معرفی کتاب - من او را دوست داشتم - رنگی رنگی

معرفی کتاب – من او را دوست داشتم

معرفی کتاب – من او را دوست داشتم

آنا گاوالدا، نویسنده ی زن فرانسوی هست که خانم های زیادی با آثارش ارتباط برقرار کردن و مخاطبین زیادی داره. امروز کتاب من او را دوست داشتم رو از این نویسنده معرفی می کنیم.

heart3

داستان در روزی از روزهای زندگی زنی به اسم کلوئه شروع میشه. کسی که همسرش، اون رو به خاطر شخص دیگه ای ترک کرده و در حالی که خودش رو غمگین و شکست خورده میبینه با پدرشوهرش صحبت می کنه. کلوئه برخلاف اکثر شخصیت های داستان های مشابه، به دنبال برگردوندن همسرش نیست، بلکه فقط به دنبال چرایی این ماجرا هست.

heart3

چرا این کتاب رو در رنگی رنگی معرفی می کنیم؟

همونطور که گفتیم، شخصیت زن داستان تحت تاثیر جدایی از شوهرش حس شکست خوردگی و ناراحتی داره و جریان خیانت مردهای داستان، پررنگ روایت شده. اما این کتاب می خواد بهمون نشون بده که این جدایی پایان راه و انتهای زندگی کلوئه نیست. در واقع می تونه تلنگری باشه برای همه ما، که گاهی در رو به رو شدن با بحران های زندگی احساس شکست خوردن داریم و فکر می کنیم به آخر خط رسیدیم. میتونیم با خوندن این کتاب به خودمون یادآوری کنیم که هنوز زندگی با تمام زیبایی هاش ادامه داره و بعد از تجربه ی بدی که داشتیم، یک عالمه تجربه ی خوب منتظر ماست.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Mohad
    ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

    من این کتاب رو هفته ی پیش خوندم واقعا زیباست توصیه میکنم بخونیدش حتی کسایی که رمان عاشقانه دوس ندارن
  2. Elahe.H
    ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

    من این کتاب رو خیلی وقت پیش خوندم این کتاب به مقایسه دو عکس العمل متفاوت در موقعیتی یکسان پرداخته بود و انسان رو با رفتارهای متفاوت افراد و پیامد های آنها آشنا می کرد بنظر من گاهی فرار و پا پس کشیدن بهتر از ماندن و نابود کردن زندگی خود و خانواده استارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...