سفر به سریلانکا با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز ششم - رنگی رنگی

سفر به سریلانکا با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز ششم

سفر به سریلانکا با هواپیمای خیالی رنگی رنگی – روز ششم

پروژه جهانگردی رنگی رنگی رو اینجا معرفی کردیم .
مقصد این هفته ما کشور سریلانکا هست :)
بیاین با هواپیمای خیالی رنگی رنگی یک هفته به این کشور سفر کنیم و هر روز یه عالمه مطالب جذاب در این مورد یاد بگیریم :)

امروز روز ششم سریلانکا گردی هست و اطلاعاتی برای سفر به این کشور از تجربه ی توریست ها رفتن براتون میذاریم.

1-

در شهرهای سریلانکا و اطراف آنها ، رفت و آمد بین مکان ها دیدنی زمان زیادی میبرد و دلیل آن هم ترافیک زیاد ، کم بودن وسایل نقلیه و جاده های نامناسب است. پس موقع برنامه ریزی هایتان این نکته را مد نظر داشته باشید.

2-

آب و هوای سریلانکا گرمتر و شرجی تر از چیزی هست که معمولا اکثر توریست ها پیش بینی میکنند ، حتی در فصل های سرد ، پس موقع بستن چمدون دقت کنید . و حتما ضد آفتابتان را همراه داشته باشید.

3-

لوازم مورد نیاز برای مبارزه با پشه ها رو همراه خود داشته باشید :دی

4-

توک توک سواری یک تجربه جالب به علاوه ارزان برای رفت و آمدهای شهری است. این سه چرخه ها هزینه خیلی کمتری نسبت به تاکسی دارند. تاکسی ها در سریلانکا خیلی کم و قیمت آنها چندین برابر توک توک هاست.

5-

سریلانکا برای کودکان هم خیلی جذاب هستن ، حیوانات مختلف ، فیل سواری و حمام فیل ها ، لاک پشت های اقیانوس و راه رفتن مردان روی آتش حتما آنها را هیجان زده میکند.

6-

سریلانکایی ها مردم خیلی خوش برخورد و مهمان نوازی هستند اما مانند هر کشور دیگری باید احتیاط کنید و با افرادی به شما پیشنهاد میدهند به شما جاهای ناشناخته شهرها را نشان دهند اعتماد نکنید.

7-

در سریلانکا اکثرا از شما توقع انعام دارند ، باربرها ، مسئولین توالت و … خیلی از اوقات شاید حس کنید برای انعام دادن تحت فشار هستید.

8-

در این کشور یک غذای محلی معروف هست به نام Kothu Rotti این غذا مخلوطی از سبزیجات ، مرغ ، گوشت ، تخم مرغ ، ادویه ها در بین یک نان نازک محلی است. حتما امتحان کنید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Spring
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

    توک توک ^ــــ^ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...