چالش رنگی 26 شهریور – روز حمایت از محصولات ایرانی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ شهریور – روز حمایت از محصولات ایرانی

چالش رنگی ۲۶ شهریور – روز حمایت از محصولات ایرانی

ایرانی یا خارجی مسئله این است! :دی

شما هم جز آدم هایی هستید که موقع خرید اول به ایرانی بودن یا خارجی بودن یه کالا توجه میکنید؟ خب ما منکر کیفیت بهتر “بعضی” از کالاهای خارجی نمیشیم اما با قاطعیت میتونیم بگیم این موضوع رو نمیتونید برای همه ی کالاها در نظر بگیرید. خیلی از کالاهای ایرانی کیفیتی مشابه یا گاهی حتی بالاتر از نمونه های خارجی خودشون دارند. امروز بهتره یه کم مهربون تر  و بدون پیش زمینه بد با محصولات ایرانی برخورد کنیم و در موردشون فکر کنیم و کمی حمایتشون کنیم. فراموش نکنیم ما با خرید کالاهای خارجی خواسته یا ناخواسته گاهی به چرخه ی تولید کارخونه ها و تولیدی های ایرانی صدمه میزنیم.

heart2

مثلا کلی صنایع دستی مخصوص هر اقلیم و هر منطقه ای توی ایران وجود داره که ما گاهی از کنارشون راحت رد میشیم که هیچ نمونه ی خارجی ای ندارند و در نوع خودشون بهترین هستند.

heart2

 یادتون باشه به واسطه ی خرید کالاهای ایرانی شما به خیلی از خانواده هایی که در اون کارخونه یا اون تولیدی کار میکنند کمک میکنید و اجازه میدین اون ها هم همیشه لبخند روی لبشون باشه. لطفا با خودتون نگید که حالا من یه نفر کالای خارجی بخرم یا ایرانی بخرم چه تفاوتی داره! درسته شما یه نفر هستید اما یادتون باشه که «قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود».

heart2

پس رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز به عنوان یک ایرانی با افتخار  و با یک لبخند بزرگ یک کالای ایرانی با کیفیت رو بخرید و به دیگران هم معرفی کنید و اون ها رو تشویق به خرید کنید و اینجوری از محصولات ایرانی حمایت کنید.

26

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...