4 صفحه اینستاگرام آموزش ساخت اسکرپ بوک به پیشنهاد رنگی رنگی - رنگی رنگی

۴ صفحه اینستاگرام آموزش ساخت اسکرپ بوک به پیشنهاد رنگی رنگی

۴ صفحه اینستاگرام آموزش ساخت اسکرپ بوک به پیشنهاد رنگی رنگی

شاید خیلی از اطرافیانمون با اسکرپ بوک و نحوه ساختنش اصلا آشنایی نداشته باشن! قبل تر ها بیشتر از دفتر خاطرات ساده استفاده میشد و اگر چه نوشتن روزانه ها هم کلی باعث آرامش و تقویت داستان پردازی ما میشه اما به پای ساخت اسکرپ بوک نمیرسه. یه عالمه چسب و کاغذ رنگی، حتی فکر کردن بهش هم کلی حال آدمو خوب میکنه.

گرچه ساخت یه اسکرپ بوک به سلیقه شخصی و ذوق آدما برمیگرده اما امروز تو این مطلب چهار صفحه در اینستاگرام رو بهتون معرفی می کنیم که خلاقانه ترین اسکرپ بوک ها رو ساختن.

1-

صفحه اینستاگرام لیلا دوست خوب رنگی رنگی که کلی اسکرپ بوک های متفاوت درست کرده و عکس های فوق العاده شون رو هم در صفحه گذاشته . لیلا با ساخت اسکرپ بوک ها دنیای ذهنی و رنگارنگش رو به ما نشون میده و کلی هم دختر با ذوق و سلیقه ای هست.

photo_2017-05-06_15-33-39

2-

این صفحه بیشتر به نقاشی های اسکرپ بوکی پرداخته و مدل های مختلف نقاشی رو از طرح اولیه تا پایان کار نشون داده .همین طور خوشگلسازی گلدون ها و یا استفاده از چسب های اسکرپ بوک از جمله مطالب این صفحه اینستاگرام هست.

photo5794132687756306695 (1)

3-

صفحه بعدی متعلق به پینوس استوری هست که یه دختر رنگی و باسلیقه ست که کلی ویدئوی قشنگ آموزشی هم می تونید تو این صفحه پیدا کنید .همین طور چند نمونه تابلوی ساخته شده با استفاده از کاغذهای اسکرپ بوک، کارت پستال و پاکت های هدیه دست ساز از جالب انگیزهای این صفحه هست.

photo5794132687756306696 (1)

4-

اگر طرفدار اسکرپ بوک های خیلی شلوغ و رنگارنگ، همراه با عکس و چسب های مختلف هستین این صفحه اینستاگرام ایده های خوبی براتون داره . همین طور مامان های رنگی که دوست دارن برای فرزندانشون اسکرپ بوک بسازن، عکس های این صفحه کلی بهشون کمک میکنه.

photo5794132687756306693 (1)

 این هم از پیشنهادی رنگی رنگی، شما هم همین امروز دست بکار بشید. از کجا میدونید شاید دفعه بعدی صفحه شما که پر از اسکرپ بوک های زیبا هست، جزو پیشنهادات رنگی رنگی به دیگران باشه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...