رنگی یاب – آسمون شب، طبیعت فراموش شده - رنگی رنگی

رنگی یاب – آسمون شب، طبیعت فراموش شده

رنگی یاب – آسمون شب، طبیعت فراموش شده

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

حتما شب های زیادی شده که سرتون رو بلند کردین و چشم دوختین به آسمون! اگر ساکن شهر هستین احتمالا سوسوی ستاره ای رو دیدین و اگر هم در دشت و روستا بودین از قسمت بیشتری از این زیبایی لذت بردین. آسمون شب ! طبیعت فراموش شده. شاید این عبارت به نظرتون آشنا باشه. اما این روزها که شاید فرصت کمتری برای خوندن مجله و تماشای تلویزیون داشته باشیم یک گروه خوش ذوق و البته علاقمند دور هم جمع شدن و پادکستی ساختن به نام ایستگاه فضایی !

همونطور که از اسمش پیداست مطالب مطرح شده در این پادکست به نجوم و رصد مربوط میشه. هربار کارشناسان مختلفی درمورد مطالبی که شاید کمتر شنیده باشیم به ما اطلاعات جالبی رو میدن . این پادکست توسط سیاوش صفاریان پور و همکاری مجله نجوم ساخته شده و در حال حاضر فصل اولش به پایان رسیده . راستی ! یک بخش از این پادکست هم به کودکان اختصاص داره و به زبان ساده مطالب رو براشون توضیح میده که البته شنیدنش برای بزرگسالان هم خالی از لطف نیست.

این پادکست رو می تونین در اپلیکیشن پادگیر castbox گوش بدین. همین طور صفحه اینستاگرام این پادکست spacestationcast پر از مطالب و عکس های جالب هست .

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...