چالش رنگی 31 شهریور – روز آماده سازی برای پاییز - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳۱ شهریور – روز آماده سازی برای پاییز

چالش رنگی ۳۱ شهریور – روز آماده سازی برای پاییز

شما هم باورتون نمیشه که شش ماه از سال گذشته و امروز آخرین روز از تابستون رو پشت سر میذاریم و از فردا وارد یه فصل قشنگ دیگه میشیم؟ بهار و تابستون قشنگ گذشته حالا نوبت رسیدن پاییز هست. خیلی از ما ها عاشق پاییز هستیم عاشق رنگ های زرد و نارنجی و قرمز کنار همدیگه هستیم، عاشق اون نسیم خنک بعد از ظهر های پاییزی هستیم، اینکه دست هامون رو در جیبمون بکنیم و روی برگ ها راه بریم و به صدای خش خش برگ ها زیر پامون گوش کنیم و بعد با خودمون فکر کنیم به زندگیمون به کارهایی که برای انجام داریم خلاصه به همه چی.

heart3

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز از همه لحاظ برای آمدن یه فصل خوشگل و رنگی آماده بشید. مثلا میتونید امروز در راستای آماده سازی برای پاییز برای خودتون  و یا برای یه نفر عزیزتون یه شالگردن ببافید، ترجیحا با رنگ های غالب در پاییز مثل زرد، نارنجی، قرمز. اگر هم بلد نیستید یا یادتون رفته اشکالی نداره و میتونید از اینترنت کمک بگیرید و کلی سایت آموزش بافتنی از پایه رو پیدا کنید.

heart3

اگر تصمیم دارید یه ست پاییزی برای خودتون بخرید سعی کنید رنگ های ست پاییزی تون رو همسو با پاییز انتخاب کنید اینجوری همراه و هم رنگ طبیعیت میشید و احساس بهتری بهتون دست میده مثلا لباس هایی با گل های بهاری خیلی مناسب این فصل نیستند.

31

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. YaC
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

  من پاییز و شبای طولانیشو دوست ندارم:”(
  • Hobbita
   ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

   منم همین طور ولی به خودم گفتم امسال مثبت به این فصل نگاه میکنم سعی کن این فصل رو دوست داشتنی کنی کتاب های قشنگ بخون ، فیلم های جذاب ببین ، اهنگ های با حس پاییزی گوش کن ، نوشیدنی های گرم مختلف امتحان کن و این که از رنگ های گرم مثل قرمز و نارنجی زیاد استفاده کن تا انرژیت بالا بره پاییزت به شادی .
 2. فاطمه
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

  منم همینطور…:( از پاییز متنفرممممم
  خیلی غم انگیزه.آدم دلش میگیرهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...