چالش رنگی ۱ شهریور – روز تشکر کردن از یک پزشک - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱ شهریور – روز تشکر کردن از یک پزشک

چالش رنگی ۱ شهریور – روز تشکر کردن از یک پزشک

امروز روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک هست شاید خوب باشه که به همین مناسب یادی بکنیم از کسایی که همیشه تمام سعیشون این بوده که درد و رنج یه نفر رو کم کنند. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز از یه پزشک که اون رو می شناسید یا یه بار بهتون کمک کرده و حالتون رو خوب کرده و با تشخیص درست درد و ناراحتی رو از شما دور کرده تشکر کنید.

star2

مثلا امروز بدون دلیل خاصی به اون فرد پزشک سر بزنید یا بهشون زنگ بزنید یا یه ایمیل براشون بفرستید و ازشون تشکر کنید بخاطر بودنشون و مهربونی هاشون. بهشون یاد آوری کنید که همیشه موقع بیماری و مشکلات یاد اون ها نمیفتید و گاهی هم در اوضاع خوب و سلامتی بهشون پیغام میدین مثل امروز و روزشون رو تبریک می گید. در واقع باید بگیم پزشک ها چه گناهی کردن که باید ما رو همیشه توی حالت مریضی و آه و ناله ببینند؟ پس امروز با حال خوب و انرژی مثبت به سراغ پزشکی برید که خیلی بهتون کمک کرده و برای بهبودی شما زحمت کشیده.

heart3

خلاصه امروز شما به عنوان یه آدم رنگی بهتره دامنه ی مهربونی و ایجاد حس خوب در دیگران رو به سمت پزشک ها ببرید و سعی کنید امروز زبونی یا با یه هدیه ی کوچیک بخاطر زحمت ها و کمک هاشون ازشون تشکر کنید و بهشون بگید کم کردن درد و رنج یه بیمار انسانی ترین اتفاق روی زمین هست و قطعا یه روزی یه جایی جواب این حجم از مهربونیشون به خودشون برمیگرده.

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. شیما
  ۱ شهریور ۱۳۹۷

  سلام ممنون,اما امسال منتظر یه چیز متفاوت بودم برای روز پزشک,همون جمله های ناب پارساله
 2. محدثه
  ۱ شهریور ۱۳۹۷

  ممنونم رنگی جان بابت تبریکت:)
 3. فایزه
  ۱ شهریور ۱۳۹۷

  من هیچ پزشکیو نمیشناسم
  من به دانشجو های پزشکی تبزیک گفتم??
  بالاخره اونا هم قراره دکتر شنارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...