چالش رنگی 14 شهریور – روز شستن ماشین ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۴ شهریور – روز شستن ماشین ها

چالش رنگی ۱۴ شهریور – روز شستن ماشین ها

تا حالا برای خوشحال کردن پدر و مادرتون کاری کردید؟ اینکه یه لحظه لبخند روی لبشون بیاد؟ همه چی که خرید یه هدیه ی گرون قیمت نیست! گاهی با یه کار کوچیک میتونیم بهشون نشون بدیم که دوسشون داریم.

heart1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز در یک حرکت داوطلبانه ماشین بابا یا مامانتون رو بشورید. اما این رو فراموش نکنید که آب رو نباید هدر بدید و در نهایت با یه سطل آب کل ماشین رو بشورید. سخته اما میشه و شما میتونید. از دوتا دستمال برای شستن و خشک کردن استفاده کنید. یه آهنگ پر انرژی و شاد بذارید و پروژه ی خوشحال سازی مامان یا بابا رو به واسطه ی شستن ماشین انجام بدید.

heart1

موضوع مهم اینه که اگر قراره ماشین مامان یا باباتون رو بشورید از قبل بهشون چیزی نگید و اجازه بدین وقتی کارتون تموم شد و اون ها ماشین تمیز رو دیدن غافلگیر شن. درسته الان کارواش ها در انواع و اقسام مختلف در اطرافتون وجود داره اما این که شما با کلی عشق بدون اینکه بهتون بگن ماشین بشورید قطعا برای پدر و مادرتون خیلی ارزش داره و کار بزرگیه.

natije

موضوع خیلی مهم تر اینکه توی دنیای ماشینی این روزها که تحرک ما خیلی کم شده شستن ماشین اون هم با یه آهنگ شاد خودش یه ورزش براتون حساب میشه.

14

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. میعاد آزاده نام
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

    من دیروز ماشینمو شستم آخه امروز تولدمه و دلم میخواست ماشینمم مثل خونه و ظاهرم تمیز باشه البته تمام نکات رو برای اینکه آب هدر نره هم رعایت کردمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...