رنگی یاب – مردی که با ویلچر جهانگردی میکنه - رنگی رنگی

رنگی یاب – مردی که با ویلچر جهانگردی میکنه

رنگی یاب – مردی که با ویلچر جهانگردی میکنه

آدم های رنگی میدونن که اگر دوست دارن تغییری در دنیا ببینن، باید خودشون اولین قدم رو در این مسیر بردارن، به مسائل اطرافشون رنگی تر نگاه کنن، برای زیباتر و شادتر کردن زندگی تلاش کنن و در نهایت خودشون اون دلیل شادی ای باشن که به دنبالش هستن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و اتفاقات رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون اتفاق میفتن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون اتفاق مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

heart3

محمد مقدم شاد، کسی هست که در حدود ۱۹ سالگی متوجه شد به بیماری ای دچار شده که کم کم بافت های ماهیچه ایش رو تخریب میکنه، و باعث میشه که ویلچر نشین بشه. اما اون انتخاب کرد که به جای گوشه نشینی و افسردگی، دنیای جدیدی رو تجربه کنه.

این آدم رنگی سعی میکنه چگونگی ارزان سفر کردن و فرهنگ این کار رو هم به شما یاد بده. صفحه اینستاگرامی اون به اسم shaad.life پر از ماجراجویی و سفر به کشورهای مختلف دنیاست. پر از امید، انگیزه و عزمی که برای انجام کارهاش داره. میتونین سفرنامه های جالبش رو در کانال تلگرام safarnameh_shad ببینین.

star1

شاید با دیدن صفحه ی اینستاگرام این آدم رنگی و خوندن سفرنامه ها، شما هم تحت تاثیر نگاه قشنگ و مهربونی که به دنیا داره قرار بگیرین، شاید شما هم مثل محمد مقدم شاد، یک عینک رنگی به چشم بزنین و در هر چیزی نکات مثبت و زیبایی ها رو ببینین. این دید قشنگ رو میتونین به خوبی در استوری هاش ببینین و درک کنین.

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...