میتونی از طریق اپلیکیشن های مختلف پادگیر بهش گوش کنی. نسخه ویدئویی این مصاحبه ها در کانال یوتیوب طبقه ۱۶ گذاشته میشه و در صفحه اینستاگرام هم میتونی خلاصه کوتاهی از هر قسمت رو ببینی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار و ایده هایی رو می‌شناسی که می‌تونن در رنگی یاب معرفی بشن، حتما در بخش کامنت ها بهمون خبر بده و با معرفی اون ها، ازشون حمایت کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...