چالش یک هفته یک هفته حمایت از کسب و کارهای نوپا با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته یک هفته حمایت از کسب و کارهای نوپا با رنگی رنگی

چالش یک هفته یک هفته حمایت از کسب و کارهای نوپا با رنگی رنگی

آدم رنگی یاد گرفته که مهم ترین رقیبش در زندگی، خودش هست و اگر سعی کنه هر روز حتی یک ذره بهتر از دیروز باشه، مثل یک قهرمان رفتار کرده. بهترین راه برای این کار هم به چالش کشیدن خودمون هست.

از این طریق می تونیم عادات و رفتارهای منفی گذشته رو قدم به قدم کنار بذاریم و عادت های جدید رو جایگزین کنیم. رنگی رنگی سعی کرده در این مسیر با طراحی چالش های هفتگی همراهتون باشه.

star2

چالش این هفته ی رنگی رنگی حمایت از کسب و کارهای نوپا هست. ما هرروز با عمل کردن به برنامه ای که پیشنهاد شده، یک قدم در این مسیر پیش میریم و در پایان هفته می تونیم نتیجه ی این کار رو بررسی کنیم و تصمیم بگیریم که دوست داریم این رفتار رو به بخشی از سبک زندگی مون تبدیل کنیم یا نه.

star3

اگر شما هم با ما در چالش حمایت از کسب و کارهای نوپا همراه بودین، تجربیاتتون رو با آدم های رنگی دیگه در بخش کامنت ها در میون بذارین تا با کمک هم دیگه بتونیم کم کم دنیا رو به جای رنگی تری تبدیل کنیم.

heart1

کسب-و-کار

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نازی
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام
  من به همه کسایی که میخوان سایت داشته باشن و نگران هزینه هاش هستن پیشنهاد می کنم از راست چین خرید کنن. راست چین یه سایتیه که قالب آماده سایت می فروشه. یعنی همه امکانات سایت بدون اینکه شما لازم باشه کدنویسی بلد باشین رو براتون آماده کرده. هزینه هاش هم به نظر من معقوله و از بخش مدیریت سایت خیلی راحت میشه هر کاری لازم دارین رو روی سایت انجام بدین. اینطوری هم تو هزینه هاتون صرفه جویی کردین هم سایت دارین هم از یه سری جوون که دارن تو زمینه طراحی سایت کار می کنن همایت می کنین.
 2. نازی
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

  راستی یه استارت آپ دیگه که من خیلی دوسشون دارم خانم عاطفه نادری هست که طراحی مانتو انجام میده.
  یکی دیگه هم که میتونم معرفی کنم، یلدا هست که آموزش زیان یاد میده و این آموزشها رو از رو سایتش می تونین بخرین. برای تافل و آیلتس عالیهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...