24 اردیبهشت - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۲۴ اردیبهشت – صبحت بخیر و رنگی

۲۴ اردیبهشت – صبحت بخیر و رنگی

بهار رنگارنگ با کلی قشنگی و خوشحالی توی زندگیمون سرک کشیده. این روزهای فوق العاده ی سال رو از دست ندیم! روزهایی که هر روز چشم یک شکوفه ی جدید به دنیا باز میشه و بوی چمن تازه آدم رو سرمست میکنه. از هوای خوب و خنک اردیبهشت لذت ببریم و همه ی نگرانی هامون رو به دست ابر بهاری بسپاریم تا با بارونش اونها رو بشوره و پاک کنه. یادمون نره هر از گاهی توی طبیعتی که دوباره جون گرفته قدمی بزنیم، به آواز پرنده ها گوش کنیم و از زل زدن به حرکات ابرها توی آسمون آبی انرژی برای یک زندگی شاد و با آرامش رو تامین کنیم.

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. آدم بدون آرزو نمیتونه زنده بمونه اصلا! کلی آرزوی هیجان انگیز واسه خودتون و بقیه داشته باشین.

 

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. کیانا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلاااام و صد سلاااام به رنگی رنگی جونم.
  همیشه صبحها منتظر دریافت صبح بخیرهای رنگیتم عزیز دلم….
  محشری و دوست داشتنی.
  همه پیامهات عالین!!!!
  شاد باشی و تندرست.
 2. محمد
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلامی رنگین کمونی سلامی به رنگ مدادرنگی چند هزار رنگی طبیعت خدای مهربون امیدوارم دلتون همیشه سبز از ایام خوب دنیای رنگیمون باشه!
 3. Z
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

  سلام صبح رنگیتون بخیر. من هر صبح منتظر صبح بخیر رنگی با انرژی مثبت اون هستم. چرا۲۵ام صبح رنگی نداشتیم؟ ممنون میشم هر روز بذارین. بازم ممنونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...