طالع رنگی هفته - 21 تا 27 شهریور - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۱ تا ۲۷ شهریور

طالع رنگی هفته – ۲۱ تا ۲۷ شهریور

فروردین
محو شدن خورشید در پشت سنبله در آخر این هفته بهت کمک می کنه که موقعیت خودت رو بتونی از زاویه ای دیگه مشاهده کنی. ماه آینده زمان خوبی برای بازاندیشی است چون خیلی از ستاره ها به نوبت جلوی نور شدید خورشید رو می گیرن و اجازه می دن مسائل از دیدگاه‌های جدید بررسی بشن. برگشتن به آدم های قدیم تصمیم درستی نیست مگر اینکه اون آدم ها تغییر کرده باشن. جرات داشته باش چون حوزه های دست نخورده ای هستن که اگر سراغشون بری موفقیت مالی خوبی نصیبت می شه.

اردیبهشت
اولویت این هفته ات باید رسیدن به آرامش یا درک عمیق‌تری از یک دوست یا همکار باشه. آدمی هست که لازمه تو لینک نزدیکتری باهاش داشته باشی ولی مدتیه که برای اینکار زمان نذاشتی. از نور کم خورشید و عدم تداخل نور ماه (امروز اصلا نور ماهی وجود نداره!) استفاده کن و سعی کن به یک نفر نزدیکتر بشی؛ از طریق گفتن یک چیز مهم و خوب گوش کردن حرف های اون. مرکوری فضا رو کمی گیج می کنه و اگر چیزی رو نفهمیدی نگران نباش. حل می شه. کمی برنامه ریزی کن و نقشه بکش چون لازمه کشف کنی چی به نفع تو است و بر طبق اون عمل کنی. صد در صد صادق بودن خوبه ولی نه در این هفته!

خرداد
تغییرات مهمی منتظر اتفاق افتادن هستن. اگر دوست داری چیزی به شکل جدی تغییر کنه باید پیش قدم بشی تا اتفاق بیافته و اگر می خوای وضع ثابت حفظ بشه، باید تلاشت رو دو برابر کنی. خورشید در این شب بدون ماه پشت سنبله قرار گرفته و در نبودن هیچ نوری، نقشه های منفی می تونن راحت پیش برن. شاید لازم باشه این نقشه رو خودت بکشی! نترس.. آدم گاهی باید به نفع خودش قدم برداره. دوست جدیدی در زندگی هست که آدم خوبیه ولی اونی که تو فکر می کنی نیست. هیجان های بزرگ پیش رو هستن و به زودی اتفاق می افتن.

تیر
تغییر رو قبول کن چون راه دیگه ای نداری… انعطاف پذیری به شاخه ها اجازه می ده در حین بادهای تند نشکنن. تغییر رو بپذیر و شرایط رو جوری که هست قبول کن و دو هفته ای صبر کن تا نوبت برنده بودن تو برسه. وضع بد هم نیست البته. امشب در تاریکی بدون ماه می تونی کارهایی بکنی که هیچ وقت هیچ کس ازشون مطلع نمی شه! مسیر جدیدی جلوی پات باز خواهد شد و عبور خورشید از پشت سنبله بهت فرصت می ده آدم جدیدی رو تجربه کنی. هیجان به خرج نده و با حوصله باش و ترجیح اینه که هیچ دست پیشنهاد دهنده ای رو در این هفته به کل پس نزنی.

مرداد
مجموعه ای از اتفاقات جدید می تونن تو رو به هدفی بزرگ نزدیکتر کنن. اگر بیش از حد روی رسیدن به یک هدف تمرکز کردی پیشنهاد می کنم کمی عقب بکشی و راه های دیگه ای رو تست کنی. راه خوبی که دیده نشده وجود داره! اگر دنبال پول هستی حتما بهش خواهی رسید ولی اگر فقط بهش فکر می کنی بهتره حتی فکر کردن رو هم کنار بذاری چون فقط اذیت می شی. نمی دونم خریدی که قرار بوده بکنی رو کردی یا نه ولی هر چقدر زودتر یک خرید مهم بکنی بیشتر به نفعت است. سفرهای آخر تابستون رو فراموش نکن حتی اگر شده یک گشت کوتاه در فاصله ای قابل قبول از خونه. ماه امشب مخفی است پس ترجیحا حرف مهمی نزن و کار مهمی رو برنامه ریزی نکن – حداقل تا سه شنبه. یکی هم عاشقت شده ولی به اندازه کافی شجاع نیست که بگه!

