چالش رنگی 10 شهریور – روز کافه رفتن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۰ شهریور – روز کافه رفتن

چالش رنگی ۱۰ شهریور – روز کافه رفتن

یه روزهایی باید خومون رو حسابی تحویل بگیریم و بدون دلیل یا علت خاصی پروژه ی خوشحال سازی برای خودمون انجام بدیم. یکی از وظیفه های مهم ما در زندگی اینه که هوای دل خودمون رو داشته باشیم و گاهی با کارهای کوچیک یا بزرگ خودمون رو خوشحال کنیم.

heart2

یکی از کارهایی که میتونید بکنید اینه که یه کتاب جذاب در کیفتون بذارید و خودتون رو به یه کافی شاپ دعوت کنید و یه خوراکی هیجان انگیز برای خودتون سفارش بدید، پشت میز بشینید و کتابتون رو بخونید و خوراکی هایی که سفارش دادین رو نوش جان کنید و هی لبخند بزنید.

سفارشتون میتونه یه بستنی بزرگ میوه ای با کلی چیز هیجان انگیز اطرافش باشه یا یه فنجون قهوه با یه برش بزرگ کیک شکلاتی که وسطش شکلات مذاب داره باشه. قطعا تصویر شما پشت میز در یه کافی شاپ با دکور خوشگل وقتی دارید کتاب میخونید و سفارشتون رو میل میکنید خیلی جذاب میتونه باشه، پس  یادتون باشه هم از خودتون و هم از سفارشتون عکس بگیرید.

heart2

در حقیقت باید بگیم تنها کافی شاپ رفتن خیلی جذاب هست و گاهی برای خوشحال کردن خودمون باید از این کارها بکنیم. بعد از یه ساعت نشستن و غرق شدن در کتابتون وسایلتون رو بردارید و از کافی شاپ بیرون بیاین و با یه لبخند یه مسیری رو پیاده روی کنید و به قسمت هایی که در کتاب خوندین یا به آدم هایی که در کافه دیدین فکر کنید. یادتون باشه زندگی همین لحظه های کوچیک خوشحالی هست که گاهی ما از کنارش ساده عبور می کنیم.

10

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...