چالش رنگی 9 شهریور – روز شیرینی جات ممنوع - رنگی رنگی

چالش رنگی ۹ شهریور – روز شیرینی جات ممنوع

چالش رنگی ۹ شهریور – روز شیرینی جات ممنوع

درسته که شیرینی جات ها خیلی خوشمزه و جذاب در مدل های مختلف هستند اما خب بهتره یه روز در هفته به ضرر هایی که برای بدنمون دارند فکر کنیم و بخاطر سلامتیمون اون ها رو حذف کنیم. علاوه بر این ها بهتره گاهی حواسمون به تناسب اندام و وزنمون هم باشه. پس رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز به طور کامل شیرینی جات رو ممنوع اعلام کنید. یه روز که هزار روز نمیشه پس امروز دور همه ی خوشمزه جات شیرین خط بکشید.

heart3

یکی از کارهایی که میتونید امروز انجام بدید اینه اگر بیرون رفتین یه سر به فروشگاه آجیل فروشی و خشکبار بزنید و برای خودتون یه کم تنقلات سالم مثل خرما و توت خشک و مویز و انجیر خشک بخرید بعد این خوشمزه های مفید رو در قندون یا یه جعبه بذارید و هر وقت میخواین چایی بخورید قندون یا جعبه ی هیجان انگیزتون رو بیارید و چایی تون رو با یکی از اون ها بخورید و دیگران رو هم تشویق کنید به جای خوردن قند از این ها مصرف کنند.

heart3

یا اینکه وقتی بیرون میرید همیشه یه مشت از این خوراکی ها توی جیب یا کیفتون بذارید و هر زمان احساس گرسنگی کردید یکی دوتا از اون ها رو بخورید. یادتون باشه قدر سلامتیتون رو بدونید و تمام سعی تون رو بکنید که به بدنتون با دست های خودتون صدمه نزنید. سلامتی گرون قیمت ترین داشته ی ما توی این دنیا هست پس اون رو ارزون و راحت نفروشیم.

9

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...