شهریور
آیا می خوای با یک نفر رابطه ای محکم برقرار کنی؟ حداقل از آسمون که اینجوری به نظر می یاد. سنبله بین تو و خورشید قرار گرفته و این ایجاد پیوندها رو سخت می کنه. اگر به دنبال اینکار هستی باید کشف کنی طرفت به چه موضوعی علاقه داره و در موردش اطلاعاتت رو زیاد کنه. اگر طرف مقابل در چیزی خوبه در موردش ازش سوال بپرس و این به راحتی می تونه از لای ستاره‌های سنبله رد بشه و پیوندها رو محکم کنه. امشب ماه توی آسمون نیست و بهتره کارهای مهمت رو حداقل سه چهار روزی عقب بندازی. یکشنبه اتفاق بد کوچیکی می افته ولی نگران نباش؛ میگذره و تو برای یک نفر آدمی بسیار مهمی که بهتره اتفاقات کوچیک ناراحتت نکنه.

مهر
خورشید در این هفته برای دقایقی پشت خونه فلکی تو تاریک می‌شه! این کم نوری رو بذار کنار تاریکی مطلق ماه در امشب و هر منجمی به تو خواهد گفت که خوبه روی کسب یک مهارت جدید یا ایجاد یک رابطه جدید تمرکز کنی. تا دوشنبه به راحتی می تونی تصمیم بگیری چه کسی بهت توجه ویژه داره یا با چه کسی باید رابطه ات رو محکم کنی یا چی می خوای یاد بگیری و ازش لذت ببری. اجازه نده هیچ کس تو رو زیر فشار بذاره و ازت بخواد کاری که خودت نمی خوای براش وقت بذاری رو انجام بدی. فقط روی قول های قدیم تمرکز کن و فراموش نکن که زیبایی خیره کننده نگاهت می تونه تقریبا هر کسی رو به زانو در بیاره.

آبان
تغییرات برنامه ریزی نشده زندگی روزمره تو رو تحت تاثیر قرار خواهد داد. اگر برنامه بخصوصی برای آخر هفته ریختی باید آماده باشی که عوضشون کنی. بادهای تند خورشید و ماه رو توی تاریکی فرو بردن و هیچ کس نمی دونه آینده چی می شه. اتفاقات ممکنه به نفع تو باشه یا به ضررت ولی به هرحال اتفاق می افتن و خارج از کنترل تو هم هستن. بهتره قولی بر دوشت سنگینی نکنه پس اگر قراره برای کسی کاری انجام بده قبل از چهارشنبه (ترجیحا سه شنبه یا چهارشنبه) یا تمومش کن یا خبر بده که از پسش بر نمی یای. خریدی که باید می کردی رو کردی؟ اگر نه لطفا تا شنبه بعد یک خرید خوب برای خودت کرده باش. ممنون.

آذر
پیدا کردن روش های جدید برای انجام کارها شدیدا می تونه بهت از نظر معنوی / روانی کمک کنه. اگر موضوعی خوب پیش نمی ره احتمالا دلیلش اینه که از ابزار مناسب استفاده نمی کنی. فکر کن آیا در زمان معقول به هدف رسیده ای یا نه و اگر زیادی کش پیدا کرده یا کلا مساله اشتباه بوده یا ابزارت صحیح نیست. امشب تاریکی مطلق داریم!‌ هم خورشید به پشت سنبله می ره هم ماه نورش رو از دست داده و در نتیجه اگر ایده عجیبی به ذهنت رسید سریع یادداشتش کن که از بین نره. در صورتی که شعر می گی یا کار خلاقانه دیگه ای می کنی خوبه به یک آدم مطمئن نشونش بدی و تایید بگیری. چیزهای جالبی داری که یکی توجه خیلی خاصی بهشون داره… به زودی بهت خواهد گفت.

