چالش رنگی 17 شهریور – روز بررسی نیم سال اول - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۷ شهریور – روز بررسی نیم سال اول

چالش رنگی ۱۷ شهریور – روز بررسی نیم سال اول

باورتون میشه حدود دو هفته دیگه سال به نیمه میرسه؟ چشم بهم زدیم و سال نود و هفت هم به نیمه رسید! امروز یه وقتی رو در نظر بگیرید و بشینید حسابی خودتون و هدف هاتون و آرزوهاتون در نیم سال اول رو بررسی کنید. ببینید به کدوم هدف نزدیک شدید یا در مورد کدوم هدف در جا زدید؟ امیدوارم موقع بررسی این لیست یه شادمانی زیر پوستی همه ی وجودتون رو در برگرفته باشه.

star1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز خودتون تنهایی برید پارک یا یه کافی شاپ و در سکوت اونجا غرق بشید در رویا ها و هدف های خودتون و بعد یه کاغذ و یه خودکار بردارید یه لیست جدید از اولویت ها و آرزوهاتون تهیه کنید و طبق لیست جدیدتون برای شش ماه دوم سال برنامه ریزی کنید و بعد یادداشت کنید که برای هر کدوم چه کارهایی باید انجام بدین و چقدر زمان لازم دارید. هر چقدر برنامه ریزی تون دقیق تر و حساب شد تر باشه شانس رسیدن به رویاها و آرزوها و هدف هاتون هم بیشتره.

star1

نقطه ی مقابل این موضوع هم وجود داره شما میتونید شش ماه اول سال رو بدون برنامه گذرونده باشید و برای شش ماه دوم سال هم هیچ ایده و هدف و آرزویی نداشته باشید و به عبارت “هر چی پیش آید خوش آید” اعتقاد داشته باشید! خب ایرادی نداره اما یادتون باشه دو سال دیگه یا ده سال دیگه حق ندارید از شرایط و داشته و نداشته هاتون ناراحت باشید و غر بزنید.

17

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...