14 مرداد - صبحت بخیر و رنگی - رنگی رنگی

۱۴ مرداد – صبحت بخیر و رنگی

۱۴ مرداد – صبحت بخیر و رنگی
ماه مرداد، معروف به گرمترین ماه ساله. این یعنی یه عالمه انرژی روی سطح کره زمین که باید توی مسیر درست اسفاده بشن تا یه اتفاق خوب و استثنائی رو رقم بزنن. تو هم از انرژی این ماه استفاده کن تا بتونی بهترینی که تا به حال بودی باشی. همه چیز داره خوب پیش میره و هنوز کلی از تعطیلاتمون مونده. میخوایم از بقیه روزهای تابستون لذت ببریم و کیفیت زندگیمون رو بالا ببریم. کی برای ساختن سرنوشت حاضره؟

این هدیه امروز ماست تا تو رو برای یه روز خوب همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیان‌ات منتقل کن. انقدر شاد باش که نه تنها حال خودت، که حال اطرافیانت رو هم خوب کنی 🙂

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آنی
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

  به نظر من همیشه آخرین جمله تون قبل از عکس(بعد از جمله ی به اطرافیانت منتقل کن) خیلی خوبه برای اینکه توی عکس گنجونده بشه….حتی گاهی بهتر از اون مطلبیه که توی عکس از طرف رنگی رنگی میذارید.

  من خودم اکثر اوقات از همین جمله ی آخرتون بیشترین لذت و انرژی رو میگیرم….

  این یک پیشنهاده…از این جمله های قبل از عکس،توی صبح بخیر های دیگه استفاده کنید
 2. zahra
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

  سلام رنگی رنگی جون، یه صبحت به خیر و رنگی بود که این جمله رو نوشته بود (هیچ وقت برای انجام هیچ کاری دیر نیست ) تاریخش چه روزی بود.لطفا اگه میشه کمکم کنید.هرچی میگردم پیداش نمیکنم…
 3. نریمان سراج
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

  سلام صبح رنگیتون بخیر.

  با صدای ایمیلی که برام از شما اومد ببدار شدم و با دیدن پیام گرمتون شاد شاد شدم. این حس و حال من از پیام امروزتونه که سعی میکنم تا پایان روز این حس رو نگه دارم.
 4. اناربانو
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

  سلام دوستان رنگی…
  شاد باشید و مانا:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...