دی
مخفی شدن خورشید پشت برج سنبله برای متولد دی نتایج خیلی خوبی داره. نور شدید که از بین بره، متولد دی تازه می بینه چیکاره است و کجاست و چه چیزهایی براش اولویت داره. این هفته بالاخره می تونی به کارهای عقب مونده برسی و قول هایی که دادی رو پیش ببری. حتی جرات داشته باش و قول جدید بده چون انرژی کار کردن زیاد خواهد بود. امکانات زیادی جلوت هست پس در انتخاب خیلی سخت نگیر. انتخاب کن و گزینه های جدید هم ظاهر خواهند شد. برای روزهات کمی برنامه بریز چون بعضی کارها یک قسمت سخت دارن که تا انجام نشن بقیه کار تموم نمی شه. وقت خوبی برای خرید نیست و درگیر کارهایی نشو که منابع مالی ات رو کاهش می دن. عشق جدیدی وجود نداره ولی فان چرا!

بهمن
اگر به دلت گوش بدی، بهت می گه باید چیکار کنی. در این هفته خاص خورشید پشت سنبله مخفی می شه و ماه هم کاملا تاریک. در نبودن نور خیلی چیزها دیده نمی شن و هر کس اجازه داره کمی خلاف کنه – بخصوص متولد بهمن که دید در شب خوبی داره. در این هفته بهتره خیلی به پول فکر نکنی و اگر جایی لازمه، پول‌ها رو خرج کنی یا حتی کمی از اونها رو به باد بدی! خرید خوبه و لازم. پروژه های عقب افتاده هنوز می تونن صبر کنن و حداقل ایده آسمون اینه که عجله ای نیست. تنها چیزی که باید مواظبش باشی اینه که تظاهر به چیزی نکنی که نیستی چون دردسر درست می کنه. شاید باش و خندون و به اطرافیانت در نبود خورشید و ماه، نور بده.

اسفند
آینده شغلی ات چیزی نیست که یک شبه یا یک هفته ای ساخته بشه اما این هفته ممکنه دید خیلی شفافی از اینکه قراره چیکاره بشی پیدا کنی. در این هفته آسمون خیلی تاریکه – خورشید پشت سنبله است و ماه تاریک. چنین شرایطی باعث می شه بشه به مسائل از زاویه جدیدی نگاه کرد پس اگر مشکلی داری یا در تلاش برای رسیدن به هدفی هستی که توش خوب پیش نرفتی، این هفته شاید بتونی کلا راه رو عوض کنی و سرعتت رو خیلی بیشتر. اگر فکر جدیدی به ذهنت رسید سریع اجراش کن. دوشنبه زمان مناسبی برای برقراری یک پیوند محکم است و اگر دنبال پیوند محکم با کسی هستی،‌ دوشنبه یک پیوند کوچیک برقرار کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فرانک
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

  خیلی طالع بینی تونو دوست دارم هر هفته سورپرایزم میکنه فقط چرا این هفته این مدلی شده؟!!!! سایتو خیلی دوست دارم حس رنگی بهم میده :-*
 2. الهام
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

  آخ جون هیجان های بزرگ 🙂
 3. خانوم
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  به به این فال درسته

  مال ماه مهر بعد از مدتها درست شد.

  ممنون مارو متوجه نگاه نافذمون کردید.
 4. افسانه
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  یه چیزی که خیلی خوشم میاد اینه که تو صفحه اول سایت زیر تیتر طالع رنگی، طالع شهریور رو می نویسین :)))
  اصلا تصورشو می کردین که انقدددددر نکته بینی به خرج بدیم برای نوشته هاتون <3
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

   :دی
   هر ماه عوض میشه دیگه. مال همون ماه رو مینویسیم 🙂
 5. آنی
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  متولدین مهر کلا کارشون درسته!
 6. سپيده
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  عالیییییییییییییی بود مرسی
 7. zohaa
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  سلام رنگی رنگی
  میخواستم بپرسم برای متولد(دی)نوشتید
  “ولی فان چرا!”منظورت چی بود؟ ممنون
 8. aseman
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

  مررررررسی رنگی رنگی عاااااالیه
 9. اناربانو
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

  🙂 دارم به ماه تولدم خوشبین می شم…مهر عزیزم …
 10. سندرایی
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

  یعنی کی عاشقم شده؟!!!!ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...