30 تیر - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۳۰ تیر – صبحت بخیر و رنگی

۳۰ تیر – صبحت بخیر و رنگی

یه صبح رنگی دلنشین و شاد دیگه شروع شده. تازه اول تابستونه! یه عالمه وقت خالی داریم برای اینکه دنبال رویاهامون بریم. یه عالمه انرژی داریم برای اینکه کارهایی که باید انجام بشه رو به آخر برسونیم. این ماه پر از انرژی خوب و تحریک کننده است. کسی که زرنگ باشه میدونه نباید تلاش کردن برای آرزوهاش – حالا هر چی که میخواد باشه – رو به تاخیر بندازه. میشه حتی همین امروز برای نزدیک شدن به زندگی ایده آل یک قدم برداشت. دوست رنگی رنگی من، بعد از دیدن یه طلوع خورشید زیبا و پرانرژی، قراره برای کدوم هدفت برنامه ریزی و تلاش کنی؟

صبحت بخیر آدم رنگی جان، این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. تو منحصر به فردی، از خودت بودن خجالت نکش و بهترین مدل خودت باش.

30

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Lavin
  ۳۰ تیر ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی جان امروز برای رسیدن به آرزوم که (مهندسی معماری شهید بهشتی)
  هست تلاش میکنم
 2. الی
  ۳۱ تیر ۱۳۹۶

  چه نگاه امید بخشی به زندگی و ادامه راه داره این مطلب ….
  اینکه وقت زیادی روبرومون هست تا به همه چیزایی که دوست داریم برسیم ، باعث میشه شکوفه امید تو دلمون جوونه بزنه …
  بهتر از اون اینکه من مطمینم زندگی خیلی چیزای قشنگ تری داره که منتظره یه ادم رنگی با تلاش و خوش بینی و علاقه بهشون برسه .
  فقط کافیه نگاهمون به اون بالا باشه و راه خودمو طی کنیم ، و یکمی صبوری و توکل رو هم چاشنی کارمون کنیم ؛ اون وقت میبینی که چطور ستاره های دلبر بهمون چشمک میزنن و نوید رسیدن به ارزوهامونو بهمون میدن …
  امیدوارم هیچ ادم رنگی راهشو گم نکنه و پرنشاط و امیدوار ادامه بده نه فقط برای خودش بلکه برای همه ی ادمای رنگی که میخوان دنیا جای قشنگی برای زندگی باشه ??ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...