2 تیر - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۲ تیر – صبحت بخیر و رنگی

۲ تیر – صبحت بخیر و رنگی

یه صبح رنگی دلنشین و شاد دیگه شروع شده. تازه اول تابستونه! یه عالمه وقت خالی داریم برای اینکه دنبال رویاهامون بریم. یه عالمه انرژی داریم برای اینکه کارهایی که باید انجام بشه رو به آخر برسونیم. این ماه پر از انرژی خوب و تحریک کننده است. کسی که زرنگ باشه میدونه نباید تلاش کردن برای آرزوهاش – حالا هر چی که میخواد باشه – رو به تاخیر بندازه. میشه حتی همین امروز برای نزدیک شدن به زندگی ایده آل یک قدم برداشت. دوست رنگی رنگی من، بعد از دیدن یه طلوع خورشید زیبا و پرانرژی، قراره برای کدوم هدفت برنامه ریزی و تلاش کنی؟

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. همه کاری که از دستت برمیاد رو انجام یده تا به آرزوهات برسی.

 

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. کیانا
  ۲ تیر ۱۳۹۴

  رالف والدو امرسون: هر روزی که پایان می رسد آن را به کناری بگذار. آنچه در توانت بوده است را انجام داده ای؛ بعضی اشتباهات و کارهای احمقانه انجام شده اند؛ هرچه زودتر فراموششان کن. فردا روز جدیدی است، آن را با اشتیاق و امید شروع کن و درگیر افکار کهنه گذشته نشو.
 2. درنا کوچولو
  ۲ تیر ۱۳۹۴

  پیشنهاد می کنم این جمله رو به دهن بسپریم و در لحظات مختلف امروز به خودمون یاد آوریش کنیم یعنی یه جوری با تصمیم یا ارائه یا نیت اصلا هرچی که اسمش رو میذارید به منظور همین تلاش بهینه روز رو بگذرونیم اخر شب یه پایش و ارزیابی داشته باشیم مطمئنا به نتیجه جالبی می رسیم:)
 3. میلاد
  ۲ تیر ۱۳۹۴

  وای عالی بود خیلی خوب بود.شدیدا حال و حوای ما رو قشنگ تر کرد. مرسی که همیشه هر روز که میگذره با انگیزه تر کار میکنین.
 4. افسانه
  ۲ تیر ۱۳۹۴

  صفحه بسیار عالی و پر انرژی
 5. NADIYA
  ۳ تیر ۱۳۹۴

  سلام رنگی رنگی جونم
  دیروز(۲تیر) واسه من و دوستم ایمیل نفرستادین !!!! من ودوستم هرروز سرکار هنوز نرسیده اول مطالب رنگی و انرژی مثبتت رو میخونیم…
  مرسی واسه این همه انرژی های خوب و عالیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...