ایده هایی برای مهمانی های شاد تابستانه - رنگی رنگی

ایده هایی برای مهمانی های شاد تابستانه

ایده هایی برای مهمانی های شاد تابستانه

شب های تابستان و تعطیلی ایده خوبی برای دور هم جمع شدن خانواده و یا دوستان هست تا شب نشینی های شاد و پر از خاطره های زیبا رقم بزنید. در اینجا ایده هایی برای این مهمانی ها دادیم همه این ها بهانه بهانه های کوچکی هستند که میتونن یک شب خاطره انگیز رو براتون بسازن 🙂

1

غذا با همه!

یه ایده خوب اینه که قرار بذارید تا در یک پارک یا منزل کسی جمع بشید و هر کس غذای خودش رو بیاره و دور هم از همه غذاها بخورید و حسابی لذت ببرید. با این روش میتونید تجملات و تعارفات رو کنار بذارید و خیلی صمیمی تر دور هم جمع بشید.

2

فیلم دیدن

یک فیلم جدید و قشنگ تهیه کنید و همه رو به صرف تماشای فیلم دعوت کنید. به جای چیپس و پفک خوراکی های سالم بخورید. مثلا پاپ کورن درست کنید، دیپ بپزید، اینجا دو نوع خوشمزه اش رو آموزش دادیم : گوآکاموله و دیپ مرغ ، یا سبزیجات و میوه های مختلف رو خرد کنید.

3

مهمونی های اسپا و خوشگلسازی

این مهمونی ها مخصوص دخترها هستند و برای خوشگلسازی و مراقبت از زیبایی طبیعی تون هست. ماسک های خونگی تهیه کنید با یه وعده غذایی ساده و یک روز با دوستان تون در فامیل به زیبایی خودتون اختصاص بدید.

4

یک مهمانی به صرف بازی

بازی های گروهی زیادی هستند که میتونیم انجام بدیم و شب زیبایی بسازیم. قبلا در رنگی رنگی یه عالمه از این بازی ها رو معرفی کردیم، اگر به این نوع بازی ها علاقه دارید میتونید مطالب زیر رو ببینید :

بازی دو دروغ و نصفی

بازی پانتومیم

بازی حدس بزن

بازی کی؟ باکی؟ کجا؟

بازی مچ گیری از زوج ها

بازی بله، نه، معکوس

اسم بازی

دوز بازی

بازی اسم فامیل

بازی مافیا

5

پازل بسازید

پازل ساختن یکی از تفریحات جالب و سرگرم کننده هست که وقتی دسته جمعی انجام بشه لذتش چندین برابر میشه و خیلی هم زودتر میتونید تمومش کنید. بعد از ساختنش هر بار که میبینیدش خاطرات اون مهمونی پازل ساختن تون زنده میشه 🙂

6

هر کی یه آلبوم قدیمی بیاره

یک مهمونی عصرانه ترتیب بدید و قرار بذارید هر کسی یکی از آلبوم های قدیمیش رو بیاره، با دیدن عکس ها و تعریف کردن خاطرات قدیمی یه لحظات قشنگی رو میسازید. حتی میتونید از این جمع هم یک عکس بگیرید و نگه دارید برای یه مهمونی در چند سال آینده!

star3

خوشحالی رو با همین کارهای ساده میتونیم بسازیم 🙂

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. پری سا
  ۴ تیر ۱۳۹۶

  چه خوب بود. من عاشق مهمونی ام. ولی واقعن هماهنگ شدن دوستام کار سختیه :))))))) ما برای هماهنگ شدن باید از یک ماه قبل برنامه بریزیم :))))
 2. كرگدن دامن صورتی
  ۴ تیر ۱۳۹۶

  ایده بازی ها خیلی خوبه
  ممنون ?
 3. الهام پ
  ۴ تیر ۱۳۹۶

  چقدر جالب و خوب
  ممنون کلی:)))))
 4. سمانه خاتون
  ۷ تیر ۱۳۹۶

  خیلی خوب و مفرحه اما دوستای من همشون سرکار میرن و وقت ازاد زیادی ندارن با اینکه فقط ۱۹سالشونه اما برای خودشون وقت نمیذارن و تلاش های من برای دور هم جمع شدنمون جواب ندادهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...