رنگی یاب – سه کاج، لمس حال خوب چوب - رنگی رنگی

رنگی یاب – سه کاج، لمس حال خوب چوب

رنگی یاب – سه کاج، لمس حال خوب چوب

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

چوب ها، حال خوب طبیعت رو در خودشون دارن. احتمالا برای شما هم پیش اومده وقتی سازه های چوبی رو میبینین، حسی دلچسب و گرم بهتون دست میده. همین موضوع باعث شده تا مجسمه ها و عروسک های چوبی بتونن به راحتی جایی در گوشه خونه رنگی ما داشته باشن. اگر دوست دارین حس گرم طبیعت رو به خونه تون بیارین، یک پیشنهاد خوب در رنگی یاب امروز براتون داریم.

سه کاج یک کسب و کار چوب ایرانی هست که به شیوه ای هنرمندانه و خلاقانه، مجسمه های چوبی درست میکنه. این سازه ها، با دست درست میشن و اکثرشون به تعداد محدود تهیه میشن. یکی از ویژگی های کار این برند این هست که ضایعات کار رو به حداقل میرسونه و یک سری از مجسمه هاش رو از باقی چوب های بقیه سازه ها درست میکنه. سه کاج فقط مجسمه تزئینی تولید نمیکنه. شما میتونین ساعت ها، ظروف نگهداری از ادویه جات، گلدون ها و .. که با ظرافت از چوب ساخته شدن رو در صفحه اینستاگرامشون به اسم sekaj_wood ببینین و سفارش بدین. یادتون نره، با معرفی این برند به دوستانتون، از یک کسب و کار ایرانی حمایت میکنین و این خیلی با ارزش هست 🙂

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مینا
  ۴ شهریور ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان. ممنون از شما.
  می خواستم پیج دست سازه های هنری با خمیر پلیمری رو بهتون معرفی کنم
  گالری ایتوک [email protected]
 2. [email protected]
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنکی جان.میخواستم پیج
  flamingo_handmade_99
  رو بهتون معرفی کنم.من رنگ میپاشم به پارچه های بی روح😉
 3. F
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۹

  سلام.خاستم اجازه بگیرم ایرادی نداره ک من ازعکسهایی ک میازرین توپیجم استفاده کنم.البنه ک اسمتون پایین عکسهادرج شده
  • رنگی رنگی
   ۱۱ شهریور ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. همونطور که خودتون اشاره کردین با ذکر منبع میتونین استفاده کنین 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...