یه آخر هفته تابستونی هیجان انگیز! - رنگی رنگی

یه آخر هفته تابستونی هیجان انگیز!

یه آخر هفته تابستونی هیجان انگیز!

آدم رنگی جان یه چیزی که همه ما تو زندگیمون بهش نیاز داریم ساختن خاطره های خوب و لحظه های لذت بخشه. همین حس های خوب تو موقع سختی و مشکلات به کمکمون میان . چون تو اون لحظات هست که ما روحیه خودمون رو قوی کردیم و تجربه های زندگیمون شکل گرفتن. این کار وابستگی ها و حس امینت ما رو بیشتر میکنه و البته دوستی هامون رو هم قوی تر 🙂

h1-

خب حالا وقتشه با هم فکر کنیم و کارهای آسون و لذت بخش رو امتحان کنیم! چند روز دیگه به آخر هفته میرسیم و یک روز تعطیل تابستونی میتونه فرصت مناسبی باشه! کافیه یه جستجوی ساده اینترنتی انجام بدی و چند تا دستور غذای مناسب برای یک مهمونی کوچیک تابستونی رو پیدا کنی! سعی کن غذاهای جدید رو انتخاب کنی تا همه چیز جذاب تر بشه!

h1-

دستورهای غذایی رو تو دفتر آشپزی رنگی رنگی ات ثبت کن . می تونی با توجه به خلاقیت خودت یک سری مواد غذایی و یا ادویه ها رو هم بهشون اضافه کنی و یا حذف کنی. خوبه که برای غذای جدیدت هم یه اسم اختصاصی پیدا کنی! کم کم با پر شدن برگه های دفترت تجربه آشپزی ات هم زیاد شده و حالا خودت میتونی یه غذای جدید اختراع کنی! برای اول کار بهتره غذاهای ساده تر رو انتخاب کنی.

 h1-

برای آخرهمین هفته یک مهمونی کوچولو برگزار کن با اعضای خانواده ات و یا دوستان نزدیک و یه آخر هفته تابستونی هیجان انگیز بساز .

فراموش نکن برای داشتن اوقات خوب

نیاز به رستوران های مجلل و یا کافه های گران قیمت نیست!

دفتر آشپزی رنگی رنگی هم برای همین تو فروشگاه اومده تا یه راه ساده باشه برای ساختن اوقات خوش کنار کسانی که دوستشون داریم! می تونی تو هر صفحه اش علاوه بر اینکه دستور غذایی رو یادداشت می کنی، تجربه های آشپزی ات رو هم بنویسی و همین طور حس های خوبی که در زمان پختن غذا و بعد اون داشتی. دلیل اصلی طعم خوب یک غذا می تونه عشق و علاقه ما برای پختن اون باشه! پس مطمئن باش که دستپخت یه آدم رنگی حتما بی نظیره!

پس منتظر چی هستی؟ برای آخر هفته چه برنامه ای داری؟ عکس غذایی که می پزی رو در کنار دفتر آشپزی ات برامون بفرست تا دوستانت هم با این دفتر بیشتر آشنا بشن 🙂

اگر دوست داری این دفتر رو داشته باشی روی تصویر زیر کلیک کن

link-

 2 3  5

4

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سیاره آبی
  ۳۰ تیر ۱۳۹۵

  به به چقدر رنگی رنگی و شاد
  راستی(۱) مرسی که پست های متحرک (flash) هم اضافه شده به تلگرام رنگی رنگی .
  کلی امروز ذوق کردم
  تشکرفراوان

  راستی (۲) آیا تا به حال مصاحبه ای با مدیر رنگی رنگی تو سایت گذاشتین

  یه عالمه قلب
  • رنگی رنگی
   ۳۰ تیر ۱۳۹۵

   نه نذاشتیم 🙂
   • fatemeh norouzi
    ۳۰ تیر ۱۳۹۵

    سلام رنگی رنگی جان
    یه مصاحبه بزارید به نظر من خیلی خوب میشه اگه باشه…
 2. Fatemeh
  ۴ مرداد ۱۳۹۵

  اره لدفا بزارین بنظرمنم خعلی خوب میشهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...